Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość od homocwela opole to wg ciebie dziura to czym w takim razie jest Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ty piszesz że Wrocław jest super ps ja często jestem we Wrocławiu przecież we Wrocławiu jest mnóstwo zaniedbanych dworców z wyjątkiem głównego korki wąskie ciemne uliczki zaniedbane i obdrapane często walące sie kamienice ciasno nie ma gdzie zaparkować często jak jestem we Wrocławiu to nieraz godzinę po parkingu jeździmy bo parkingi tak zapchane że nie idzie zaparkować i mnóstwo skomplikowanych skrzyżowań mało rond mnóstwo meneli ty zapewne nigdy we Wrocławiu nie byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku, znajdź sobie wreszcie jakichś znajomych, zacznij ŻYĆ i skończ pierdolić jak potłuczony ciągle o tym samym. to NIKOGO nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS gościu od homocwela owszem są też fajne miejsca we Wrocławiu ale w Opolu jest ich więcej mimo że opole jest mniejsze owszem we Wrocławiu jest zoo z afrykarium na przeciwko zoo jest hala stulecia jest też ogród botaniczny japoński panorama racławicka piękny rynek ostrów tumski most grunwaldzki ale to zdecydowanie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nikogo to nie interesuje to czemu wchodzisz na ten temat? Gdyby cię nie interesowało to byś nie wchodził byłeś we Wrocławiu? Co jest fajnego we Wrocławiu oprócz kilku rzeczy które wymieniłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS ja prawie nic fajnego we Wrocławiu nie widzę skoro opole wg ciebie to dziura to czym w takim razie jest Wrocław?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wyp**dowie namysłowie nie mają szpitali psychiatrycznych i takie są tego efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabłocki Krzysztof, lek. med. psychiatra Reymonta 77, 46-100 Namysłów 694 523 153 (Tel. kom.) Zgłoś prawo do tej firmy Dodaj brakujące informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatny Gabinet Psychiatryczny 3 Maja 4, 46-100 Namysłów 508 351 869 Dodaj brakujące informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? są psychiatrzy w namyslowie ile razy mam c***isać ze to nie wyp**dów bo są setki mniejszych brzydszych biedniejszych gorszych i gorzej skomunikowanych i mniej rozwinietych miast przy ktorych namyslow to metropolia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Pogoda: Namysłów Przejściowe burze · 23 °C 12:34 Fakty w skrócie Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów.Wikipedia Liczba ludności: 16 297 (2008) Powierzchnia: 22,62 km²

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice go czasami zamykają w psychiatryku w opolu, ale jego się nie da wyleczyć, więc go tam tylko trochę przetrzymują, żeby biedni starsi odpoczęli i oddają z powrotem. Zresztą on jest ubezwłasnowolniony. Pozostaje współczuć rodzicom tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nigdy nie bylem w psychoatryku i nie leczyłem się i nigdy nie byłem ubezwłasnowolniony ani nie jestem bo mam pełną zdolność do czynności prawnych ps chyba lepiej wiem i ty mi nic szmato nie wmówisz dlaczego mnie za psychola uznajesz a debili z kafe co c**y d**y k***sy pokazują piszą o gwałceniu dzieci czy piszą o dziewicach gownie itd uznajesz za normalnych? Przecież to nie jest normalne a ja pisze o Namysłowie a ty mnie za idiotę uznajesz a ich nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam tu pisałeś, że się leczyłeś psychiatrycznie nie ogarniasz już swojej psychozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego gabinet psychiatryczny, co innego szpital ktorego na wsi zwanej namyslow nie macie a w ktorym powinni cie zamknac i odciac od kontaktu ze swiatem zewnetrznym na kilka lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś człowieku, znajdź sobie wreszcie jakichś znajomych, zacznij ŻYĆ i skończ pie**olić jak potłuczony ciągle o tym samym. to NIKOGO nie interesuje x Do niego to nie dociera, jest kompletnie zaburzony. Każdego, ciebie też uznaje za jakąś jedną osobę, która wchodzi na temat, bo jest nim zainteresowana i z nim regularnie pisze. Nie rozumie,że to przypadkowi goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:34 dobrze wiesz że to ty pisałeś o tym psychiatryku i że niby jestem ubezwłasnowolniony dobrze wiesz że to nie ja pisałem idioto dobrze wiesz że to ty pisałeś nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps nie jestem tym co pisze o dziewicach ani nie jestem użytkownikiem dziewięćdziesiąt dwa co pisze o gwałceniu dzieci ani świętym Przemysławem ja takich rzeczy nigdy nie wypisywałem ps komentarz z 12:34 to ty pisałeś i dobrze o tym wiesz i nie rób ze mnie idioty bo to ty pisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namyslow to wiocha tak? Namysłów Pogoda: Namysłów Przewaga chmur · 22 °C 13:31 Fakty w skrócie Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów.Wikipedia Liczba ludności: 16 297 (2008) Powierzchnia: 22,62 km² ps wiesz czemu w namyslowie nie ma szpitala psychiatrycznego bo to małe miasto ale nie dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłowskie Centrum Zdrowia Szpital Oleśnicka 4, 46-100 Namysłów zoznamyslow.pl 77 404 02 00 Zgłoś prawo do tej firmy Podobne wyszukiwania Earth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, gościu? Już ma omam, że pisze z jedną i tą samą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem idiotą tak pisze z jedną osobą czyli z tobą myślisz że nie wiem że ty wiele osób udajesz? Nie ze mną te numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj filmik z 13:35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×