Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Głosuję na Annę Grodzką w wyborach prezydenckich, ma świetny program

Polecane posty

Gość gość

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chociaż jego program mnie nieobchodzi, jak wygra to bedzie wsytd i posmiewisko z polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również, świetna kobieta, ma wizję i spójny program z realnymi rozwiązaniami współczesnych problemów Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja też chociaż jego program mnie nieobchodzi, jak wygra to bedzie wsytd i posmiewisko z polski smiech.gif x pośmiewiskiem to co najwyżej ty jesteś i to mocno zakompleksionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w Polsce od lat ale widzę, że tutaj jest straszne zacofanie, co za ciemnota, osoba transseksualna na stanowisku to jest dla nich wstyd i pośmiewisko, co za cyrk i ciemnogród katolicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bomba, ty idź się pierwsza wylecz, zakompleksiony głuptaku, bo masz poważne problemy ze sobą, wstyd to jest być Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kafeterii raczej nie porozmawiasz normalnie, oni tu głosują na powalonego Dudę, bo się drze jak debil w spocie i swołocz głosuje, a nawet jego programu nie przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Duda to jakiś psychol, strach by było mieć takiego prezydenta, ja głosuję na Grodzką na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja głosuje na Deskę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia ma 85 lat i też będzie głosowała na panią Anię Grodzką, na szczęscie nie nosi moherowego beretu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej na Krzysztofa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co takiego świetnego ma w programie ? Możecie podać jakiś przykład? Co ja wyróżnia od innych kandydatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, znowu te debilne posty na temat płci będą, Anna Grodzka przed operacją zmiany płci nazywała się Krzysztof Bęgowski, wiem o tym i nadal głosuję na nią bo ma dobry program i jej transseksualizm to dla mnie nic negatywnego, możecie już skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie cały program, bo cały jest dobry, nie chce mi się wymieniać kilkudziesięciu punktów, bo idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może na wstępie trzeba było napisać jakieś argumenty dlaczego konkretnie na nią ,bo każdy kandydat chwali się ze ma świetny program ja chce konkrety, czym możesz mnie do Pani Grodzkiej przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez nie chce się czytać ,ciężko Ci napisać chociaż kilka punktów ? Po co zaczynac dyskusje skoro nie ma się zamiaru jej prowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba przeczytam ten program, zachęciłeś/aś mnie, przyznam, że mam ochotę na wielkie zmiany w tym kraju, czuję, że jak nie zagłosuję na Grodzką, to kolejne świnie dorwą się do koryta i będzie dalej tak samo jak jest, widziałem jej wypowiedzi na Youtube na temat energii odnawialnej i mieszkań dla młodych oraz rozwiązania problemu bezrobocia wśród młodych, podobały mi się bardzo, bo na razie jestem młody, wykształcony, a godnej pracy państwo mi nie oferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A CO BĘDZIE Z MOJĄ RENTKĄ ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego ze w Polsce nie rządzą politycy,oni są tylko narzędziem w rekach innych ,IdE juz spać rozwinę tezę przy okazj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×