Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pełna_nadzieii

Gdzie można tanio przenocować nad Polskim morzem?

Polecane posty

Gość Pełna_nadzieii

Witam. Poszukujemy wraz z narzeczonym niedrogiego noclegu nad Polskim morzem :) Nie zależy nam na luksusach, szukamy po prostu miejsca, w którym niedrogo będziemy mogli się po prostu przespać bo i tak większość czasu będziemy spędzać poza miejscem noclegowym :) Jedyne na czym nam zależy, aby pobyt kosztował ok 20-30zł za osobę w pokoju dwuosobowym. Wiem, że da się znaleźć noclegi w tej cenie, ale zależy nam na sprawdzonych opiniach. Wyjeżdżać byśmy chcieli w terminie między 17 a 31 sierpnia na okres tygodnia. Jest to już końcówka wakacji, więc w niektórych miejscach też da się taniej wtedy znaleźć miejsce do spania. Byłoby miło gdyby było to miejsce w którym jeszcze coś się dzieje, tzn. gdzie dałoby się jeszcze też trochę zabawić np. na jakiejś imprezie na plaży? :) Jeśli ma ktoś jakieś sprawdzone, niedrogie miejsce to będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Chorzowie :) Jacy ludzie są leniwi . Masz internet , telefon to poszukaj ofert jest dużo tylko troszkę chęci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna_nadzieii
Jak pisałam, WIEM że można taki nocleg znaleźć, bo już też przeszukiwałam internet. Ale zależy mi na SPRAWDZONYM miejscu. Czyli miejscu w którym już ktoś był i może je polecić... Polecam uważnie czytać wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sprawdziłaś w internecie to wiesz również, że można znaleźć opinie wcześniejszych gości. Co za różnica taka opinia a opinia z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:15 - co sie tak uczepiłaś k***a od tego jest forum durna babo, moze sie pytac do woli :O Czasem lepiej wymienic doswiadczenia na forum niz opinie często sponsorowane jak i reklamowe. Widać, ze sie nie znasz, to zasięgaj dalej rady google i sie nie wcinaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj prywatnych kwater na wyspie sobieszewskiej - obok 3city, może nie konkretnie w sobieszewie ale np w świbnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna_nadzieii
Taka różnica, że w internecie wiele tych opinii nie ma, bo wielu ludzi nie myśli o tym, żeby wystawić jakąś opinię. Najczęściej spotyka się opinie negatywne, ponieważ ludzie w ten sposób chcą wyrazić publicznie swoje niezadowolenie z danego ośrodka ;) A interesują mnie opinie pozytywne, których niestety wiele nie ma. Średnio 2 ośrodki na 10 mają jakąś pojedynczą pozytywną opinię wpisaną w internecie. Dlatego chętnie dowiem się tu, gdzie jednak ludzie częściej zaglądają, to chyba zrozumiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaski niedaleko Mielna. Bardzo fajne miejsce, noclegi nie sa drogie bardzo blisko plaza:) wiec polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze  noclegu w miejscowości Międzyzdroje, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-Mi%EAdzyzdroje  z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoje Pelikan w Karwii przy Ulicy Nowej 9. Wg mnie niedrogo, a bardzo komfortowo. 39 zł za osobę chyba teraz w sezonie jest, ale mnie osobiście podoba się najbardziej A sama miejscowość mała, więc można wypocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie da się już godnie tanio przenocować. Poświęciłam kilka tygodni na szukanie i ceny jak w kurortach nad morzem Śródziemnym. Załamałam się. Ni e stac mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×