Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam.pytanie

gdzie najlepiej ubezpieczyć się na życie

Polecane posty

Gość mam.pytanie

oboje z mężem doszliśmy do wniosku, że czas się ubezpieczyć. Dużo wyjeżdżamy, podróżujemy. Poza tym w naszej rodzinie już dwukrotnie pojawił się nowotwór... Czas więc wykupić odpowiednią polisę. Możecie coś doradzić? Gdzie i co najlepiej wykupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek kolski
ja wybrałem ING mają przejrzyste oferty jeśli chodzi o ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudas
przy jednym z ubezpieczeń w ING jest właśnie dostępna umowa dodatkowa ONA i ON na wypadek nowotworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszetkowiec herbaciany
ja polecam Warte, może nie najtańsze ale bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam.pytanie
Jakie to dokładnie ubezpieczenie o którym mówisz (z umową dodatkową na wypadek nowotworu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam.pytanie
Od ok. 4 dni nie mogę się wypróżnić. Moje podbrzusze jest lekko wzdęte, czuję ucisk w całej jamie brzusznej. Po lewej stronie (gdzie przechodzi jelito grube, jak wywnioskowałam) czuję jakby coś w środku pękało- prawdobodobie to gazy. Do tego oddaję mocz nawet na 4 raty- w małej ilości. Występuje u mnie również kłucie w podbrzuszu jak i po prawej stronie klatki piersiowej. W internecie czytałam o Zespole Jelita Drażliwego, dodam iż moja babcia zmarła na nowotwór właśnie jelita grubego. Bardzo się martwię, proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudas
Chodziło mi dokładnie o Sposób na Przyszłość. Jest to ubezpieczenie na życie wraz z inwestycją. Można ubezpieczyć aż do 10 osób. Polisą dodatkową jest właśnie ONA i ON na wypadek nowotworu.Można wybrać opcję podstawową, rozszerzoną lub pełną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
najlepiej u św. Piotra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyja
Moja sąsiadka dowiedziała się niedawno, że ma nowotwór. Leczenie jest drogie, do tego wyjazdy i pobyty w szpitalu. Nie wszystko jest refundowane przez fundusz zdrowia. Mając dodatkowe środki, miała by szansę na lepszych specjalistów, lepsze szpitale, bardziej komfortowe warunki. Też się zastanawiam nad takim ubezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam.pytanie
Właśnie się dowiadywałam co do tej umowy dodatkowej ONA i ON w ING. Są trzy warianty do wyboru, które różnią się listą nowotworów objętych ubezpieczeniem. Wypłata świadczeń odbywa się w etapach zgodnych z ustalonym leczeniem. Umowa trwa nawet po chorobie- dodatkowo otrzymuje się dodatkowe pieniądze za wygraną walkę z chorobą plus szeroki pakiet assistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonejabłuszko
Fakt w dzisiejszych czasach taka dodatkowa polisa na wypadek nowotowru to dobry wybór. Tyle słyszy się o tego typu zachorowaniach. Aż strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina_Gruszka
Też się nad tym zastanawiałam. Wiem, że to nie wyrok, ale sam pobyt w szpitalu i leczenie są bardzo wyczerpujące. Lepsza opieka kosztuje więcej. Wsparcie finansowe przydaje się na każdym etapie leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry.cherry
W praktyce wygląda to tak, że o ubezpieczeniu myślimy najczęściej dopiero wtedy, gdy w najbliższym otoczeniu ma miejsce jakiś wypadek czy nieszczęście. Dopiero w takim momencie ludzie zaczynają żałować, że nie przejmując się jutrem nie pomyśleli o tym aby zainwestować w przyszłość i bezpieczeństwo. Uważam, że na pewno warto jest sie zabezpieczyć wykupując ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry.cherry
No właśnie. A ubezpieczenie z pewnością pomogłoby uniknąć tak ciężkiej finansowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetshka
a jeśli chodzi o taką polisę, która połączona jest z inwestycją to w jaki sposób inwestowane są pieniądze? Czy jest jakaś opcja dla osoby, która kompletnie się na tym nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata151
Pieniądze w takiej polisie mogą być inwestowane w produkty IKE i IKZE. Istnieje też możliwość skorzystania z gotowych portfeli inwestycyjnych, które różnią się poziomem ryzyka i potencjału zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetshka
To w sumie bardzo dobre rozwiązanie. Już od jakiegoś czasu myślałam o IKE i odkładaniu na przyszłą emeryturę. Także jeśli jest możliwość połączenia tego produktu z polisą na życie to na pewno się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilavia
Przejrzycie i porównajcie najlepsze oferty, trzeba dokładnie czytac bo mozna się naciąć, tak że nie spieszcie sie! Polecam dla rozrywki http://toster.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata151
anetshka Wybierając IKZE możesz dodatkowo skorzystać z ulgi podatkowej. Odliczasz dokonane wpłaty do 4% dochodów od podstawy opodatkowania i otrzymujesz zwrot nadpłaconego fiskusowi podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetshka
a w razie czego można zawiesić na jakiś czas opłacanie składki w części inwestycyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata151
Jak najbardziej, że można zawiesić. Wiadomo, że w życiu różnie się zdarza i czasami wyskoczy nieprzewidziany wydatek. A od drugiego roku jest możliwość wstrzymania inwestowania na rok i opłacanie składki jedynie za ochronę ubezpieczeniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczkka
A można zmniejszyć składkę? Zwiększyć to pewnie bez problemu, ale czy w razie trudnej sytuacji można ograniczyć opłacanie nie rezygnując z ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcfgjhfvhfcxhf
Muszę przyznać że czytam ten temat i jest to bardzo interesująca rozmowa na temat krabów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cf679sdfsdf
cjdblfhtjl4h6666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość january34
z tego co się orientuję minimalna składka przy tej polisie to 150zł miesięcznie- przy czym 50zł idzie na cześć ochronną i 50zł na inwestycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość january34
*co najmniej 50zł idzie na ochronę i 50zł na inwestycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antprotologia smierci
ja ubezpieczyłem sie u jezusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Ciekawie kwestia stawek i zakresu ubezpieczenia wygląda w Otwartej Grupie na Życie ( www.otwartagrupanazycie.pl ). Mój brat miał tu pierwszy polisę i teraz ja złożyłem wniosek o takie ubezpieczenie na życie. Wziąłem wariant z niższymi składkami – 39,5 złotych, więc rzeczywiście mało. Bardzo podoba mi się tutaj też obsługa, wszystko można było załatwić mailowo i przez telefon, bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×