Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie najtaniej kupić fajerwerki na Sylwestra

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Gdzie są porządne i najtańsze fajerwerki? U handlarzy jest drogo. W internecie trochę taniej, ale też nie jakoś całkiem tanio. Znacie jakieś miejsca może supermarkety gdzie jest w miarę przystępna cena za porządne fajerwerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej z przeceny przeterminowane w******* przez niemców i sprzedawane przez polaczków na targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te polaczki-handlarze na targach to właśnie nie wiedzą ile brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może coś na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może by tak coś na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' mam nadzieje iz wszyscy idioci odpalający fajerwerki pourywają sobie palce, lub poparzą ryje'' o,jaka empatyczna i dobra sie znalazła,zwierzątka biedne bo tak cierpią ale człowiekowi to już życzy jak najgorzej a ja mam nadzieje że cie biedny dobry piesek zagryzie na żywca albo ptaszek nasra ci na łeb bez przesady z tymi zwierzętami,nic strasznego sie nie stanie jak człowiek odpali sobie fajerwerki jeden jedyny raz w roku. DLa niektórych to mega frajda,ogromna przyjemność a nawet pasja i czekają z utęsknieniem na tę noc,na te kilkanaście minut. Ludzie robią gorsze rzeczy,np jedzą codziennie mięso z biednych zwierzątek mam kota i w zeszłym roku patrzył na fajerwerki przez okno gdzie kupić najtaniej sama sie zastanawiam,w tym roku chce dać czadu,ale porozglądam sie po supermarketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraziłam sobie ile ludzi musiałoby ucierpieć gdyby każdy odpalający fajerwerki sie poparzył...i tak więcej sie słyszy o tych którzy ucierpieli niż o zwierzętach którym sie coś stało. trudno,najwyżej pies sobie poszczeka i sie wystraszy na kilka minut,i tak człowiek na codzień ma znacznie więcej stresu lubie zwierzęta i nie cierpie jak ktoś je naprawde krzywdzi ale bez przesady,fajerwerki nie są zbrodnią,to zabawa,nic sie strasznego nie dzieje zazwyczaj i nie lubie tych którzy zabbroniliby czegoś tak z******tego jak fajerwerki więcej zwierząt zginie pod kołami samochodu niż ze strachu przed fajerwerkami,to chyba jakiś sladowy procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak dwie opinie powyżej . Zgadzam się w 100%. A temat w sumie dobry bo rzeczywiście ostatnimi laty fajerwerki są strasznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jedziecie na dużą imprezę to nie ma co kupować jakichś beznadziejnych rakiet itp tylko niech wszyscy uczestnicy złożą się na profesjonalną wyrzutnie = KAŻDY wyda tyle samo albo i mniej niż na te zestawy rakiet i innych pierdółek a efekt o wiele lepszy i naprawdę jest co podziwiać. NP: taniefajerwerki.pl/pl/p/P7750-Oregon/696 taniefajerwerki.pl/pl/p/P7752-100-lat-Its-party-time/838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jade na duzą impreze,ba - w ogóle nigdzie nie jadę. Dlatego tym bardziej chce sobie chociaż sama dla siebie zrobić ucztę i mieć coś przyjemnego tej sylwestrowej nocy,to ma jednak być inna noc od wszystkich pozostałych. I sama musze zadbać o fajerwerki,sama kupię i tak,zamierzam kupić wyrzutnie,trudno wydam na to kasę. Tylko wolałabym taką wyrzutnie,która nie będzie trwać tylko przez minutę...lepsza byłaby taka chociaż na te 5 minut albo i więcej. Tylko tysiąc złotych to już wydać nie mogę.. do 500 ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość ......................................................... wyp ierniczaj sztywniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm... taka dłużej strzelająca to chyba tylko taka jak niżej. Za bagatela.... 895PLN: taniefajerwerki.pl/pl/p/P7908-LDC502A-300st.-1.2/900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fu ck, to w pistu. Ja na Sylwestra skromnie... ze sztucznymi ogniami latam po balkonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z sztucznymi czy z zimnymi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby sztuczne i niby zimne ale ktoś głupią nazwy wymyślił bo obie mijają się z rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda idiotów , zachwycać się hałasem i kolorkami ile wy macie lat 15 ? mi też jest żal zwierząt i nie mam zamiaru przyczyniać się do ich cierpienia , słyszałam o owczarku niemieckim który miał 8 lat i padł ze stresu w sylwestrową noc, kulił się w łazience , dzieciaki i właściciele płakali nad nim, dajcie spokój , kretyństwo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś napisze jeszcze na temat coś jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PODBIJAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas2323
Długo szukałem dobrych materiałów wybuchowych, które nie będą drogie, a jednocześnie także ich opakowania będą atrakcyjne zanim nastąpi odpalenie. Znalazłem, zresztą obejrzyjcie sobie na www.piromax.pl i oceńcie sami. Ja już nie kupię niczego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam na www.pirofan.com.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w hurtowni fajerwerek i sztucznych ogni http://www.pirofan.com.pl/ dostaniesz najlepsza z możliwych ofert szczególnie, że jest to już czas przed sylwestrem, pora sie wyposażyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam petardy "Achtung". Takie czarne, z trupią czaszką. 7-8 zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy najtaniej – mogę powiedzieć tak, na pewno w dobrej cenie i bez jakiś bubli kupisz tu w tej hurtowni fajerwerków: http://www.fajerwerkigorzow.pl/. No nic, może się przyda kontakt, mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy najtaniej – mogę powiedzieć tak, na pewno w dobrej cenie i bez jakiś bubli kupisz tu w tej hurtowni fajerwerków: http://www.fajerwerkigorzow.pl/. No nic, może się przyda kontakt, mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy najtaniej – mogę powiedzieć tak, na pewno w dobrej cenie i bez jakiś bubli kupisz tu w tej hurtowni fajerwerków: http://www.fajerwerkigorzow.pl/. No nic, może się przyda kontakt, mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy najtaniej – mogę powiedzieć tak, na pewno w dobrej cenie i bez jakiś bubli kupisz tu w tej hurtowni fajerwerków: http://www.fajerwerkigorzow.pl/. No nic, może się przyda kontakt, mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to co roku kupuję po prostu w hurtowni fajerwerków. Teraz można również kupować w ich sklepie internetowym: http://www.pol-expance.pl/, mają duży wybór i fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×