Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie znaleść skromną spokojną mądrą dziewczynę z dobrym sercem?

Polecane posty

Gość gość

a nie te wszystkie lambadziary blachary dyskotekówy puste lalki inne dziubkowo fotkowe lansujące sie na fejsie, takich jest mnóstwo, ale gdzie znaleźć fajną spokojną skromną mądrą dziewczynę? może być nawet nieśmiała szara myszka, takie kobiety są najcudowniejsze, dla takich kobiet warto się starać, warto o takie skarby zabiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaleźć*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do miejskiej biblioteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tylko że ja sam zbytnio książek nie czytam więc nie bardzo by się pewnie rozmowa kleiła z taką bibliotekową dziewczyną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12344321
w bibliotece, empiku, kościele, na wakacjach u babci, obozie, nawet przez neta ale trzeba być czujnym tak poznałam mojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie dziewczyny siedza w domu, jak ja np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mądrą, a sam nie czytasz książek? Odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie... siedzą w domu :) ale przecież nie będę im do domów wchodził haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojna, szara myszka która jest dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mają książki do mądrości? znam wiele mądrych i inteligentnych osób które też książek nie czytaj lub jakąś tam jedną raz na ruski rok. A są też tacy co tylko w książkach siedzą a i tak są tępi, książki nie są żadnym wyznacznikiem mądrości. Mi chodzi bardziej o mądrość życiową, o rozważność inteligencje, żeby po prostu pusta i tępa nie była, żeby potrafiła sama myśleć a nie ulegać tłumowi, trendom, głupiej modzie itp żeby miała swoje zdanie, a nie żeby ktoś jej musiał mówić co ona ma o danej sprawie myśleć czy co ma zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś takie dziewczyny siedza w domu, jak ja np :) x ile masz lat jeśli można wiedzieć? :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś takie dziewczyny siedza w domu, jak ja np usmiech.gif x ile masz lat jeśli można wiedzieć? usmiech.gifjezyk.gif X jestem po 30tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, bo młodszego o kilka lat raczej nie chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz zbyt proste postrzeganie swiata. Ludzi nie sie podzieluc na 2 typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies pewnie jest ta Twoja polowka.. Spokojnie, cierpliwosci :) To ile masz lat autorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma innych, są same takie. Co najwyżej bywają nieco cwańsze i trochę mija zanim się na nich poznasz. Zazwyczaj dopiero po ślubie budzisz się z ręką w nocniku. Patrząc na moich WSZYSTKICH kolegów, to jestem szczęśliwy, że się nie ożeniłem. To chyba mój największy życiowy sukces, patrząc na to jak małżeństwo zniszczyło tych młodych, miłych i wesołych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się boję 30stek , zawsze spiertalam nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam wiele mądrych i inteligentnych osób które też książek nie czytaj lub jakąś tam jedną raz na ruski rok. x Bzdury. Inteligentni ludzie zawsze czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tępi są za tępi na to, żeby czytać cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DODA ma IQ 140 a książek nie czyta bo szkoda czasu na ślęczenie w książkach nawet wśród zwierząt wśród najinteligentniejszych czyli małp i świń można zauważyć te ponadinteligentne w stadzie i te znacznie poniżej średniej tępe i głupie i jakoś zwierzęta książek nie czytają, zresztą jak tak książki lubisz czytać to poczytaj o związku między czytaniem książek a inteligencją, a najpierw to w ogóle poczytaj czym jest inteligencja, bo chyba mylisz ją z wiedzą... wiedze owszem można zaciągnąć z książek, ale nie inteligencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama jestem taką osobą - nie palę, nie piję, nie są mi znane narkotyki, nie mam konta na FB czy innych cudach, nie ubieram się krzykliwie, zrobię wszystko dla najbliższej rodziny ale...nie przyniosło to niczego dobrego. Wykorzystywanie na studiach przez innych leniwych, rozpad związku po 7 latach, bo "za dużo pomogłam facetowi". To bardzo, ale to bardzo przykre. Sama już nie wiem, czy warto być dobrą osobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i naiwną, ale niektórych rzeczy już nie cofniemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się dowiedzieć nie pytając 30stki+ czy ona chce zaskoczyć na wariata z dzieckiem czy tylko szuka chłopa żeby nie być samą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... Patrząc na moich WSZYSTKICH kolegów, to jestem szczęśliwy, że się nie ożeniłem. To chyba mój największy życiowy sukces, patrząc na to jak małżeństwo zniszczyło tych młodych, miłych i wesołych mężczyzn. x tak to bywa jak panowie wybieraja lalunie* a nie normalne dziewczyny wiec dobrze wam tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćść
bo faceci biorą te dziewczyny które pierwsze nogi przed nimi rozłożą. Po tym już faceci są ślepi na wszystko. A po ślubie oczy się otwierają i widzą co sobie na głowę wzięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×