Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia88

Gdzie założyć bloga?

Polecane posty

Gość anusia88

Powiedzcie mi gdzie można założyć taki internetowy pamiętnik, na który mogłabym wrzucać zdjęcia i pisać o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuska
Są darmowe strony, na których możesz założyć bloga np. blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blog.pl jest płatny jak większośc blogów w Polsce...darmowy jest na Onet.pl...polecam bo jest w miarę łatwy w obsłudze i nie potrzeba do niego umiejętności obsługi HTMl...pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia88
Oj dziękuje, to poszperam jeszcze na onecie, jestem totalnie nie internetowa, stąd moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzja
Możesz założyć również bloga na sunsilk.pl też nie jest płatny - są tam same dziewczyny(raz natknęłam się na bloga faceta ;) , można wrzucać zdjęcia, dziewczyny poznają się wzajemnie dzięki komentarzom przy blogach. Ja wchodzę tam , żeby poczytać, pooglądać fotki - miłe miejsce z dobrą atmosferą, bo nie ma tam masówki tak jak np. na blog.pl a blox.pl jest płatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia88
To chyba jeszcze będę musiała połazić i zobaczyć jak to wszystko wygląda, gdzie ludzie są aktywni, chetnie piszą...Nie chciałabym prowadzić bloga tylko dla siebie :/ chciałabym żeby był na nim ruch, żebym widziała, że mam dla kogo pisać :) to jest w tym najfajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia88
A czy w tym domu sunsilk też można bez opłat założyć bloga? Bo ja próbowałam, ale coś mi nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eblog.pl jest darmowy i fajny
z mozliwoscia zalozenia fotobloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiti
Ja na sunsilku zakładałam bloga miesiąc temu, wszystko jest ok i też za darmo, możesz wrzucać fotki.Polecam, bo jest tam miła atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia88
Dziex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×