Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

GdZie mozna spotkać fajnego faceta ktory nie boi się zaradnej kobiety??

Polecane posty

Gość gość

Mam 23 lata, skonczony tylko licencjat ale w tym roku chce iść na mgr. Pracuje w banku, mam wlasne mieszkanie i troche oszczędnosci. Mam dominujacy charakter. Lubie stawiac na swoim, rzadzic sie, miec kontrole. Czy faceci chca tylko zakompleksione, ulegle laski? Gdzie mam szanse znalezc faceta ktoremu taki charakter jak moj bedzie odpowiadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko stwierdzic, ale ja pracuje w branzy gdzie duzo kobiet zajmuje kierownicze stanowiska. wiele z nich jest w szczesliwych zwiazkach. zazwyczaj zakompleksione i ulegle laski nie maja fajnych facetow. one biora co sie trafi, a ty pewnie masz wymagania. zostaw sobie czas. jestes mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zlym forum piszesz, prawik mieszkajacy z matka, bez pracy i prawka nie ma na ciebie szans, spodziewaj sie tylko hejtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uległy pewnie by się nadawał. Faceci boją się zazwyczaj kobiet na wysokich stanowiskach, dobrze zarabiających, w dodatku atrakcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze mam czas ale jednak czuje ze potrzebuje kogos. Wymagan duzych nie mam. Wazne tylko zeby byl inteligentny i zeby jego charakter mi odpowiadal. Bylam teraz w zwiazku ponad 2 lata ale facet nie wytrzymal. Ciagle było ze wiecej zarabiam, ze mam wyksztalcenoe a on nie i robil wszystko zeby sie rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide na dzienne mgr i to do innego miasta. Czy sadzicie ze kogos tam znajdę? W jakich miejscach szukac zeby to byl ktos wartościowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj uległego.Jeśli masz dominujący charakter jak piszesz, to tylko uległy będzie mógł z tobą wytrzymać. Ja sam mam taką naturę i może w przyszłości związałbym się z dominującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale ciezko jest takiego faceta z uleglyn charakterem znalezc. Potem taki przy mnie czuje sie niedowartosciowany i koniec zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam się. Pisałem kiedyś z dominującą, która była chyba po 30 stce, wykształcona, obrotna, chyba też artystka. Miała trudny charakter. Tylko, że ona szukała też takiego uległego pieska :D Tzn do relacji chyba Femdom. Lubiła dominować nad uległymi. Ale to była świetna kobieta, chyba najlepsza z jaką pisałem. Świetnie się dogadywaliśmy, dogadzałem jej w cyber seks :D Byłem chyba jednym z niewielu, który potrafił ją zaspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady. Ja nie jestem aż tak dominijaca. Lubie rzadzic w zwiazku ale bez przesady. Taki całkiem ulegly to by mi sie pewnie nir spodobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co dominować nad kimś? Najlepszy jest układ partnerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takiego faceta będzie ci trudno znaleźć. Ale powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bądźmy szczerzy, będąc dominatorką szukasz faceta który wreszcie zdominuje ciebie i okiełzna twój dziki charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe prawdziwe Dominy, raczej wolą żeby to facet spełniał ich zachcianki, także te erotyczne. Takich kobiet jest raczej mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pyt bo w koncu nikt nie napisal. Gdzie szukac wartosciowego chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 24
Ja jestem uległy , ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×