Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frambi

Gdzie warto kupić sukienkę w Lublinie?

Polecane posty

Gość Frambi

Jak wyżej. Wiecie może gdzie można kupićw Lbn fajną sukienkę koktajlową bo szukan i szukam a nie mogę znaleść żadnego sklepu z sukienkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthia21
Ja w Leclercu na Zana ostatnio świetną sukienkę kupiłam. Tylko trzeba zjechać schodami na dół. Możliwe, że tam coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthia21
A poza tym możesz po galeriach pochodzić. W Plazie raczej nic ciekawego nie ma, ale w Olimpie da się coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Ja najwięcej ubrań w tym roku to zamawiałam od sklepu online Lejdi - www.lejdi.sklep.pl . Tu zawsze można coś znaleźć, a to jakąś fajną dziadzinową sukienkę, a to sweterek...no i mają bardzo porządne torebki do noszenia na codzień. Po raz pierwszy kupiłam sobie torebkę, która mi się nie rwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preszka
Ze swojej strony goraco polecam zakuy w Qiosque

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andergranda
Warto kupic w internecie:) Bedzie taniej i bedzie oryginalniej! :) Zdecydowanie:))) Ze swojej strony polecam Quiosque! Fajne maja ciuchy, niezle serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Koleżanka jakiś czas temu kupowała sukienkę w tym sklepie: www.prettywomen.pl . Muszę przyznać, że na przyjęciu wyglądała oszałamiająco. Sukienka po prostu śliczna. Jak ja będę potrzebowała, z pewnością zajrzę na tą stronkę. Z tego co widzę, ceny w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumka
ja mam dwie kiecki z Quiosque i są na prawde wygodne i dobrej jakości....po kilku praniach w ogóle się nie zmechaciły ani nie zgubiły fasonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz sukienki na wesele, albo inną imprezę, to teraz do 10.05 w Outlet Center Lublin trwa Tydzień Weselnych Hitów a to oznacza, że wszystkie garnitury, marynarki, sukienki, koszule, buty, torebki, itp nawet do - 70% ;D jest z czego wybierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że jest z czego wybierać, bo tam przecież jest dużo sklepów z sukienkami;) a jak doliczyć jeszcze te sklepy z torebkami i akcesoriami to już naprawdę ekstra wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Lublin to jest kilka miejsc, w pierwszym komentarzu bardzo dobre sugestie, do tego dochodzi Outlet na Małgiewskiej, teraz sezon wesel i komunii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam przeczucie, że teraz zrobią promocję na sukienki w Outlecie, bo wiadomo że jak jest lato i tak ciepło jak teraz to ludzie kupują sukienki i stroje kąpielowe, a na stroje już była genialna promocja teraz (mam dwa!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda909
Nie wiem na jaką promocje trafiłaś, ale genialna na stroje to była dopiero niedawno, każdy kosztował 9,99 zł! i to była cena za górę i za dół stroju jednocześnie. Z nieba mi spadły te stroje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Reserved i Mohito wciąż można kupić stroje w cenie 9,90, trzeba tylko okazać kupon zniżkowy, który znajduje się na stronie outletu (albo na fb), można go np wydrukować, albo po prostu pokazać na stronie w telefonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam problemy z kupnem stroju kąpielowego, bo wydawały mi się za drogie, ale od kiedy jest outlet problem jest taki, że nie wiem który strój wybrać, niezły wybór i niskie ceny;) obecnie ma 4 różne stroje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, teraz można kupić strój przebrać się w niego i od razu rozłożyć się na plaży obok Outletu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sukienkę na wesele znalazłam w Outlecie, taką samą widziałam w marcu w normalnym Mohito tylko drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolIna8867
osobiście zawsze chodzę do outlet center :) ostatnio prawie zbankrutowałam na przecenomanii, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulalala
Ja też tam chodzę :) Teraz mają -40% w Zarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zawsze znajduję coś w mohito, akurat kiedy najmniej się tego spodziewam ;d magia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najlepiej polować na babskie czwartki w Outlecie, bo wtedy sukienki potrafić być o połowę tańsze, juz się o tym przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppo
A sprawdzałaś ofertę tego sklepu http://lejdi-sklep.pl? Od kiedy do niego trafiłam, to tylko tam zaopatruje się w sukienki na różne okazje. Znajdziesz tam mnóstwo najmodniejszych modeli, które są idealne i na studniówkę i na sylwester. Zamówienia szybko są realizowane a w dziale wyprzedaże można upolować fajne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie też polecam Outlet Center. Te babskie czwartki to super sprawa:)))) Jestem mamą, więc cieszę się, że można wyrwać nie tylko sukienki ale też ciuszki dla maluszka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulitaJestem
no właśnie byłamw wczoraj, z mohito zawsze wychodzę z nową sukienką, haha :D i promocja sie przydała, oj przydaaaała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhty
Taki sklep znasz? http://hege.com.pl mnie się najbadziej podoba ta z odkrytymi plecami, krótka, z czarnym dołem. Chyba sobie kupię! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outlet Center :)))) Kupiłam tam moją wymarzoną sukienkę na studniówkę, a mój chłopak idzie tam kupować garnitur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sklepie w outlet center mogę znaleźć ładne sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim numer jeden jest oferta, którą znajdziesz pod adresem www.lejdi-sklep.pl Sklep oferuje nie tylko sukienki wieczorowe na każdą okazję ale również bieliznę i inną odzież najwyższej jakości. Można w nim również trafić na bardzo wyprzedaże! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iluizza
Lubię od czasu do czasu poszukać w second handach, jednak takie porządne sukienki kupuje zwykle przez Internet. Cena jest dużo niższa od tej w sklepach stacjonarnych. Niby nie można przymierzyć, ale za to nie ma problemu z odsyłaniem jakby coś było nie tak. Moim ulubionym sklepem jest jestesmodna.pl, bo można tam znaleźć sukienki na każdą okazję. Jest duży wybór rozmiarów i wzorów. Do tego jakość jest bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×