Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie nieśmiały dorosły facet powinien szukac dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

;-) taki po trzydziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczor zabi kruku
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na SU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy beybe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie pracuje jest sporo dziewczyn, ale inni mnie zjedza jak sie dowiedza ze startuje do jakiejs dziewczyny zpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jestes? z jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy mu doradzacie! Praca jest ostatnim miejscem, gdzie powinieneś szukać sobie dziewczyny. Ludzie tego nie lubią i nie będą Cię dobrze traktować. Zresztą za coś takiego łatwo można zostać zwolnionym. Jeżeli jesteś nieśmiały to idealnym miejscem jest dla Ciebie internet-portale randkowe. No bo kluby, bary chyba odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz napisać do mnie ;) gg 52601802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W różnych miejscach: internet, kluby takie dla spokojnych i samotnych ludzi, park itp. Najczęściej ludzie poznają się przez znajomych, ale dla nieśmiałego to trudna droga. Wiem, co mówię -sama jestem raczej nieśmiała, mam 30 lat, jestem sama od roku i trudno mi kogoś poznać. Wybieram miejsca, w których spotykam małe, zintegrowane i życzliwe grupy ludzi. Np. jakiś czas chodziłam na downhill rowerowy -poznałam tam grupę fajnych ludzi, którzy wcale się nie śmiali, że dopiero zaczynam. Nie poznałam wprawdzie partnera, ale parę osób, które od czasu do czasu zapraszają mnie na piwo czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Londynie,a co do portali czatow to zabiera mnostwo czasu aby kogos poznac jednyna rzezc ktora mi przychodiz to kursy tanca - tam sie jest zmuszonym do bezposredniego kontaktu z dziewczyna, kiedyw chodzilem na takie kursy i skumplowalem sie blisko z 1 dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam ulice. Park jest spoko. Jesli jestes niesmialy to podejdz do jakiejs z psem. Zacznij nawijac o zwierzaku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portale nie ma co liczyć, tam laski mają wymagania z kosmosu i przeszukują profile w poszukiwaniu umięśnionego modela 187 wzrostu z willą i pięcioma samochodami. Nawet jak pisze z Tobą to za 5 minut znajdzie ładniejsze zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość as
najlepiej wśród znajomych, masz takich z którymi możesz gdzieś wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy sa z******tym pomyslem. Ach... Te brytyjskie parki,malo psi odchodow i sie mozna browarka napic. W PL parki to syf i menelstwo. BTW Nie zaluje wyjazdu z UK,bo tam zapierdzielalem 12pounds/hr,a tu mam db prosperujacy biznes po zmarlym wuju. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabi, zaloz konti na jakims sensownym portalu randkowym, I wybueraj tylko takie z ktorymi cos moze wyjsc. dobrze wybuerac niesmiale bo jedziecie wtedy na tym samym wozku, obydwoje wiecie ze pierwsze spotkanie to stres I sibei przez to nie skreslicie. druga metida to biuro matrymonialane, o ile cos takiego jeszcze istnieje. idz do osychologa I walcz z jiesmialoscia bi to widac naprawde Ci rujnuje zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedz Soho xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmiali dorośli faceci powinni szukac kobiet a nie dziewczyn. Jestes pedofilem czy masz 17 lat i udajesz że jestes po 30-stce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem,byłem na kursach i nic,w pracy też nic,znajomi zparowani i nie maja czasu nigdzie ze mną łazić,disko nie lubię a na ulicy/sklepie jak zagadam(sporo mnie to kosztuje bo nieśmiały jestem) to zawsze taka reakcja jest https://www.youtube.com/watch?v=kEhLx7F2OEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie, na uczelni, w tramwaju, autobusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×