Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adzik0107

gdzie wysłać dziecko na kolonie.?

Polecane posty

Gość adzik0107

mamy do wyboru węgry i bułgarie... prosze przedstawcie mi walory tych krajów:) z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxt
Bułgaria. Ale zależy gdzie. Jak Złote Piaski to bez wahania. Oprócz pięknych plaż (ale jakie warunki bytowe?! niektóre kwatery prywatne dają lepsze niż hotele) można zwiedzic okolice, tanio i bezpiecznie (tylko niech opiekunom się chce). Owoce tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tylko
Złote Piaski, również polecam Pomorie jest super czy Bałczik no i morze , ktore jest ciepłe jak zupa :-D Raj dla dzieci. Węgry tez są piękne, ale niestety nie ma tam morza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z definicji
dziecko na kolonie wysyła sie w piz...du. Robi sie to po to aby wreszcie miec troche wolnego spokoju, dupcyc sie do woli i bez stresu, ze gówniarz wjedzie z jakims durnym tekstem w najmniej odpowiednim momencie, powiedzmy jak mamusia przygrywa sobie na flecie do snu z wykorzystaniem flecika tatusia; itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia_pysia
najlepiej na korsyke z krakowskim Harcturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolonizator
Ałszwic Birkenał sialalala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyjazdy wakacyjne polecam jednak jakieś fajne, turystyczne miejscowości. Jednym z fajniejszych miejsc są nadbałtyckie dąbki. Ok - oturs organizuje tam fajne wyjazdy tematyczne np. surfinogwe, jeżdzieckie, taneczne, artystyczne. Myślę, że to fajny pomysł na rozbudzenie w dziecku jakieś pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są sprawdzone kolonie od ponad
200 lat w Austrialli, koło Sydney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dąbki wydają się ok jak na kolonie dla dziecka. Podobnie z reszta Pogorzelica bo to równie piękne okolice - w ogóle kolonie nad morzem to chyba najlepsze co może się dziecku w wakacje przytrafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolonie
A ja polecam www.sportowekolonie.pl Moja córka była tam w zeszłym roku i wróciła zachwycona. W tym roku też jedzie. Ośrodek nad czyściutkim jeziorem Dadaj na Mazurach, kryty basen na miejscu w razie niepogody, mnóstwo atrakcji- tenis, nurkowanie, warsztaty tańca.I opiekunowie rewelacyjni- wiedziałam że jest tam bezpieczna i zadowolona. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szloxcax
najlepiej do wloch albo do grecji, z biurem które ma doświadczenie z dziećmi np gro tour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj londyn
Biuro Podróży Mój Londyn zaprasza do zapoznania się z propozycjami spędzenia tegorocznych wakacji na naszej stronie: http://www.turystyka.mojlondyn.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspaDzieci
Witam! Serdecznie polecam wyjazdy z Wyspa Dzieci Mali Zdobywcy to propozycja tygodniowego wyjazdu na ferie zimowe w okolice stolicy polskich Tatr - Poronina. Program wyjazdu zawiera naukę jazdy na nartach wraz z instruktorami narciarstwa (do 4h dziennie) a także zajęcia z autorskiego programu Wyspy Dzieci "Dziecko w równowadze". Jest to propozycja dla tych, którzy poszukują atrakcyjnej i niestandardowej oferty na ferie zimowe dla swoich dzieci. Zapraszamy na naszą stronę i Facebooka: www.wyspadziec**pl www.facebook.com/WyspaDzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W góry, zdecydowanie, zobaczcie - http://www.zielonapolana.com.pl/dla_szkol.php Jest tanio, ale przede wszystkim oferty są fajne. Tam dzieci mają opiekę, zajęcia sportowe, pełne wyżywienie, opcję korzystania z boisk, basenów i wielu atrakcji. Dużo nie płacimy, a dla dzieci to będzie znakomita atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wulfryk
Polecam obozy Kortunalowe, są różne i bardzo oryginalne - fabularne, survivalowe, wszystko w Srebrnej Górze. Dzieciaki na pewno nie będą się nudzić. Tutaj macie więcej info: www.obozy-wakacyjne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan reunion
Najlepiej do Gujany Francuskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn dwa razy był w Bułgarii na koloniach, morze cieplutkie, plaża piękna , pogoda pewna i ogólnie jest tanio , ale narzekał na jedzenie że niesmaczne pomimo że za drugim razem jechał do hotelu 4* to jedzenie nie było smaczne, dojadali na mieście dobrze że było tanio. Hotel za to mieli super wypasiony . w Złotych Piaskach mu się bardzo podobało zwłaszcza że chodzili na dyskoteki. Ogólnie był bardzo zadowolony. W tym roku jedzie do Hiszpanii. Na Węgry chyba bym go nie posłała tam nic ciekawego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bułgarii będzie miał pogodę pewną kolonie wychodzą tyle co w Polsce a morze jest super ciepłe. Mój raz był na koloniach w Polskich górach i 1,5 tygodnia lał im deszcz, szkoda było kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaritsuuu
A z jakim biurem podróży wysyłacie dziecko na kolonie?? I od jakiego wieku są już oferty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknij sobie może na biuro BUT oni mają wyjazdy już dla dzieci od 5 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka jedzie z BTA Kompas- na fanowski obóz muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bułgaria jak złoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a ja polecam coś, co ostatnio znalazłem - grupowe kupowanie obozów. Coś jak grupon... Chodzi o to, że na FB jest taka aplikacja AleObozyKolonie i można ze znajomymi zarezerwować wspólnie jeden termin, wtedy organizator obozu daje po pięć dyszek zniżki na głowę plus bonusy, do kilku stówek... generalnie się opłaca i bez targowania załatwia się zniżkę. Tutaj więcej: aleobozykolonie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a ja polecam coś, co ostatnio znalazłem - grupowe kupowanie obozów. Coś jak grupon... Chodzi o to, że na FB jest taka aplikacja AleObozyKolonie i można ze znajomymi zarezerwować wspólnie jeden termin, wtedy organizator obozu daje po pięć dyszek zniżki na głowę plus bonusy, do kilku stówek... generalnie się opłaca i bez targowania załatwia się zniżkę. Tutaj więcej: aleobozykolonie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wybrałaś już odpowiednie biuro podróży? B o moje dzieciaki jadą właśnie w tym roku w lipcu do Bułgarii z http://www.pantur.pl. Może nasze pociechy się spotkają? W jakim wieku jest Twoje dziecko? Polecam Ci to biuro, bo przejrzałam dokładnie proponowany przez nich program, rozmawiałam z opiekunami i bardzo atrakcyjnie to wszystko wygląda. Wspaniałe Złote Piaski, hotel blisko plaży, różne imprezy dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rankosik
Proszę bardzo - http://www.zielonapolana.com.pl/dla_szkol.php Miejsce sprawdzone, dopracowane, na bardzo wysokim poziomie - i akurat sami je mieliśmy okazję sprawdzić. Plaża, basen, zajęcia dla dzieci, boiska, ogólnie wiele się dzieje - i bardzo dobra cena na dokładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×