Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość becool

Gdzie się ubieracie?

Polecane posty

Gość becool

W jakich sklepach?Macie ulubione firmy 2 może 3 czy tylko w jednej wszystko? Albo mixujecie? Co sądzicie o reserved (również cenowo)? Jak patrze na stronkę to niczego sobie,a ciuchy dobrej jakości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sypialni
a co? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sw45
ja zwykle ubieram sie w domu- czasem plasz wkladam juz na zewnatrz ale staram sie te czynnosc w domu wykonywac pzdr dla wszystkich ktorzy wymyslaja tak durne ankiety po nocy:D:D::D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubie reserved
wlasnie za slaba jakosc w stosunku do cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing to lose
reserved jest ok, jakościowo dobre nawet ciuchy (chociaż zależy jeszcze co), ale spodnie już drugie mi zblakły stamtąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becool
Taaa myślałam,że w mięsnym się ubieracie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved się skiepściło
nie każda rzecz jest dobra , no ale za te ceny nie ma co wymagać. House , cropp , outlet.Big star ma drogie , a ten sam rodzaj ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ryku.....................
kapp ahl, h&m, c&a, reserved... głównie te sklepy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sypialni
ale za to raz rozbierałam się przed domem - już na ulicy :-) Strasznie chciało mi się do ubikacji (kupę dla ścisłości), bałam się, że nie zdążę - więc kurtkę, potem spodnie rozpięłam, a przed samym wejściem zaczęłam już ściągać :-D Ale zdążyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becool
A tak na poważnie to chodzi mi o sklepy ,które mają dobre rzeczy gatunkowo.Wolę mieć 5 rzeczy porządnych (które dobrze wyglądają po praniu) a nie 30 łachów,których nie założę do niczego... Wymieniam szafę i pytam Mam bardzo mało czasu na zakupy ( praca,praca,praca) więc kupuję przez neta Doradźcie gdzie warto iść,nie znoszę buszowania... Jakaś inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becool
w sypialni- szeroka-płytka wyobraźnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becool
h&m i c&a to chyba średni gatunek..? Najlepiej coś co posłuży mi na lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzcxcxz
Moje ulubione sklepy to Stradivarius, Zara, Tally Weijl, River Island. Kupuję też na Allegro i na bazarze (np sweterki ;) za 40 zł kupiłam praktycznie to samo, co widziałam w sieciówkach za 170, prałam już kilkanaście razy i nadal wszystko ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becool
Rozumiem:) czyli nadal trzeba szukać:) a podobno XXI wiek... Ps.Ja piorę na tarce,szanse na zniszczenie znikome :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie pogardze tez chinskim sklepem :D ostatnio kupilam fajny sweter i dobry gatunkowo :P dzis moj men tez mi przywiozl jeden z chinskiego sklepu - tyle ze sweter wyprodukowany byl we wloszech a na gatunek narzekac nie moge ;) bo to nie zaden plastik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdsadsdas
Ja też kupiłam sweter made in italy na bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sa w nim tandetne rzeczy ale czasem nadazy sie okazja ;) w sieciowkach w ktorych buszuje czesto tez wieje tandeta, moze nie jesli o kroj chodzi, ale wiekszosc z zary np jest juz teraz w chinach wyprodukowana a material czasem wola o pomste do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becool
zara to dla mnie masakra płacisz tyle siana a jakość ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved się skiepściło
tylko że dla zary też szyją w Chinach.1/4 produkcji ale szyja Płacicie za logo firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaPolkax
Jak to powiedziało dziecko 6 grudnia... "Coś tutaj nie tak,Mikołaj pochodzi z Bieguna a na zabawkach Made In China" to by było na tyle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez pisalam o tym :P ja kupujac ciuch patrze na to gdzie zostal wyprodukowany, badziewia nie przyjmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved się skiepściło
przeoczyłam twój post Lady.Nie ma się oszukiwać, większość ubrań sieciowych ma średnią jakość , przewidzianą na jeden sezon.Rozmawiałam z facetem , który pracuje w branży odzieżowej( nie na produkcji :)) i marketing jest taki że trzeba łachy opchnąć w 1 sezonie , bo nie opłaca im się magazynować.Stąd takie zniżki i promocje.Ale super jakości nie należy się spodziewać.Zresztą zamierzenie.Teraz ubranie ma być na sezon.I szybko wprowadzają nowy trend.Obrót firmy się liczy , wyniki sprzedażowe w skali roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×