Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terri

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

Polecane posty

Chcemy pojechac gdzies na 2,3 dni, ale jakos nie mamy pomysłu gdzie? Chodzi o okolice Wrocławia, do 200 km bo nie chcemy połowy dnia spedzic w aucie. Znacie jakies ciekawe miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.r.i.k.a.
Moze do Szczyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyrk to troche za daleko, jak juz mialabym tam jechac to juz wolę nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też interesowna
człowieku, co za pytanie? Masz pod nosem Karkonosze ze Szklarską Porębą i Karpaczem, całą Kotlinę Kłodzką, Góry Stołowe... Jest gdzie jechać - pełno pięknych, romantycznych miejsc:) A jak ci za blisko, to do Pragi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makagra
Weekend we dwoje- brzmi fantastycznie:) Ja na twoim miejscu wybrałabym się na pojezierze brodnickie:) nie wiem czy tam byłaś,ale jesli nie to koniecznie obczaj sobie zdjęcia w google. No i jest tam fajne spa hotel Głęboczek, które oferuje między innymi winoterapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesioneeeee
"relaks spa "karpacz,bylam polecam w 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makagra - faktycznie jest to świetny pomysł. Pojezierze brodnickie jest piękne, dużo fajnych atrakcji - można pojeździć na rowerze, pospacerować. No i ta winoterapia w głęboczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtytyr
a na czym polega ta winoterapia?? to chyba cos dla mnie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winoterapia to leczenie i pielęgnacja winem. To znaczy są peelingi z pestek winogron, kąpiele winne. Wszystko zależy czego się szuka. podobno jest to bardzo popularne we Włoszech czy francji, teraz pojawia się w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytt
Ja również słyszałam, że na Pojezierzu Brodnickim jest bardzo przyjemnie. Z resztą na http://www.facebook.com/Gleboczek widziałam bardzo ładne zdjęcia z tamtych okolic. Moim zdaniem to wymarzone miejsce na odpoczynek we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha winoterapia, dobra rzecz :P Weszłam sobie na stronkę tego hotelu Głęboczek i faktycznie wygląda to nieźle, zapachniało mi włoskim klimatem winnic ah :) A co do samej winoterapii to czytałam już kiedyś o tym (zresztą każdy z nas dobrze wie), że wino, spożywane w rozsądnych ilościach ma dobry wpływ na organizm, zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Poza tym termin 'winoterapia' to rezultat tysiącletniej śródziemnomorskiej tradycji uprawy winorośli w połączeniu z osiągnięciami w kosmetyce. Nawet spotkałam się z balsamem z winem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie od dzisiaj wiadomo o takich właściwościach wina :) Także jeśli ma się okazję skorzystania z winoterapii to korzystajmy jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Wyjazd do SPA może być bardzo dobrym pomysłem, ale ja jednak bym polecała nasze polskie morze. Może Jastrzębia Góra? Jest tam hotel Primavera SPa gdzie jest po prostu gigantyczny wybór różnych zabiegów. Na pewno będziecie mogli tam odpocząć i pobyć tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja weszłam sobie na Facebooka tego Głęboczka, a potem na stronę bo bardzo mnie zaciekawiła ta winoterapia i poczytałam o niej trochę i w ogóle to jest świetne dla cery i dla samopoczucia, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu , dlatego są to tak fajne i dobre dla ciała zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaaaaaa
sluchaj, jesli wczesnie arezerwujesz lot, cena bedzie b. niska jak mam ochote spedzic romantyczny weekend to Paryz lub Praga, moj facet mieszka w Boloni to czasem Bolonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanti09
W tym Głęboczku właśnie mają świetny zabieg dla dwojga o nazwie Smak Pinotage, nie dość, że zabieg odbywa się w pokoju vip dla dwojga, to jeszcze świetnie oczyszcza i nawilża, człowiek się potem czuje bardzo zregenerowany. Jest w tym zabiegu łaźnia parowa , peeling, kąpiel w winie, masaż i nawilżająca maska winogronowa na ciało. Bajka :) 110 minut trwa ta przyjemność i szczerze powiem Wam że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszczek2255
oj jak ja miałabym możliwość, żeby gdzieś wyjechać na weekend to chyba pojechałabym nad morze, gdzieś widziałam ofertę Hotelu Primavera, mają świetne zabiegi spa, a do tego hotel jest tuż nad morzem, mały kawałeczek od plaży, więc wiecie najpierw spa, a potem romantyczny spacer po plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnowata
avanti, a winoterapii w głęboczku próbowałaś? na czym to własciwie polega? warte swojej ceny? chcę wysłać tam rodziców, sama też bym chętnie spróbowała, ale jeszcze nie wiem czy im się to spodoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja polecam Łubinowe Wzgórze w Lubuskim. Piękne miejsce na odpoczynek we dwoje. Byliśmy tam parę miesięcy temu i było wspaniale. Pokoje bardzo fajnie,miło i romantycznie udekorowane. Polecam wszystkim parom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka12345
ej,ale to Łubinowe Wzgórze to jest przecież w Lubelskim, a nie w Lubuskim. Ktoś tu chyba się lekko pomylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfawodna
o kurcze winoterapia brzmi super. Sama chciałabym się wybrać na taki zabieg, brzmi bardzo fajnie. Może sobie zrobię taki prezent na urodziny i się wybiorę do tego spa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się chętnie wybrała do Gdańska, szczególnie do tego hotelu http://dworoliwski.pl/ mają specjalną ofertę dla dwojga, a poza tym okolica też piękna, więc wieczorem można się przespacerować z ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daeneris
Polecam Krynicę Zdrój - piękna miejscowość, góry, super widoki, dużo rzeczy do zobaczenia, a do tego hotel Czarny Potok - bajeczne warunki, spa, basen.... myślę że jedna z najlepszych opcji jeżeli chodzi o Polskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno nie ma większego problemu, żeby coś fajnego znaleźć na taki romantyczny weekend. Moim zdaniem wystarczy jakiś miły hotel, pensjonat w miłej i przytulnej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ostatnio chlopak zabral w fajne miejsce... moze nie daleko, bo brak wiekszych finansow, ale bylo super! klub barometr na smolnej (oczywiscie warszawa) klimat, ciekawy wystroj, dobra muzyka, fajna obsluga - tak blisko od domu, a pelen romantyzm, serio :D http://barometr.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.wedwoje.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×