Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość od homocwela wróciłem właśnie z opola youtube

Polecane posty

Gość gość
obejrzyj cały filmik i posłuchaj co mysle o tobie frajerze j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele co to za dziura , a tak apropos to on na tej wsi nawet łazienki nie ma w polu wali haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No obejrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
homocwelu srasz na polu? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No obejrzyj skurwysynie mam łazienkę tępy imbecylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo obchodzi jakieś opole? dziura niewiele lepsza od tego twojego pierdzisłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam łazienkę mam łazienkę zrooooooozum to ps gdyby nie wieś to byś z głodu śmieciu zdechł obejrzyj cały filmik śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj s*********e poj***e j****y obejrzyj ty s*********e śmierdzący ty suko p********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No obejrzyj s*********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za dziecko tam w tle komentuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentuje homocwel co sra na polu pod płotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sra na polu bo łazienki nie ma a teraz pojechał do jakiegoś pipidowa i go pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam łazienkę chyba sto miliardów razy lepiej od ciebie wiem s*********e j****y :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prdl, ale ty masz we łbie nasrane :o dziecko, daj się zamknąć w jakimś wariatkowie, bo tam jest twoje miejsce :o po raz pierwszy otworzyłem twój filmik i nie mam co do tego cienia wątpliwości; jesteś bardzo poważnie zaburzony i upośledzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a brzydkie to opole... w chuj :o jedynie dworzec tam mają ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS nie pojechalam do jakiegoś pipidowa tylko do Opola rozumiesz pipidówa to jest Wrocław i warszawa bo nie macie skansenu opole ma muzeum wsi opolskiej ma aleje gwiazd wieże piastowską mamy festiwal piosenki polskiej 30 km od Opola mamy mega super ogromny park rozrywki wraz z muzeum ziemi tunelem czasu dinoparkiem mamy największą na śląsku elektrownie i w Opolu jest główna siedziba największego polskiego biura podróży ITAKA MAMY CEMENTOWNIE MAMY NAJLEPSZĄ W POLSCE FIRME BUDOWLANĄ A TY W SWOIM ZADUPIU CO MASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie na ulicy patrzą się na ciebie jak na jakiegoś poyeba; idzie po ulicy i bluzga sam do siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś p*****m sam nim jesteś co prawda boli babochłopie co nie wie czy jest chłopem czy babą bezrobotny frajerze z grzybem na ścianie (niech sie patrzą i niech słyszą jakim jesteś poyebem największym wiesniakiem to jesteś ty i reszta ludzi z miast bo nikt was kultury nie NAUCZYŁ PS GDYBY NIE WIEŚ TO BYŚ Z GŁODU W MIEŚCIE ZDECHŁ PRZYJMIJ TO DO WIADOMOŚCI PS NIBY TAKI MĄDRY JESTEŚ A NIE WIESZ SKĄD SIĘ ŻARCIE W MARKECIE BIERZE PS NIBY NIENAWIDZISZ WSI A WIEJSKIM ŻARCIEM SIE ZAJADASZ S*********E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza cementownia w Polsce jest dickerhoff sp. Z.o.o. chu/ja wiesz A najwięcej krzyczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PS nie pojechalam - Nie rozumiem przecież w tle wyraźnie słychać głos młodego gościa a nie jakiejś panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
homocwelu a ty sie goofnem psim zajadasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już żałosny skurwysynie i wypierdalaj do swojej wsi warszawy i odpierdol sie od miasta opole i siedz w swojej wsi w warsaffce i won od miasta opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miasteczko obrzydzil wszystkim + udalo mu sie wywolac negatywne emocje wobec jego mieszkancow. W sumie bardzo krzywdzi te swoja miescine, teraz ludziska z Namsylowa sa napietnowani jakby mowili ze sa z Tworek. On tego nie ogarnia, wydaje mu sie ze z dziury zrobi Warszawe jak bedzie o niej trul. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol dziś gość dziś PS nie pojechalam - Nie rozumiem przecież w tle wyraźnie słychać głos młodego gościa a nie jakiejś panny. x Nie dość, że chory psychicznie, to jeszcze z zaburzoną identyfikacją płci. Sam o sobie pisze: "co prawda boli babochłopie co nie wie czy jest chłopem czy babą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - No przecież słyszę w nagraniu młodego chłopaka. ;) No chyba że masz raka krtani i dlatego tak dziwnie cię słychać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam nie wie, jakiej jest płci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - heh. Wiesz ja słyszę w tle kozaka szukającego guza przechadzającego się po ulicach jakiegoś małego miasteczka. W dodatku strasznie zdenerwowanego bo aż się jąka. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie gadam co prawda boli gościu co nie wie czy jest chłopem czy babą ja to do gościa od homocwela i do ciebie hisol ps sie nie jąkam od kiedy s*********e opole to jakieś małe miasteczko co?co nie uczono cie na geografii że opole to miasto wojewódzkie to gratuluje inteligencji nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PS nie pojechalam do jakiegoś pipidowa tylko do Opola rozumiesz X nie pojechałAŚ, BABO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×