Odpowiedz na ten temat

Gdzie w kielcach

• gość 2017.01.11 [10:03]
    Czołem Kielce! Gdzie można dobrze zjeść w CK? Najbardziej to szukam jakiejś włoskiej knajpy z dobrą pizzą, czy makaronami. Ktoś, coś? Optymalnie by było jakby mieli opcję z dowozem i też żeby nie trzeba było długo na jedzenie czekać. Jakieś pomysły?
  • gość 2017.01.11 [10:55]
    la cucina italiano
  • gość 2017.01.11 [10:58]
    IDZ DO KEBABOWNI
  • gość 2017.01.11 [11:04]
    Kilo Mąkiusmiech.gif
  • gość 2017.01.18 [09:53]
    Pozytywnie mnie zaskoczyła pizzeria Maxipizza – www.maxipizza.pl/kielce ,produkty. Dostarczyli jedzenie tak szybko, że w sumie mnie w domu nie było, wyszedłem do sklepu, bo nie sądziłem, że można faktycznie pizzę o tej konkretnej porze dowieźć w mniej niż 30 minut. Im się jakimś cudem to udaje. Polecam jak ktoś chce szybko i smacznie zjeść. Pizza na grubym cieście jest optymalna moim zdaniem.
  • gość 2017.10.13 [10:41]
    Na pewno dużo jest pizzerii w Kielcach, ale to akurat przypadłość każdego polskiego miasta. Mi smakuje pizza jaką pieką w Maxipizza. Dobra na miejscu i też smaczna w dowozie. Nie ma takiej opcji, żeby dojechała wyziębiona. Dbają o to, żeby dostarczyć jedzenie gorące i bez marnowania czasu. Zdarza się, że kurier dzwoni do mnie nawet po 20 kilku minutach od zamówienia telefonicznego albo przez stronę- www.maxipizza.pl/kielce ,produkty .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...