Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGGGGA

Groupon, gruper OPINIE

Polecane posty

Gość AGGGGA

Powiedzialam sobie do trzech razy sztuka... Kolejny raz sie zawiodlam, usługi firm, ktore sprzedaja bony realizowane są nieprofesjonalnie, tak na odczepnego, szkoda pieniedzy. Najgorzej,ze firmy i ich oferty co pare tygodni sie powtarzaja i dalej naciagaja klientów. Ja korzystalam z odbitek fotograficznych 24h i "super znizki"-- szkoda gadac, czekam ponad 3 tygodnie i gdybym sie nie upomniala, to wogole by zignorowali moje zamowienie, Drugi kupon to VACU WELL --- studio, ktore oferuje swoje bony ma sprzet bardzo bardzo slaby, bez podczerwieni, sauny, a podcisnienie jest porażką ( powinno byc - 60 wtedy sa efekty, nie pozwalają ustawic wiecej niz -15, do tego nie mozna regulowac stopnia pochylenia bieżni ) ogolnie nie polecam, wybielanie zębów --- żenada. Nie chce wymieniac nazw firm,ale one czesto powtarzaja swoje oferty, polecam poszukac informacji w internecie i poczytac opinie, bo inaczej wyrzucicie pieniadze tak jak ja. Jeszcze byl kurs na prawo jazdy.... tu dopiero byly numery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada8439
Ja dwa razy byłam na mikrodermabrazji z groupona. Pierwszy raz było ok, zabieg trwał jakieś 50 minut, a była to sama mikrodermabrazja plus serum. Drugi raz byłam w innym salonie na mikrodermabrazji, masce i ultradźwiękach i wyszłam po 20 minutach... Gdzie sama maska zajęła 10 minut. Eekt był taki jak po peelingu z rossmana...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja załamana___________________
ja nie mogę złego słowa o Gruponie powiedzieć korzystam - często wystawy, galerie, kabarety podróże - Kościelisko, termy, Tallin, Turcja zabiegi kosmetyczne po zaniżonych cenach - czasem baaardzo atrakcyjnych nigdy się na nich nie zawiodłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anqe
Gruper firma masakra, sklep best-price w którym kupiłam pendrive nie odbiera telefonów i nie odpowiada na mail czy formularz kontaktowy, pracownicy grupera zamiast zająć się rozwiązaniem sprawy ubliżaja klientom podczas rozmów telefonicznych, podejrzewam, że pieniądze za pendrive straciłam choć jeszcze walczę ale przecież jak pójdę na policję ze sprawą warta 50zł to mnie wyśmieją - NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW NA GRUPERZE, kupowałam wiele rzeczy na innych portalach oferujących zakupy grupowe ale z takim traktowaniem jak tu się nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka2
ja tez sie przejechalam dlatego przez jakis czas przestalam kozystac z tego typu serwisow, ale kolezanka pokazala mi portal na ktorym za darmo pobierasz kupony znizkowe i tak naprawde placisz dopiero w momencie realizacji uslugi, fajnie ktos to wymyslił, a dokładnie najdeal.pl bo za duzo bylo negatywnych opini do tych starych erwisow, poki co na darmowych kuponach jeszcze sie nie zawiodlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już kilka rzeczy w sumie kupiłam na najdeal.pl, bardzo uczciwe podejście do sprawy, pobierasz darmowy kupon, płacisz przy realizacji, no i tam przynajmniej mają oferty takie jakich nie mają inne serwisy, będę polowała na jakiś wyjazd na wakacje u nich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tam weszłam i zobaczyłam długo poszukiwany liquid do e-papierosa. pobralam bezpłątny kupon no i nie mogę się doczekać jak przyjdzie paczuszka. dzięki za polecenie najdeala :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie korzystałam, ale spróbuje, zobacze z czym się to je i napiszę swoja opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknylolo
Dzięki dziewczyny za polecenie najdeala. Osobiście skorzystałem z fryzjera i kosmetyczki, również fajna opcja z tym kebabem jak wyskoczyliśmy z chłopakami. Płatność na miejscu wystarczy pokazać kupon z telefonu. Polecam wszystkim miśkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSTRZEGAM PRZED ZAKUPEM NA GRUPONIE od firmy FLAGRANTI.PL ( STOREHOUSE) - zamówiłem tam okulary p-sloneczne Porsche Design za jakies 150zł. Ofertę na gruponie umiesciła firma flagranti.pl (storehouse ) towar mial dotrzeć w 14 dni . Po miesiącu napisałem do Grupona jak i do flagranti.pl ze nie dostałem oplaconego zamowienia. Grupon napisał, że przekazał pieniadze flagranti.pl a flagranti.pl mi odpisuje sorry ale nie mamy tego towaru . Gdy zapytalem kto mi zwróci pieniadze Grupon twierdzi ze flagranti.pl bo przelali im już pieniądze a flagranti.pl mi odpisuje, że Grupon ma mi oddać po przepychance mailami przez 2 tygodnie zdecydowałem, że składam zawiadomienie o przestępstwie oszustwa . właściciel flagranti.pl https://www.facebook.com/luspeka/about NIGDY wiecej nie kupie nic od flagranti.pl a Grupon leci do śmietnika. Wam radzę też dwa razy sie zastanowić nad zakupem u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenna
ja tez mialam podobna akcje z grouponem, ze zaplacilam za towar, ja akurat kupilam suszarke, takiego bubla to na targu u ruskich nawet nie ma, i teraz jak kupuje to tylko w;asnie na tym najdeal.pl bo nie place za towar z gory, tylko sibe darmowy kupon pobiera i to jest uczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się na zakupami na portalu GROUPON, czytając opinie na tej stronie http://artezo.pl/groupon zdecydowałam się skonsultować to z jakimś forum :)) Co sądzicie na ten temat? Czy warto się tam rejestrować ? Nurtuje mnie jedna watpliwosc, czy tam nie ma jakichs dodatkowych oplat.... zebym na nic sie nie nacieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam kilka razy i za każdym razem byłam zadowolona... także też złego słowa nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł T
Kupiłem ofertę w serwisie Groupon hotelu Gallery Hotel SIS. Hotel 3 gwiazdkowy, pokój STANDARD. Co otrzymałem? Robaki w łazience (!), brudną wykładzinę, na ścianach wszędzie zacieki farby, brak obiecanego w ofercie sprzętu (sejf, brak zasięgu internetu w pokoju). Zgłaszałem problemy na miejscu, obsługa hotelu nie zrobiła nic. Zgłosiłem reklamację do serwisu Groupon, jednak Ci odpowiedzieli, że usługę muszę reklamować w hotelu. Oczywiście na pisemną reklamację właściciele hotelu nie odpowiadają, zaś oferta wisi na Grouponie i na zapytanie o dostępność pokojów otrzymuje się odpowiedź w przeciągu 30 min. Tak więc pamiętajcie i liczcie się z tym, że kupując cokolwiek za pośrednictwem Groupona, usługę reklamujecie wyłącznie w firmie która publikuje na Grouponie ofertę. Jest to o tyle kłopotliwe, gdy np. kupowałem kartę SD, a gdy ta nie dotarła Groupon odesłał mnie do norweskiej firmy. Tak więc pisałem reklamację już w języku norweskim, teraz będę pisał w języku czeskim. Zabawa nie warta tych pieniędzy i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka7
Kupiłam "okazyjny" kupon Grupera na 3-częściowy komplet naturalnych pereł w srebrze z próbą 925 i z cyrkoniami przy kolczykach, podobno wart 1025 zł! Zamiast gwarantowanych 7 dni, oczekiwałam prawie miesiąc i otrzymałam... sztuczne perełki w metalu, bez jakiejkolwiek próby i bez śladu cyrkonii!Konsultant Grupera po tygodniu odpisywał nie na temat lub na wcześniejsze, nieaktualne maile, a bieżące pozostawiał bez odpowiedzi! W końcu zaproponował bym odesłała te "perły" bezpośrednio firmie sprzedającej, tylko nie podał której (oszukańcza firma posługiwała się 3 nazwami)! I jaką mam pewność, że otrzymałabym zwrot pieniędzy??? Nie mam zdrowia, by szarpać się z oszustami w Sądzie. To wszystko to jedno WIELKIE OSZUSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najdeal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj znajomy zamowil meble pod tv na gruponie- dostal polamane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokemon_
Właśnie dzisiaj byłam na manicure z grupona w salonie Vici Clinic w Krakowie. Okazało się , ze'opracowanie' skórek to nie ich wycięcie a przejechanie po nich polerką. Czyli 'manicure' to tak naprawdę spiłowanie i pomalowanie paznokci. Cena to 29,99 zl. To żadna promocja !!! Za 20 złotych to samo zrobią w np. w PAZZOO i mają większy wybór kolorów. I na tym to chyba polega.Albo pierwsza cena jest wzięta z kosmosu i w porownaniu z nią cena z grupona wydaje sie wielką okazją. Albo są stosowane tego typu sztuczki jak 'opracowanie skórek', bo pewnie gdybym dopłaciła za wycięcie skorek to cena wyszła by taka sama jak normalnie gdziekolwiek. Tylko, że mogłabym jeszcze wybrać dogodny termin i lokalizację i nie musiec drukować i wysyłac jakichś kuponow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj portal groupon to -dziadostwo - nie piszę tu o ofertach tylko samym portalu . proszę zobaczyc chodżby na strony gdzie możemy wpisać opinie wszystko ukierunkowane na nowe oferty ,. A proszę wpisać w portalu groupon np słowo miejscowość : sopot i jakiś hotel -- i co i wszystko co na pomorzu łącznie z mazurami i górami sie pokazuje -- to znaczy że portal ma nas konsumentów głęboko w d......e sieje na swą reklame a hotelerze nie dbaja o nas na ich portalu -- a to my jesteśmy dawca kapitału dbajmy o nas --- pisząc to mam ochote stworzyc własna strone oipini bez reklam - ale to koszt jest przy najmniej byłby wiarygodny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny raz nabrałam się na usługę, której nie otrzymałam i nie otrzymam też zwrotu pieniędzy. Groupon jako pośrednik powienien odpowiadać za to jakie oferty sprzedaje, jednak widać nie zależymu na kliencie i totalnie olewa tych co zostali oszukani i nawet nie wycofa swojej "super promocji" ze stron by dalej móc zarabiać tylko kasę. NIe polecam ani groupona ani firmę poldent..... KONIEC Z GROUPONEM I INNYMI ZAKUPAMI GROUPOWYMI!ZAMIAST ZAOSZCZEDZIS 100 ZL STRACILAM 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaR
Gruper.pl powrócił w nowej odsłonie, teraz jest zbiorem kuponów z innych portali typu Groupon, Travelist, Triverna itp. Przyznam, że jest obecnie dużo bardziej przydatny niż kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×