Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati86

go go co myslicie :)

Polecane posty

ja bylem w jednym z Poznanskich gogo, touch lub tempation i opowiem ze jestem bardzo zadowolony, bylem co prawda pierwszy raz w takim klubie ale na bank wroce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za! byłem i w jednym i drugim pierwszy raz pare miesięcy temu i też już odwiedzam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Zależy jak dla kogo. Dla facetów za pewne fajne przeżycie bo sobie popatrza ale dla kobiet chyba nie zaciekawe doświadczenia. Zabralibyście swoje kobiety do takiego klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam ze swoim facetem! zrobiłam mu niespodziankę z okazji rocznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest tu ktoś kto pracował w takim klubie? Bo jest bardzo duzo ofert pracy w takich miejscach i może ktoś z was wie jak tam praca wygląda np kelnerki czy hostessy?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co ja gdzieś na innym forum wyczytałam hostessa tylko siedzi i pije drinki :) ogólnie w internecie jest dużo ogłoszeń i te dziewczyny zarabiają za to po kilka tysięcy :) może warto sporóbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,tak szukajcie frajerów nawet na kafe:-) pzeciez wiadomo ze to łapanka -kasy wam brakuje czy zdesperowanych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są realne :) moje znajome z Poznania i Krakowa wychodzą po kilka tysięcy na miesiąc jako tancerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklaaa
kasa w porzo, roboty nie za duzo, da, jak lubicie prace na nocki to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakieś konkretne kluby jesteście w stanie polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tanczyc nie chce, myślę nad tą hostessą, a ona też musi chodzić prawie nago ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski sie ubieraja tak jak ja wychodze na impreze, krotka spodniczka i szpilka... bez szalenstw wiec spoko loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty tam pracujesz? w ktorym klubie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kiecka i szpile to bosko :D wyobrażałam sobie że taka hostessa jest mniej poubierana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z figurą? hostessy muszą byc wysokie i szczupłe? ja mam 1,62 cm to trochę mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost jest całkiem ok, założysz szpilki i idealnie bedzie idealnie, nie trzeba wygladac jak modelka przeciez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założysz "szklanki " to od razu będziesz 20 cm wyższa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, szklanki''??A co to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może najpierw spróbuje jako kelnerka , póżniej można zmienić stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że można jeśli kierowniczka wyrazi zgodę i jeśli jest zapotrzebowanie w klubie na takie stanowisko- kwestia dogadania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta kierowniczka w tym klubie jest spoko?da się z nią dogadać co do grafiki i wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zajrzyj tutaj hedonista24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w gogo jako barmanka już parę miesięcy, praca jest naprawdę spoko, dobre zarobki i fajna atmosfera .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciarrynka
Bylam w pracy w weekend. To znaczy pierwszy raz. Ogolne wrazenia spoko, pierwszego dnia w sumie sobie siedzialam tylko, nie chcialam jeszcze gadac z goscmi, rozmawialam w sumie z jednym, a tak siedzialam i sie mega nasmialam z innymi laskami. czulam sie troche jak na imprezie. co prawda nie siedzialam cala noc, wyszlam wczesniej, w pt i sob, ale od tego tygodnia postanowilam przychodzic na cala noc. rodzice zaakceptowali moja prace w nocnym klubue, tak wiec spoko, w sukienki musze jakies zainwestowac bo same babciowe w chacie mam, ale ostatnio laski mi pozyczyly ladna czarna miniowke. dam znac jak bylo w tygodniu, jak poiedze juz do rana dluzej i jak cos wiecej zarobie, bow sumie lece narazie na samej godzinowce, ale i tak mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej no to brzmi całkiem spoko, a te laski co już dłużej pracują nie są jakieś zołzy wredne? bo troche się boje że bym się nie odnalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×