Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

glosni sasiedzi cz2

Polecane posty

Gość gość

Ok zawiadomilam policje przyjechali i upomnieli ,uciszylo sie na chwile dalej jest jak bylo mam pytanie mam dzwonic po policje w nieskonczonosc czy za ktoryms tam razem beda wyciagniete jakies powazniejsze sankcje niz tylko i az upomnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że dzwonić Jak dostaną w grzywne to się może zastanowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoń do skutku pewnie spytali Cię policaje która to już Twoja interwencja gdzies słyszałam, że Ty nawet możesz wybrać czy chcesz aby na sąsiadów nałożono karę grzywny czy coś innego, ale wydaje mi się to zbyt piękne żeby było prawdziwe ps. co powiedziałaś, ze przyjechali? bo do mojego nie chcieli przyjechać, bo niby nie zakłóca "ciszy nocnej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do sądu z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy dzwonić na policje. Każdy na prawo do życia spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze dziecko jest krzywdzone przez matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To temat na inną dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można przejść się po sąsiadach, im też przeszkadza, i niech ze trzy osoby zadzwonią. pytanie; czy policja archiwizuje te wezwania? żeby był dowód do sądu żeby dostali grzywnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma obowiązek aktywizować wszystkie zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nadal nie rozumiem tego czy jak zadzwonimy drugi raz trzeci to beda jakies sankcje powazniejsze niz upomnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3 razie powinien przyjsc dzielnicowy i mozna dac sprawe na kolegium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że warto spróbować i walczyć o życie w spokoju. Osobiście spytałabym policjanta co zamierza zrobić w tej sprawie gdyż nie da się żyć w takim hałasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że zawsze do sądu potrzeba świadków - a więc raport policji z interwencji, zeznania kilkorga sąsiadów którym ten ktoś przeszkadza. można przed złożeniem sprawy do sądu pójść do dzielnicowego żeby upomniał - on chyba też powinien sporządzić raport? ale jak z udostępnieniem go sądowi? bo policjant nie zeznaje w sprawie cywilnej bo nie musi (tylko w karnej), a hałaśliwi sąsiedzi nikogo jeszcze nie zabili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zniechęcaj się. W policji pracują też ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
ja raz zadzwonilam bo sąsiedzi zrobili imprezkę o 2 w nocy się zaczęła do tego w tygodniu.Policja zapytała jaki mandat mają dostać.Dostali 500zł bo tak im powiedzialam.Od tej pory cisza jak w grobie.Obawialam sie ze jak sama pojde do sasiadow ich prosic o cisze to potem nie bede mogla wezwac policji jakby to nie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na policje jak dzwonisz to mówisz,że masz podejrzenie używania substancji narkotycznych i wtedy nie mają wyjścia , przyjeżdżają i robią rozpier.lnik na chacie takim niekumatym poyebom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×