Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupować szpilki o rozmiarze 35 lub 34?

Polecane posty

Gość gość

Mam mała nogę i zawsze problem z dobraniem butów.. szczególnie problem z małą piętą bo gdy but pasuje to jak chodzę, wychodzi mi pięta bo szpilka zbyt szeroka .. No i nie da się chodzić. Czwsem zdarzy się para która pasuje ale to rzadko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedyńcze sztuki się trafiają w sklepach CCC i Daichman, ale tylko 35, widziałam kilka razy. W tych wysyłkowych sklepach jak Zalando i inne z neta są na pewno. Widziałam jeszcze u Ryłki, Wojasa i sklepach w galeriach , jakieś buty za wszystkie pieniądze świata. Ja mam stopę małą, ale niestety szeroką i też mam problem z kupnem odpowiednich butów 36. Tylko sportowe zawsze mi pasują, a inne często bardzo ściskają stopę. Wiem, że w tym Zalando można odesłać w razie czego, w innych internetowych nie zamawiałam na razie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ccc są 35 w wielkości 36:/ pare razy trafiłam na 35 małe ale w tk maxie dorwalam sandałki na szpilkach i 35 był faktycxnie malutki jak 35 a nie jak w CCC ... Ale to pojedyncza para a ja potrzebuje typowych szpilek zeby wybrac np kremowe czy coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34/35 i szyje sobie buty na zamówienie. Mam dwóch szewców, eden robi fajniejsze zimówki, drugi letnie i zamawiam. Już od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×