Odpowiedz na ten temat

geje adoptowali dziecko i je zakatowali

• gość 2017.10.11 [22:08]
    i przezyło tylko 2 tygodnie zakatowali Fatalny koniec adopcji przez homoseksualną parę. Tragedia wydarzyła się w Cardiff, stolicy Walii. Matthew Scully-Hicks i jego partner adoptowali 18-miesięczną dziewczynkę. Dwa tygodnie później dziecko zmarło. Zostało zakatowane.
    Instruktor fitness Matthew Scully-Hicks i formalnie jego „mąż” Craig rozpoczęli starania o adopcję dziecka we wrześniu 2015 roku. Osiem miesięcy później proces dobiegł końca. Mała Elsie trafiła pod opiekę homoseksualnej pary. Dwa tygodnie później zmarła w wyniku poważnych urazów głowy. Sekcja zwłok wykazała, że niemowlę miało m.in. połamane żebra, złamaną kość udową i kości czaszki.
    W trakcie śledztwa ustalono, że Scully-Hicks znęcał się nad dzieckiem w czasie, kiedy jego partner był w pracy. Sprawca nawet wezwał karetkę do swojego domu, gdy stwierdził, że jego dziecko jest nieprzytomne. Wcześniej był też z dzieckiem u lekarza, a Elsie miała widoczne siniaki. Mężczyzna tłumaczył, że dziewczynka upadła na schodach.
    Śledczy zweryfikowali też zapisy urządzeń elektronicznych homoseksualistów. Okazało się, że sprawca wysyłał do znajomych wiadomości: „Przechodzę przez piekło z Elsie!”. A do swojego partnera napisał, że Elsie to „szatan przebrany za niemowlę”.
  • gość 2017.10.11 [22:27]
    straszne
  • gość w kość 2017.10.11 [22:28]
    A pary hetero nigdy nie dopuściły się takiego okrucieństwa?
  • brokeninside87 2017.10.11 [22:31]
    gość w kość jak zawsze się mądrzy!
    Więc tul mnie i pieść... Aniołów to pieśń.
  • brokeninside87 2017.10.11 [22:32]
    po co gejom dziewczynka?
  • gość w kość 2017.10.11 [22:37]
    gość w kość jak zawsze się mądrzy!
    X
    tylko kwestionuję sens tytułu tego tematu;
    o co chodzi?
    o to, że zakatowali?
    czy o to, że geje?
  • brokeninside87 2017.10.11 [22:40]
    o to że gejepechowiec.gif to nienaturalne, żeby dwóch obych facetów wychowywało dziewczynkę, nie mieli co znią robić, to zatłukli
  • gość w kość 2017.10.11 [22:47]
    obcych?
    popraw mnie, ale chyba na tym polega adopcjajezyk.gif
    czy w ostatnich dniach biologiczna matka nie wyrzuciła noworodka przez okno?pechowiec.gif
    po prostu pewnych osobników powinno się trzymać w klatkach.
  • Rescator555 2017.10.11 [22:58]
    Dziewczynka jest potrzebna parze pedałów, dokładne do tego samego do czego jest potrzebna parze hetero. A do czego była by potrzebna asowi ? Masz może jakiś pomysł?
    edytowano 2017.10.11 [22:59]
  • gość 2017.10.11 [23:08]
    Wczoraj w wiadomościach było o parze, która wyrzuciła własne niemowlę na śmietnik. W dodatku przez okno. Z urazem wielonarządowym dziecko walczy o życie w szpitalu.Nawet nie wiem czy jeszcze. U nas, w Kujawsko Pomorskim takie atrakcje. Szczecinek chyba. A ludziska u nas na wsi uważają, że gej czy lesbijka to gorsze niż szatan ☺
  • gość 2017.10.11 [23:10]
    Bez sensu taki temat, bo są setki dzieci katowanych zarówno przez adopcyjnych rodziców hetero, jak i biologicznych rodziców.
    O matce Madzi pamiętasz?
  • brokeninside87 2017.10.11 [23:18]
    popraw mnie, ale chyba na tym polega adopcjajezyk.gif
    x
    nie. adopcja polega na przygarnięciu i WYCHOWANIU dziecka przez kobietę i mężczyznę, aby zastąpić biorodziców. czy dwójka podejrzanych mężczyzn może zastąpić kobietę i mężczyznę? to się nie dodaje, jak mawia Max Kolonko.
  • brokeninside87 2017.10.11 [23:18]
    Dziewczynka jest potrzebna parze pedałów, dokładne do tego samego do czego jest potrzebna parze hetero. A do czego była by potrzebna asowi ? Masz może jakiś pomysł?
    x
    jak podrośnie to będzie na obiad?
  • brokeninside87 2017.10.11 [23:19]
    O matce Madzi pamiętasz?
    x
    przepraszam bardzo, ale tam żadne małzeństwo nic złego nie zrobiło, tylko facet ni upilnował psychicznie chorej pisdy
  • gość 2017.10.11 [23:24]
    brokeninside87 dziś [23:19]
    O matce Madzi pamiętasz?
    x
    przepraszam bardzo, ale tam żadne małzeństwo nic złego nie zrobiło, tylko facet ni upilnował psychicznie chorej pisdy
    xx
    Jasne, tak sobie tłumacz.
    Bo twojego wpisu "nic złego nie zrobiło" kiedy zabito niemowlaka, to nawet nie warto komentować.
    Swoją drogą czy ty jesteś taka upośledzona, czy tylko w necie udajesz?
  • brokeninside87 2017.10.11 [23:30]
    Bo twojego wpisu "nic złego nie zrobiło" kiedy zabito niemowlaka, to nawet nie warto komentować.
    x
    co?smiech.gif nie pamiętam, ale to źle napisałam, że nic złego nie zrobiło? mialam napisać, że jest winne XD
  • gość 2017.10.13 [09:06]
    do psychicznego wzrostu potrzebne jest i matka i ojciec
    tam gdzie brak ojca lub matki to dziecko ma braki psychologiczne
  • gość 2017.10.13 [09:30]
    geje to nie są rodzice zacznijmy od tego
  • gość 2017.10.13 [10:16]
    Gdzieś czytałem kiedyś, że geje mają mniejszy instynkt macierzyński niż hetero.
  • gość 2017.10.13 [10:38]
    Taaa i mają rogi i ogon tylko udają, że nie. Tez gdzieś czytałam. pechowiec.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...