Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grube kobiety też podobają się wielu meżczyznom

Polecane posty

Gość gość

Kobieta może być gruba o ile tyje w biodrach udach i staniku. Niestety coraz więcej kobiet ma figurę jabłka i gdy taka się spasie wygląda jak beczka na chudych nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan
nie wiedziałem że staniki mogą tyć oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci mają mieć figurę pływaków i koniec !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pływacy mają słabą figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ale lepszą niżpływaczki .. Pływaczki mają męskie bary i są oblesne najlepsza figurę mają łyżwiarki figurowe , gimsastyczki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli taka pływaczka nie miałaby u ciebie najmniejszych szans i bezlitośnie byś odrzucił jej zaloty? Ty zimny draniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie odmawiałam sobie słodyczy a mimo to nigdy nie przekraczałam 54 kg przy wzroście 174. Nie raz słyszałam od kolegów ze jestem ładna ale trochę patyczek ze mnie. Przez ostatni rok w wyniku przyjmowania leków i nawyków żywieniowych mocno przybrałam na wadze, a że jestem typem gruszki to najbardziej mi poszło w biodra i uda. Pod koniec brania leków dobiłam prawie do 70 kg i co? Otóż kilka razy już słyszałam że wreszcie wyglądam jak kobieta. Coś w tym faktycznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha nkobieta ma byc piekna i szczupla a nie spasiona facveci to wzrokowcy ja sama bym wolala byc szczupla niz gruba grube nie jest atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba krowa cię wysrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał987
Też mi się podobają..... Są o wiele ładniejsze niż te babki z TV które świecą anoreksją xd Moja waży 80 kg a na nie nie wygląda...jest piękna ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko fetyszysci lubia grube.normalni faceci wola szczupłe po co komu gruba?Jeszcze beda z tego chorowite dzieci i dziewczynki z tendencja do rtycia faceci nie lubia grubych wola szczupłe i ładne pogodzcie sie z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał przyznaj szczerze jest ci wygodnie byc z taka bo taka cie nie zdradzi predzej cyz pozniej jej kilogramy zaczna ci przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 kg przy takim wzroście to nie nadwaga. Swoją drogą duża jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał987
Nie po prostu ona jest dla mnie piękna..... Odchudza się co widać...kocham ją taka jaka jest. A o siebie rowbiez dbam bo przyznam że jestem ponad przecientny jeśli chodzi o wygląd i chodzę na siłkę. A wy, faceci, którzy lecą na d**e i cycki to macie pewnie piwny brzuszek i o siebie Nie dbacie. Ps: co do tego komentarza że jest mi wygodnie bo mnie nie zdradzi....po pierwsze - faceci podobno zdradzają częściej...bo jak się jedną znudzi to druga idzie dymac. Po 2 jak się kogoś kocha to się ma do niego zaufanie...wiem że ona mnie nie zdradzi i ja również nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradzi bo ma malutkie badz nmikle powodzenie i nie wierze ze ja w pelni akceptujesz moze dlatego bo sie odchudza lae jak odchudzanie sie nie uda to jeszcze przytyje i z czasem milosc zacznie wygasac i zaczna liczyc sie rzeczy powierchowne bardziej tak juz jest że z czaem brak figury czy defekty zaczynaja nam p[rzeszkadzac szczegolnie u mezczyzn iu jestem kboietoa i wiem co mowie bo sama mnam nadwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milsoci nie ma liczy sie atrakcyjnosc co z tego ze ona przeminie k***a jaki facet zakocha sie w grubej brzydkiej?chyba masochista poza charakterem jesli nie ma atrakcyjnej fizycznosci to charakter niestety to za malo a bajki o milosci mozesz sobie wsadzic w cztery litery jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał987
Ona nie jest brzydka.... Ma nadwagę.... Jest ładna i ma swieeeetny charakter. Ty byś tylko ****** a jak ci się ta, Piękna, Znudzi bo będzie już stara...to się na malolate przeniesiesz....Takich jak ty to tylko tepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczko35
W pełni zgadzam się z Rafałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta, która nie ma anoreksji zdradzić nie może??? Kafe nigdy mnie nie zawodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem koibeta i wiem jakie jhest zycie kobiety albo jest sliczna ladna zgrabna szczupła albo.no niestety ma szanse na faceta ale na milosc juz nie charakter sie lcizy tak samo jak wyglad i atrakcyjnosc fizyczna a grube na bank nie pociagaja facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf5yt
Bo ta z anoreksją prędzej się złamie niż zdradzi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury psizecie miedzy kobieta ktora wazy 80 kilo a anorektyczka jest ogromna przepasc,a kobieta gruba brzydka oczywiscie mzoe zdradzic ale nie oszukujmy sie ze ma o wiele mniej chetnych kandytadow niz ta ładna zgrabna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał987
Dobra....Ja nikogo nie chciałem urazić czy coś...po prostu się zakochałem... A jeśli kogoś się kocha to kocha się jej wady i zalety.... Tak już jest. Pozdrawiam wszystkie kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w te bzdury zauroczenie kiedys mija i potem wychowadza wady rowniez fizyczne na wierz nie wierze zeby jakiemus facetowi taka nadwaga nie przeszkadzala faceci to esteci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergosc73
Rafał miłość jest ślepa.... Nie zwracaj uwagi na te pustaki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jakiś facet lubi takie babki to jego sprawa. Nie możecie pojąć że każdy facet jest w jakiejś kwestii fetyszystą? Większość lubi cycki, inni tyłek, a jeszcze inny babki które są bardziej przy kości a i ty jest masa różnych preferencji. Tak jak autora wątku mnie również pociągają większe gabaryty o ile są one widoczne na biodrach czy udach . Brzydzę się za to typowymi grubymi bekami w wielkim bebechem, ale taka znajdzie swego amatora. Zazdrościcie po prostu że komuś łatwiej znaleźć dziewczynę bo gustuje akurat w takich które mają kompleksy, i będą takiego całować po nogach że go chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustaki ha ha juz panowie udowodnili mi lile brezydka gruba jest warta w ich oczach i kto tu jest pustakiem albo jestes ladna zgrabna a jesli twoja uroda jest ponizej kryteriow jestes smieciem taka prawda tylko hipokryci mowia ze kcohanego ciala nigdy za wiele czy ze wyglad nie jest wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie sam widzisz bo taka bedzie wdzieczna ze ja ze chciales nie musisz sie starac bo wiesz ze malo kjto ci ja odbije taka zrobi wszystko dla ciebie taka prawda niestety faceci wybieraja grubsze mniej aterakcvyjne z pewnych powodow ktore nie sa zbyt fajne tak samo jak piekne kobiety wiaza sie z brzydkalami dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo gruba bedzie go calowac i ubustwiac ze ja ze chcial a w myslach i tak bedziesz marzyl o ladnej i zgrabnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×