Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grube dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

czy one nie wiedzą że skazują sie na samotność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mieszcze sie w sukienki w rozmiarze 38-40 to jestem gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam wiele "grubych" co mają mężów a "chude" są samotne, na to nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?? :D faceci nie patrzą czy masz rozmiar 38-40 patrzą czy tłuszcz wylewa ci sie z pod koszulki a raczej firanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz duzo jest facetow z niskim mniemaniem co sa tak zdesperowani że nawet gruba wezna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezmą ale i tak ciągle szukają lepszej, chudej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
Niestety tacy są mezczyzni,kochają za cielesność dlatego unikają grubych nieatrajkcyjnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przepraszam cie czy to twoja sprawa, na co one sie skazuja? Dlaczego nie zalozysz watku o ludziach, ktorzy sa rozrzutni 'nie wiedza na co sie skazuja!' albo o czymkolwiek innym podobnym? Zawsze mnie zastanawia, po co inni sie tak dowalaja do wygladu innych. Sama mam nudnawe zycie ale jakbym sie miala zastanawiac nad takimi aspektami zupelnie obcych dla mnie ludzi to naprawde.. Wole sie zajac wlasna figura i dbania o nia a nie rozkminianiem cial innych. A wy wielce oburzeni ze ktos ma czelnosc byc gruby czy nie tak ubrany i ciagle elaboraty tu jak idioci wypisujecie. Co za monotematyczni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ? a kobiety są grubych facetów ? tak działa natura a natury nie oszukach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz duzo jest facetow z niskim mniemaniem co sa tak zdesperowani że nawet gruba wezna. Oczywiście, że wezmą, ale na chwilę. W sumie takie grubaski są fajne bo na ******ie łatwiej je wyrwać niż szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno Nikt ci nie kaze wybierac grubej dziewczyny na partnerke jak nie jest w twoim guscie a wy piszecie o tym tak co najmniej jakby nazi sie na was zasadzili i sila was zmuszali do odbywania stosunkow seksualnych z nimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:19 a jedno pytanie, jesteś gruba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktujac ludzi jak przedmiot sam tego niebawem doswiadczysz i nie, nie chodzi tutaj o ocenianie po wygladzie - rusz glowka, o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to swinia na na na na facet to swinia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sie domysl :) oczywiscie wiadomo co sobie pomyslisz i bedziesz wielce przekonany, ze masz racje, ale tak to jest z tym typem ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie grube dziewczyny wydają się być bardziej sympatyczne i mają większy dystans do siebie, może przez swoje dodatkowe kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walkujcie sobie dalej watki o osobach, ktore wam sie nie podobaja, zamiast sie wziac za siebie i swoje zycie i poderwac jakas w swoim typie. Wy chyba masochistami jestescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudosvlosa, ale facetow nie obchodzi to, ze jest sympatyczna. W sumie nas laski tez nie bardzo, jesli facet sie fizycznie nie podoba. Takie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:26 To w takim razie wnioskuję, że szukamy kogoś atrakcyjnego bo to podnosi nasze poczucie własnej wartości, bo wiadomo, jeśli ktoś atrakcyjny się za nami ogląda to nam to schlebia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ja szukam kogos atrakcyjnego DLA MNIE. Nie na tej zasadzie, ze mi wmowia, ze Pitt jest przystojny, to ja lece i go biore (wiem ze przyklad smieszny :D). Takze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohItsYou
takie tematy powstają aby grube wzieły sie za siebie i zaczeły ćwiczyć z chodakowską i przestały wprzeprzać mcdonalna, trzeba uświadomić im że nie dla nich leginsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro szukasz atrakcyjnej osoby dla Ciebie to z pewnością znajdzie się też osoba przy kości bo atrakcyjność to nie tylko sama uroda czy kilogramy, ale charyzma, pewność siebie, gestykulacja, głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie kompletnie co piszecie nie trzeba byc żeby miec powodzenie u facetów nie jestem szczupla i jakos przez cale życie na brak facetów nie narzekam wiec przestańcie obrażać grubsze dziewczyny i zacznijcie myśleć Glowa na nie ch. ..m!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo masz szczescie i zawsze znajdziesz jakiegos desperata ale pamiętaj że Ci faceci zawsze beda myslec o innych przy Tobie o tych szczuplejszych gorących miłosciach tego nie poczują do Ciebie nigdy co do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sie przerzucili na uczuciowy... jezus, ile jeszcze bede czytac powtarzajacych sie watkow o grubych dziewczynach albo odpowiednio o laskach lecacych na Turkow i murzynow, i moze jeszcze o tym ze dziewice sa lepsze :D ile k***a mozna o tym zakladac watkow i pieprzyc jak potluczony CALY czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciebie tez raczej nikt goracej milosci nie poczuje jak bedziesz monotematycznym nudnym typem chrzaniacym na forach caly czas to samo :D twoj rozwoj osobisty jest DO TYLU. wiec 1:1 jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał, że dużo grubych ma mężów a chude nie. Tylko ci mężowie żenili się ze szczupłymi, potem się spasły. Pracuję z ludźmi, stykam się z wieloma małżeństwami. Często i częściej niż odwrotnie widzę szczupłych mężów z grubymi żonami. Potem płacze, że zdradza. Chłop został oszukany, wziął se zgrabną a do końca życia musi patrzeć na opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby grube nie zaczepiały chłopaków to by nie było problemu i tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... jakos nie slychac zeby kobiety masowo g****ily facetow... Nie umiecie komus odmowic, dac kosza? Gdzie wy macie charakter i jakakolwiek odrebnosc? No k****, niech sie wszyscy co wam sie nie podobaja pochowaja, bo wy biedne dzieci sobie poradzic z ludzmi nie potraficie! A oni tacy bezczelni...bo was podrywaja :D A moze tacy jestescie zli, ze was dziewczyna zaczepia w KONCU jakas (doczekaliscie sie!) ale nie jest w waszym typie, ze az musicie z frustracji pluc jadem na kilometry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale jak ktos jest cepem, to i cepa sobie bierze inteligentny czlowiek wie, ze musi istotke ogarnieta i madra wziac, i taka, co to lubi dbac o siebie dla siebie, a nie np. dziunie, ktorej tynk odpada z twarzy i stroi sie 'dla misia' a jak dzieci urodzi, to staje sie jeszcze bardziej pyskata dresiara i otyla. Kazdy ma to na co zasluguje :D taka jest prawda. Przestancie uwazac, ze KAZDA kobieta jest taka sama, a zastanowcie sie nad charakterem osob, z ktorymi sie wiazecie. BTW 'bierze sobie szczupla a do konca zycia musi patrzec na odpada' duzo o tobie mowi jako o czlowieku... bierze sobie? zostal oszukany? WTF? +sa rozwody, ale jak ktos jest idiota, to ze swoja glupota bedzie faktycznie zyl do konca swojego zycua :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×