Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie mogę sprawdzić jakie były temperatury w przeszłości w Polsce?

Polecane posty

Gość gość

Chce się na przykład dowiedzieć kiedy ostatnio były tak wysokie temp w zimie jak obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie dziewico studentko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam i jedyne co znalazłem to informacje do lat 70tych XX wieku wstecz. A ja chce starsze dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym można wnioskować tylko pośrednio. Poza tym, chociaż to nie temat topiku, przyczyny ewentualne tych różnic też mogą być różne niekoniecznie takie jak oficjalnie sie podaje. W internecie jest duże ryzyko, że znajdziesz dane spreparowane w sposób jaki akurat odpowiada preparującym. Proponwałbym jeżeli chodzi o tzw globalne ocieplenie (a o to zapewne chodzi) zacząć od podstawowych informacji na temat właściwości i wykorzystania w biosferze poszczególnych składników rzekomo do tego ocieplenia się przyczyniających. na aż tak podstawowym poziomie wiedzy jeszcze nie mogą fałszować bo skończyłoby się to tragedią jakąś już nie mówiąc o sprzeciwie mających jakąś tam podstawową wiedzę doświadczalna naukowców. muszą promować kompletne teorie na tyle wiarygodnie żeby nikt sie nie pokusił o sprawdzenie ich autentyczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×