Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gsgsegsegtseg

gdzie kupić ładne, dobre, niedrogie drzwi wewnetrzne

Polecane posty

Gość gsgsegsegtseg

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czynnik psi .. chiatryczny
wewnętrzne to pikuś, gorzej, że ja zewnętrznych potrzebuje i ni chuja znaleźć dobrych w dobrej cenie nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsegsegtseg
zewnetrzne wymienilismy 2 dni temu wstawilismy gerde nie kupuj zadnego szajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czynnik psi .. chiatryczny
ile zapłaciliście? ile ma zamków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsegsegtseg
2440 z tym ze 400 zł nadprogramowo bo 200 zł za niestandardowy próg (stare budownictwo) 200 zł fachowcowi bo instalatorzy musieli usunąć jeden rządek podłogi z kamienia ponadto ościeżnice mielismy zalane w betonie dwa zamki jeden mozna normalnie dorabiac drugi mozna dorobic tylko po okazaniu specjalnej karty w punkcie dorabiania kluczy gerda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsegsegtseg
jak masz nowe budownictwo to 2040 my wzielismy te w średniej cenie, były jeszcze tansze, polecam najtansze drzwi z gerdy niz jakikolwiek inny szajs za który tez zapłacisz 1500 polecam sztywny łancuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czynnik psi .. chiatryczny
a polecasz któregoś konkretnego dostawcę gerdy w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsegsegtseg
ja kupowałam w szczecinie i szczerze mówiac zadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsegsegtseg
natomiast na drzwi wewnetrzne mam maksymalnie 1800 zł na 3 sztuki z montazem wiec szukam czegos tanszego wiadomo drzwi wewnetrzne nie sa tak wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsegsegtseg
dystrybutor Wera ale u nas w Szczecinie jest duzo punktów Gerda my chodzilismy i w innych punktach było drozej, trafilismy tez na cfaniaczka który nas tak zakrecił ze od razu umowe chciał podpisywać....na ludzi takich trzeba uwazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsegsegtseg
ale w koszalinie kolega kupował w Tomex i też ma te same drzwi i jest bardzo zadowolony trzeba trafić na dobra ekipę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsegsegtseg
ide spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czynnik psi .. chiatryczny
dobranoc ale oni rzeczywiście tylko Szczecin :( ale na allegro znalazłam z Warszawy firmę ;) dzieki w ogóle za radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsegsegtseg
aha jeszcze jedna moja rada nie kupuj drzwi tłoczonych z 2 powodów trzeba te tłoczenia czyścić - bedziesz tam wiecznie miała syf oraz tłoczone sa mniej dźwiękoszczelne chyba ze koniecznie chcesz bo ci sie podobaja juz mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czynnik psi .. chiatryczny
hehe, no własnie nie podobają mi się i nie chciałam takich, ale dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czemu nie pójdziesz na złomowisko i nie wstawisz jakichś drzwi od przyczepy kempingowej :o Nie dośc, że ładne, dobre, darmowe to i jaki prestiż w sąsiedztwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radolinio
Heja, ja ci radzę zajrzeć na www.e-porta.com.pl Gerda jest mocno przereklamowana moim zdaniem, ale to tylko prywatna opinia użytkownika :) Ja mam w swoim domu od 6 lat 4 skrzydła porty, teraz dokupiłem kolejne 4. Na stronie jest konfigurator gdzie wszystko sobie obejrzysz i policzysz. Bardzo wygodna forma zakupów i drzwi, moim zdaniem na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzias76
Parę lat temu kupowałam drzwi do nowego domu, zarówno wewnętrzne i zewnętrzne kupiłam w POL-SKONE. Mają duży wybór modeli, mogę po latach stwierdzić, że są solidne no i cena w porządku, także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1986
a jaki model drzwi zewnętrzne kupiłaś. Jestem ciekawa opinii, ponieważ jestem właśnie na etapie poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzias76
wybrałam drzwi zewnętrzne z serii ELEGANT (jeśli wejdziesz na stronie w tę kolekcję - wzór 10) Uważam, że są przepiękne i już parę dobrych lat mi służą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja39
Bardzo ładne i dobrze wykonane drzwi są w klimek i kluś. Mają wiele designerskich modeli w dobrej cenie. Uważam że do mercedesy wśród dostępnych drzwi na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonka
swoje znalazłam w ddd w stargardzie. niedrogie, ładnie wykończone. długie poszukiwania zostały zakończone sukcesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam drzwi wew firmy INVADO i sa rewelacyjne, Na razie mam je 2 lata. Sa fajnie oklejane, co nie dopuści do rozwarstwiania się okleiny na rogach, zerknij na nie. Są równiez nie drogie http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=invado&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CCMQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.invado.pl%2F&ei=F5_WTrGNHIPR4QTF2NWrAQ&usg=AFQjCNH1Gjg4u4T2jG9xSBuLG6Nt1OqTdw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixiidixi
może sobie zobaczysz ofertę firmy wimarol?? Moim zdaniem drzwi są jednymi z lepszych i myślę, że spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocwitamin
wybrać odpowiednie drzwi, to nie jest taka prosta sprawa, nie dość, że trzeba wybrać takie, które będą spełniały wymagania i chroniły to jeszcze dobrze by było, jakby się fajnie prezentowały. W razie wątpliwości z tym, jakie drzwi wybrać tutaj można znaleźć sporo informacji http://www.oknawimarol.pl/CMS/systemy_pcv/drzwi_zewnetrzne_PCV.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystaliście może z usług Salonu Drzwi Wrocław? Upatrzyłam piękne drzwi wewnętrzen, na które mają korzystną promocję, ale nie znam o nich opini. Także HELP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirikoolla
markettta, chodzi Ci o salon na ul Zielonogórskiej? Jeśli tak, to korzystałam z niego przy zakupie drzwi wewnętrznych do mieszkania. Byłam w salonie, nie zamawiałam przez internet, personel kompetentny, realizacja troche długo trwała, ale ogólnie jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest z montażem? obejmuje cenę zamówienia czy trzeba dodatkowo dopłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferelcza abae
czyli nie warto montować w bloku drzwi za 500, 800 zł muszę wybrac 3x droższe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×