Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Głupie pytanie wiem:) Ale czy to normalne, że mój pot jest bezzapachowy?

Polecane posty

Gość gość

Ogólnie to w ogóle się prawie nie pocę (nigdzie, nawet stopy czy pachy są zawsze suche). Ale jak np. chodzę na siłownię i daję z siebie wszystko to jestem mokra ale jest to bezzapachowy pot. Oczywiście i tak wszystko piorę ale przed wrzuceniem do pralki w zasadzie bluzka pachnie proszkiem do prania a nie czymś innym. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz czyste węzły chłonne. Najwyraźniej żadnych zakażeń, żadnych toksyn, żadnych zanieczyszczeń we krwi. Krystalicznie czysta w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, czyli mogę się cieszyć, rozumiem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Pocenie się to proces oczyszczania węzłów chłonnych, które zbierają wszelki syf krążący we krwi. Skoro twój pot jest jak woda, tzn. że masz czyste węzły chłonne, więc nie masz we krwi żadnych naleciałości (toksyn / mikrobów chorobotwórczych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większej bzdury w życiu nie czytałam :D Krystalicznie czyste węzły chłonne :D Za bezzapachowy pot odpowiada mutacja pewnego genu, zwykle dotyczy to mieszkańców Azji. Nic szkodliwego, ale nie ma też nic wspólnego z bzdrunym wyjaśnieniem powyżej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam osoby mające tak samo. x Ze smutkiem muszę jednak stwierdzić, ze wszystkie one były (i są) bardzo podłe :(. Nie chodzi mi o obrażenie autorki tematu, ale własne, dziwne spostrzeżenie :(. Poza tym były to osoby nie grzeszące :D wysokim wzrostem, ani posturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1, jestem wysportowaną kobietą o normalnych proporcjach. Ważę 55 kg przy wzroście 165:) Więc nie jestem jakaś bardzo drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież u każdej zdrowej osoby świeży pot nie ma zapachu. A pod pachami oprócz gruczołów potowych może być też dużo zapachowych np ja tak mam i u mnie nawet czyste pachy mają specyficzny zapaszek. Zapach mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzutka z biologii. Pot pełni funkcje schładzania ciała (tak jak chłodnica w aucie) i jest bezwonny. Dopiero później pod wpływem drobnoustrojów zaczyna capac. Każdy człowiek tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ex chłopak miał przyjemny w zapachu pot, nie taki cuchnący jak u 99% ludzi. On brał bardzo dużo psychotropów, leków nasennych, uzależniony od kodeiny, no taki lekoman, nie wiem czy to miało jakiś związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normaln. Ja mam tak samo. Podobnie z owłosieniem. Mało, nie widać i nie muszę z żyletką latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio1, jestem wysportowaną kobietą o normalnych proporcjach. Ważę 55 kg przy wzroście 165 Więc nie jestem jakaś bardzo drobna.<<< Jak napisałem: nie chciałem Cię obrazić :). Co do tego zapachu po pewnym czasie, to nawet obuwie i użyta bielizna tych osób, nie miały zapachu. Wiem, bo rzeczy jednej z nich niosłem ze szpitala, a z drugą pracowałem i przez kilka dni musiałem mieszkać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×