Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

GDZIE się dostaliście na studia? Gdzie idziecie?

Polecane posty

Gość gość

:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak socjologia na UJ. Miałam iść na zarządzanie i inżynierię produkcji na Ekonomiczny, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja idę na filologie angielską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na druga listę - za dużo awaryjnych kierunków ludzie powybierali i mi się limit nadmuchał sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie, że czekasz na drugą turę? A na jaki kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o II turę to dla wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Warszawie , taką rekrutacją prowadzi UTH, tutaj -http://www.uth.edu.pl/, można doczytać szczegółów. Sama tutaj składam więc jestem w temacie, że tak powiem. Bardzo interesuje mnie kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, na specjalności bezpieczeństwo ekonomiczne. Mam nadzieje, że uda mi się dostać, a wiem, że nie tylko ja jestem zainteresowana tym kierunkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra przestań spamować. Gdzie się dostaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce iść na WSB w Poznaniu, miedzy kierunkami jeszcze sie waham, kuszą tez dobra promocją, bo maja wpisowe gratis do końca września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewsb
Dobry wieczór, To prawda aktualna promocja w Wyższej Szkole Bankowej trwa tylko do 30go września - 0 zł wpisowego! Pełen program studiów I stopnia Wyższej Szkoły Bankowej znajduje się tutaj: http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Trzymamy kciuki za wybór! :) Dzięki naszej świetnie wykwalifikowanej kadrze PRAKTYKÓW każdy z naszych kierunków jest wyjątkowy i przygotowuje do zawodu. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_kolo
Hej i jak zdecydowałeś się na WSB korzystając z tej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zdecydowałam sie na szczęscie skorzystałam jeszcze z tej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja idę na logopedię. Znalazłam ten kierunek na szczecin.wspkorczak.eu/pl/oferta/kierunki/studia-podyplomowe i stwierdziła, że to jest to co chcę robić. Wcześniej studiowałam pedagogikę. Uczę obecnie w szkole ale cały czas chcę się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide na socjologie tutaj www.cswi.edu.pl dlugo się zastanawialam, ale wybor padl na ten kierunek w trybie zaocznym ze względu na prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_A
Będę startować na WSP Chodowskiej we Wrocławiu :D Prawo to moja pasja no i miłość od lat podstawówki więc naprawdę pokładam spore nadzieje w tej uczelni :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałem się na Budownictwo na UTH w Warszawie im. H. Chodkowskiej i tam też idę. Interesowały mnie jedynie studia techniczne, ponieważ po nich najłatwiej jest znaleźć pracę, z resztą maturę też zdawałem z przedmiotów ścisłych. Jak dobrze pójdzie to po ok. 3 latach będę miał tytuł inż. a co będzie później - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem się na administrację, którą będę studiował w Gdańsku na www.gsw.gda.pl . Wielu znajomych polecało mi te wyższą szkołę ze względu na atrakcyjną cenę i bardzo wysoki poziom nauczania - nie od dziś wiadomo, że płacimy za wysoką jakość, która nie jest spotykana na publicznych uczelniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kereskowanytusz
Aplikowałem jakiś czas temu na WSB, czekam na odpowiedź od nich :). Tak sie zastanawiam czy uczelnia o wyniku rekrutacji informuje pocztą, czy elektronicznie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda5
Od października zaczynam na wsb w Gdańsku. Brat studiuje na tej uczelni i jest mega zadowolony. Zaplecze naukowe na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kereskowanytusz informację otrzymasz na adres e-mail podany w składanym wniosku rekrutacyjnym. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja studiuję na uczelni AEH w Warszawie. Świetna uczelnia z naprawdę fantastyczną kadrą pedagogiczną - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma jest w AEH Warszawa, a mówią na to Vizja i też nie narzeka. Ona zawsze była humanistką, więc mnie nie dziwi jej podejście 😉 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×