Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie mi kochani

GDZIE NAJLEPIEJ JECHAĆ W GÓRY ŻEBY ??????????????????????????

Polecane posty

Gość poradźcie mi kochani

No właśnie...:) Gdzie jechać żeby się nie okazało, że są tam 3 domy na krzyż i nie ma gdzie pospacerować:o Chcę jechać z chłopakiem na kilka dni w góry, ale nie wiem co wybrać. Mysłałam o Zakopcu, Wiśle albo Ustroniu. Zakopiec odpada bo jechalibyśmy tam jakieś 5h:( Co jeszcze oprócz Wisły i Ustronia polecacie? Chcielibyśmy miło spędzić czas, móc pospacerować w ładnym otoczeniu, iść coś dobrego zjeść i może coś ciekawego obejrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilynnnnnnn
Krościenko w pieninach blisko na trzy korony i sokolice :) Przecudnie tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjgkh
Ja tez polecam Karpacz i w zimie i w lecie, na spacerki akuratny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie mi kochani
dziękuję za propozycje, ale jednak do Karpacza to ja pojadę wiele dłużej jak do Zakopca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
Macie teraz jakieś propozycje na tegoroczne wakacje? zastanawiam się gdzie jechać. zależy mi na tym by miejscowość nie była bardzo oblegana przez turystów i leżała nie daleko jakieś bazy wypadowej na szlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki: chcesz jechac w góry, zeby spacerowac po mieście i sie dobrze najeść??!!! zlituj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłam daty pierwszego postu :)) nawarra najlepszy dojazd pod szlaki jest z Zakopanego jedź w ciemno, na dworcu stoi kupa ludzi z ofertami noclegów weź sobie mapę Zakopca i niech Ci pokaża, gdzie ta kawtera, zebyś sie w zadupie nie wpakowała z centrum Zakopca masz busy pod wszystkie szlaki, co chwila odjeżdżają w inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Owszem, dużo osób stoi na dworcu w Zakopcu, tylko czasami można się naciąć na jakieś babcie które zawyżają cenę noclegu. Jeśli chcesz sobie zaplanować taką wycieczkę to zobacz sobie na ideatur.pl, są tam opinie usług i noclegów i przy okazji od razu można coś zarezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najładniejsze są Góry Stołowe,
Błędne Skały i Szlak Skalnych Grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najładniejsze są Góry Stołowe,
no Pieniny też są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam brać ofert z dworca w Zakopanem. Raz pojechalam w ciemno i nigdy wiecej. Po pierwsze ceny o wiele wyzsze. Nam facet krzyknal 50zł a potem kiedy znaleźliśmy ich strone to bylo napisane, ze 30 zł osoba. Tak wiec nas przewalil, a wcale nie bylo super miejsce. Teraz sobie rezerwuje z wyprzedzeniem i jade na pewne miejsc,e ktore obejrzalam w internecie, dowiedzialam sie wszystkiego. Ja zawsze biore pokoj w centrum. Mnie jakos ilosc turystow nie przeraza. A przynajmniej blisko, bo kolo dworca busy, niedaleko jest tez do Kuźnic mozna z buta sie przejsc, do dolinek kolo skoczni. Ja do Zakopanego jade 8 godzin i jakos nie zniecheca mnie ta dluga podroz spedzona w pociagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
jedźcie do warszawy, pochodzicie po mieście wsiądźcie do windy w jakimś wysokim budynku, będziecie mieć namiastkę gór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZAWNICA
Byłam tam. Jest super! Polecam palenica.vns.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpacz!!! Mieszkam jakąś niecałą godzinę jazdy od niego i jak jest okazja to jedziemy.Jest gdzie chodzić,co zwiedzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam Zakopanego, jest tam tłoczno i drogo, ale może Małe Ciche? Jest gdzie pochodzić, ale nie ma zbyt wielu turystów. Ostatnio byliśmy ze znajomymi właśnie w tym miejscu, jest ciekawie nie tylko zimą. Trafiliśmy na świetny i niedrogi pensjonat, zostawiam link i polecam. :) http://www.tatry.turist.pl/maleciche80a/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie litości pytanie zadane w 2008 roku .Autor już wielokrotnie zdążył wrócić z tych gór , gratuluje refleksu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za podtrzymanie tematu, bardzo mi to pomogło w wybraniu miejsca do tegorocznego wyjazdu w góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My najlepiej z dzieci i mężem bawiliśmy się w Szklarskiej Porębie. Przede wszystkim warty zobaczenia jest Karkonoski Park Narodowy i przepiękny wodospad Szklarki. Także, Szreniaca, szczyt z którego podziwiać można cały krajobraz, idealnie się sprawdzi na romantyczny wypad :) Dla mnie osobiście może nie największą ale zapewniającą najwięcej radochy atrakcją jest dinopark i chociaż, wydawać by się mogło, że to atrakcja tylko dla dzieci, wcale tak nie jest. Z całej naszej rodzinki najlepiej tam, bawiłam się ja :) Oczywiście jest tam, też dużo innych atrakcji, o których możecie sobie doczytać na stronie miasta. Dla mnie bardzo ważne było także, abym nie wydała całej rocznej pensji na ten wyjazd. Wiadomo, pieniążki lepiej wydać na zabawę niż na wynajęcie pokoju Więc jeśli chcecie spędzić ten czas w romantycznym klimacie , nie wydając ostatnich pieniędzy na pokój polecam: http://polny-krzew.pl/ Własnie tam byliśmy w zeszłym roku i bardzo dobrze wspominam to miejsce. Cicho spokojnie i przede wszystkim wszędzie blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarz33
Bardzo polecam domek w Falsztynie nad Zalewem. Przestronne pokoje, elegancki wystrój, jest kominek, a na zewnątrz miejsce do grilla pod daszkiem. Także nawet jak pogoda nie dopisze to i tak można sobie pogrillować ;-) Dobre ceny mają, na stronie www.naogrodach.com.pl szczegółowa rozpiska stawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza3021
Świetnym miejscem na wypad w góry jest Beskid Niski. Bardzo często wyjeżdżam tam i zawsze nocuję w Siwiejce http://www.siwejka.pl/noclegi,3.html. Ceny są tam bardzo fajne, a okolica spokojna i cicha. Można pochodzić po szlakach, albo po prostu cieszyć się nie powtarzalną atmosferą tego miejsca, pełnego śladów po kulturze łemkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina~80
ja co roku z jeżdżę do Krynicy Zdrój. Mamy sprawdzony pensjonat http://www.pensjonatgaborek.pl... z dobrym jedzeniem, fajnymi pokojami i SPA na miejscu. Krynica jest super i zimą i latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin098
Po co ci domy jeśli chcesz chodzić po górach? :d Może zainteresują Cię atrakcje Karkonoszy. Spacer na Śnieżkę, Śnieżnik czy na zamek Chojnik to naprawdę przyjemność. http://www.rezydencjalawendowewzgorze.pl/atrakcje.html Polecam, walory zdrowotne i estetyczne zapewnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłkaW
Szklarska Poręba i pensjonat Jural. Będziecie czuć się bardzo domowo. Ugoszczą Was cudnym jedzeniem :) Świetna baza wypadowa, bo blisko jest do centrum miasta (jakieś 8 minut) i na stoki. Dla dzieci jest specjalny kącik zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×