Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wciąż szukająca

Gdzie jest PRACA........????!!!!

Polecane posty

Gość wciąż szukająca

Juz ręce i cycki mi opadają.....Szukam od okolo 3 miesiecy pracy po wszystkich portalach internetowych, wysyłam CV, gdzie mogę, omijam narazie sklepy ( praca zmianowa) oraz przedstawicieli handlowych ( nie umiem nawijac makaronu na uszy ;) ) Chciałabym pracowac w ludzkich warunkach, na umowę, miec możliwosc dokształcenia się, jestem chętna do nauki, naprawde do tej pory moi pracodawcy byli ze mnie zadowoleni. Wychodzę z założenia, że najpierw trzeba dac cos od siebie, a potem dyskutowac o pieniądzach, czy narzędziach do pracy. Mam wyższe wykształcenie, 33 lata, angielski komunikatywny, nie ma co nikogo bajerowac, że zaawansowany ;) mieszkam w Warszawie, pracowałam kilka lat po studiach w sklepie w firmie odzieżowej, a potem, kiedy dzieci były małe dorywczo w firmie handlowej. Teraz chciałabym wrócic na rynek pracy i co? już łapie doła. Chciałabym pracowac jako pomoc biurowa, asystentka, mogę na własny koszt zrobic kurs, douczyc sie, tylko nikt nie chce dac mi szansy...a odpowiednich znajomości nie mam ;) Więc gdzie szukac takiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój podstawowy błąd polega na tym, że szukasz pracy a nie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sprawdzałaś na stronie PUP w swoim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce prace za sensowne pieniądze i w ludzkich warunkach można dostać tylko sprzedając dusze (dooope?) korporacjom. polski przedsiebiorca jest ustawowo obciążany kosztami tak żeby nie mógł być konkurencyjny. dlatego najlepsze rozwiązanie równiez dla polski to szara strefa bo te pieniądze w odróżnieniu od podatków i opłat zostaja w państwie. reszta łącznie z zyskiem kooorpocwelowni wypływa szerokim strumieniem poza granice. tp zorganizowana kradziez a a każdy kto na tym korzysta jest złodziejem. bezpośrednio korzysta w zamian za udział w zyskach z kradzieży(pensja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego dopóki nie wyrzucimy z polski bankierów i powiązanych z nimi "zagranicznych inwestorów" to o pracy na godnych warunkach możesz zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca leży na ulicy, a pieniądze spadają z nieba należy bacznie obserwować świat kręcąc głową góra-dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani jednym ani drugim sie nie kalkuluje zebyśmy dobrze zarabiali a tak sie składa, że to oni o tym decydują. to pedalstwo, które tam pracuje to zdrajcy i jako tacy polakami nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście jest część tzw polskich przedsiębiorców, którzy korzystają przy okazji z bidy i bezrobocia ale to taktyka na krótką mete. Korpo ma tu tylko zaplecze produkcyjne a pseudo biznesmeni z koziej doopy rynek zbytu mają tylko lokalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suma sumarum sektor usług dla frajerstwa korporacyjnego to jedyne czym sie możemy "pochwalić":) reszta handluje czym sie da ale to nie jest gospodarka. Gospodarka nie może sie opierać na handlu (w tym tanią siłą roboczą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozkradziona gospodarka,wiec tak już będzie zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. będzie jeszcze gorzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najgorsze w tym wszystkim, ze banda tzw ambitnych wykształconych marzy tylko o jednym. Zeby za kase ten proces jak najbardziej przyspieszyc:D W ich mniemani i więsze rozwarstwienie społeczne na ich korzyśc tym lepiej:) oczywiscie z ekonomią to dużo wspólnego nie ma zresztą tak samo jak i oficjalna ekonomia:D to bardziej psychologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załoze sie, że już teraz większość z nich na odpowiednio wysokich staowiskach (stosunkowo niskich w sumie) uważa posługiwanie się językiem polskim za coś gorszącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nawet jak sie piertolą to jęczą po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak po prawdzie to nawet u siebie to zauważyłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inne państwa nie pozwoliły na taką kradzież i nie gnija ich narody w nędzy jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam nie pozwoliły. w polsce była okazja akurat na przekręty podczas tzw tranformacji ustrojowej. Do tej pory wwiększość jest tak ogłupiona propagandą tzw kapitalizmu, że nie widzi jak nas okradają w biały dzień. Nazywają to liberalizmem gospodarczym co jest kolejną bzdurą. Cały zaachód goni w piętke na długu publicznym i nit sie nie zastanawia skad te pieniądze sie biorą. Przykra prawda jest taka, że znikad a pieniądze wlewające sie szerokimi strumieniami przez bankowe rozsuwane drzwi to efekt bezprecedensowego dodruku kwitów bankowych bez pokrycia. tzn ma on pokrycie w pracy niewolniczej bo códów nie ma ktoś musi wytworzyć dobra za wartość tych wszystkich fałszywek w obrocie. Nie wiem jak wy ale ja nie mam zamiaru sponsorować mafi bankowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego tak dążą do ograniczania praw obywatelskich. Niewolnictwo i wojna to jedyny sposób na zbilansowanie tego typu "ekonomii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także jak wam ktoś będzie piertolił w tv o ratowaniu ekonomi opartej o monetaryzm czyli obecnie funkcjonujący system to możecie mieć pewność, że ma na myśli wdrażany bezwzględnie od dłuższego czasu plan zrobienia z was niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc co wybrałeś nie korporacje nie własna firma więc co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego sie po prostu nie da uratować w inny sposób. to wynika z matematyki. Ekonomia to nauka dla frajerów którzy łykają każde gooofno byle było opatrzone certyfikatem wyższej uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twój interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak za komuny uczyli rosyjskiego to nazwano to rusyfikacją. Teraz jak sie dzieci uczy angielskiego, niemieckiego czy francuskiego to nazywaja to inwestycją w przyszłość:D co więcej są to przedmioty bez których nie zda sie do kolejnej klasy. C****j tam z wuefem czy matematyką. dodasz dwa do dwóch robiąc cztery przysiady i zdałeś. Ale spróbuj nie znać odmiany po niemiecku to cie wyślą do szkoły specjalnej. ot i cała filozofia rozbiorowa. Szpechasz i i znasz excella to masz kariere zapewnioną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieńdobry
Witamy, (więcej info->http://pracawkomisji.pl) poszukujemy osób do pracy w Okręgowych Komisjach Wyborczych (OKW) w wyborach prezydenckich, zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. Komitet wyborczy wystawiający kandydata na prezydenta RP ma możliwość zgłaszania członków obwodowych komisji wyborczych. Członkowi komisji wyborczej przysługują: 1. nieopodatkowana dieta – od 160 zł za pracę w komisji wyborczej w dniu wyborów, także za drugą turę wyborów prezydenckich, 2. zwrot kosztów przejazdów środkami komunikacji (za zgodą przewodniczącego komisji również zwrot kosztów przejazdu własnym samochodem), 3. zwolnienie od pracy (do 5 dni), zachowaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego oraz uprawień ze stosunku pracy, z wyjątkiem prawa do wynagrodzenia, 4. ochrona prawna przewidziana dla funkcjonariuszy publicznych. Szczegółowe informacje o prawach i obowiązkach członka komisji znajdziesz w Kodeksie wyborczym. Masz pytanie? Napisz do nas na adres okw@wroclaw.nowaprawica.pl więcej info na stronie -> http://pracawkomisji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarejestruj sie na: https://www.qassa.pl/336550 a nastepnie wypelnij ankiety (za to juz płacą), graj w gry, czytaj maile i przede wszystkim zapraszaj znajomych (na tym zarobisz najwiecej). Kilka dni wytrwałości 4-5 znajomych i masz wypłate 50zł. Na prawde sie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×