Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nicole_K

Gdzie kupic okrągły materac do łóżka, ewentualnie całe łóżko?

Polecane posty

Gość Nicole_K

Widziałam juz na stronie z meblami natuzzi itp. ale kosztuje koło 20000PLN, a to ciut za drogo ;) Ktos ma jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie kupić
ale wiem, że to niezbyt mądry pomysł ani to ładne ani wygodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okragle lozka sa super. moze zobacz na allegro. tam jest wszystko i jeszcze wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caculko 49
Firma SENEKA Łódż ul Łagiewnicka 59 te. (042) 612 24 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aishadd
Zobacz na www.jmbnet.pl Może coś znajdziesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooniaf
Słyszałam o firmie JMB. Nie wiem jednak, czy warto zaufać lokalnemu producentowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desmeralda
O JMB słyszałem same dobre rzeczy. Myślę więc, że warto kupić ich materac do swojej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz Weberman
witam wszystkich chcialbym napisac o jedej malej rodzinnej firmie ktora wyrabia okragle materace o srednicy 2m i grubosci okolo 16-18cm materace saobustronne i posiadaja pokrowiec ktory mozna prac w temperaturze 40 stopni ale tylko recznie sa to matrace sredniotwarde hypoalergiczne z bawelny a materac jest z pianki ja kupilem juz 3 takie od nich i mam w kazdym zpokoji okragle lozko jako ze na zamowienie sa w stanie wykonac takze podstawe lozka specjialna i bardzo piekna warto wiecej info piszcie na maila mweberman@o2.pl a zapomnialbym cena materaca ksztaltuje sie w granicach 1200-1500zl sa to tanie materace i dosc wygodne wiec kazdego bedzie stac na loze juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter_von_Fritz
Widziałem taki na stronie comfortbe.pl ale nie bardzo sobie wyobrażam jak na takim spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArekJakubek
Mam taki gadżet, z tym że to jest GADŻET. Kosztowało mnie jakieś 17500 mniej niż znalazłaś, nota bene na comfortbe, obecnie jest jeszcze trochę tańsze. http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,683,name,Lozko_Comfortbe_MEGA_2_2_m ale to łóżko jest dla osób co się w nocy nie kręcą i nie rzucają, spadłem wielokrotnie, na szczęście jest niewysokie. Ostatecznie kupiłem zwykły materac który mi polecał wcześniej sprzedawca przy zakupie okrąglaka i śpię "spokojnie". Ale na gadżet patrze z sympatią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojas
Twój link nie działa, ale a propo okrąglaków to masz tu promocję za 1800: http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,815,name,Lozko_okragle_Comfortbe_MEGA_1_8_m ewentualnie są jeszcze trochę droższe o większej średnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Świetnie opisaną ofertę materacy mają w www.materacetanie.pl . Najpierw poczytaj sobie, jaki materac najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom (u nich znajdziesz dowolny rodzaj). Później pogadaj ze sprzedawcą. Zaoferuje ci kilkadziesiąt dni na testowanie. Ogólnie też konkurencyjne ceny. Dobry materac wyrwiesz u nich za niecałe 250 zł już ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allinside widziałam prześliczne łóżka, były też okrągłe. Są prześliczne, marzy mi się takie w sypialni w domu :( Wierzę, że znajdziesz jakiś, jak tak daj znać, pokaż na zdj. Bardzo mi się takie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znam fajny sklep i sprawdzony ale online www.nasze-materace.pl i myślę że na pewno u nich znajdziesz bo mają ogromny wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Estetycznie to mi bardzo podchodzą rzeczy, które mają na portalu www.metallbett.pl . Super wykonane ramy, nietuzinkowa stylizacja, rzadko można znaleźć tego typu projekty łóżek w necie. Dominują głównie nudne drewniane wzory w większości firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Polecam meble ze sklepu Fest Materace – www.fest-materace.pl . Mam od nich większość wyposażenia sypialni i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Jeżeli szukasz niestandardowego materaca i produktów rehabilitacyjnych do snu zgłoś się tutaj tanie-materace.pl. To oferta prosto od producenta. W porównywarkach mają najniższe ceny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Pół internetu przetrzepałem jak szukałem łóżka do swojej sypialni i koniec końców stanęło na tapicerowanym modelu ze strony www.poprostulozka.com.pl . Jak za tę cenę to jakość bardzo porządna. Mają różne przedziały cenowe, są bardziej luksusowe, większe i droższe, ale są też wersj***ardziej – ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich mam takie pytanko... Czy posiada ktos z Was okrągłe łozko? Zastanawiamy sie z narzeczonym okrągłe czy standardowe... Szukam jakis wypowiedzi za i przeciw okraglemu ale nic nie mogę znalezc... Czy posciel do takiego łózka jest ogólnodostępna czy jest problem z kupieniem np prześcieradła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałeczek
Łóżko okrągłe można przecież kupić na olx.pl jest tego mnóstwo :-))))))))) No co wy ??? Aż taki problem z takim łóżkiem ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Łóżko okrągłe można przecież kupić na olx.pl jest tego mnóstwo usmiech.gif No co wy ??? Aż taki problem z takim łóżkiem ? Pozdrawiam" ze znalezieniem takiego łóżka nie ma ŻADNEGO problemu. Po prostu założono ten temat, jak wiele innych tego typu, w celu spamowania swoją ofertą. A głupi się nabierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poważnie zastanawiam sie nad kupnem okragłego łozka i poważnie pytałam Was o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że w takim razie prowadzisz "dyskretny salonik w centrum miasta"? Bo okrągłe łóżko dobrze wygląda tylko w burdelu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdemu musi się podobać okrągłe łózko w sypialni ale to nie powód żeby kogoś obrażać i takie rzeczy wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną i bogatą ofertę ma Materace-Visco. Produkują materace z pianki oddychającej i ze zmienną twardością, co jest bardzo dla nich charakterystyczne, a samo w sobie innowacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×