Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość kierowca 25

Gdzie najlepiej ulokować pieniądze ??

Polecane posty

Gość gość kierowca 25

Gdzie najlepiej ulokować pieniądze ?? bo chcę zacząć odkładać . Ale chyba trzeba najpierw poszukać w miarę przyzwoicie płatnej roboty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest inwestowac. Bo te szystkie lokaty itp sa nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kierowca 25
Inwestować .. tylko że nie za bardzo się na tym znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez wszystkiego mozna sie nauczyc. Od tego sa ksiazki, czasopisma, internet, platne i darmowe szkolenia, video kursy itp. Dla chcacego nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej ulokuj u mnie na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniadze najlepiej ulokowac w broni i amunicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy ile masz kasy, ja kupiłem dwa mieszkania i wynajmuję plus do tego mam na własność pare miejsc parkingowych, na czysto mam ponad 4000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze dodam,,,chociaż to raczej zabawa gra w pokera, raz na jakiś czas dla zabawy spędzam miłe chwile w Las Vegeas, ostatnio wygrałem ponad 10 koła, ale wcześniej straciłem ponad 50 , wiec to raczej nie pewne inwestycja ale za to jaka zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzesiec koła wygrałes? i co z nimi zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam i wynajmowałam mieszkanie, musiałam co miesiąc obdzwaniać wszystkie 9 numerów najemcy i jego rodziców, bo w terminie płatności tajemniczo znikał, a potem tłumaczył się, że obydwie jego babcie umarły i miał pogrzeby oraz pojechał do Paryża i jeździł tam mercedesem, wiec nie mógł mi zapłacić, więcej takich historii wymyślał i w rodzinie robilismy zakłady co będzie nastepnym razem. Po 4 latach miałam tak dosyć wynajmu, że mieszkanie sprzedałam. Żeby trzymać najemców w ryzach trzeba chyba być facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mogłem zrobić,,,przebalowałem, przepiłem, dobrze się bawiłem, poker to rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jeszcze komu się wynajmuje,,,,ja w Gdyni nie mam, żadnych problemów. Głównie wynajmuję marynarzom, co przyjeżdżają na kursy, a jedno mieszkanie studentom Akademii Morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wynajmowałam studentowi prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz uważać, jak jestem na platformie to mój ojciec wszystkiego pilnuje, jakby jakiś studencina rozrabiał to wywalenie z mieszkania, tak samo jakby nie płacili w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwestować można, ale trzeba mieć o tym pojęcie, bo faktycznie na lokacie zarobić się aktualnie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestycja pewna strata
inwestowanie nie jest dla wszystkich, 90% ludzi traci a 10% zamiata grubą kase, ale tak jest w każdej innej swerze życia. Giełda tylko dla odważnych ryzykantów z dużą szansą na strate. Jak chcesz bezpieczny mieć kapitał to albo lokata albo obligacje rządowe, ale to płaci takie grosze że nawet inflacji nie pokryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku, Ty najpierw znajdz pracę, a potem zobacz czy będzie co odkładać. Bo nie jest wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainwestowac i pomnozyc ;) najlepiej w czyms nie za bardzo ryzykownym, proponowalbym na przyklad pozyczki pozabankowe, obczaj sobie klub inwestorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia4
najlpeiej ulokować pieniądze w nieruchomościach. Zawsze masz pewność że ci się zwróci. Kiedyś popularne były miasta akademickie ale zastanów się tez nad czymś pod turystów. Całkiem dobrze wyglądają np http://www.apartamentyrowy.pl/ bardzo łądne osiedle turystyczne nad samym morzem. Ciekawa architektura, na pewno będzie przyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basszka
no ja sie dowiedziałam o inwestowaniu pieniędzy od Pana Piotra Bralczyka - nauczył mnie wiele i podpowiedział co robic żeby pieniądze pracowały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszak4
no pewnie, facet dobrze się zna i generalnie powie co robić, a czego nie - np nie inwestować w obligacje korporacyjne. jestem mu niezmiernie wdzięczna za tą radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W ostatnim czasie interesowałem się nieco tematem i widziałem, że dużo propozycji można znaleźć między innymi na mennica24.pl, mają zarówno sztabki jak i monety wiec coś się znajdzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×