Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grupa Akademicka Pielgrzymkowa do kontroli i częściowej likwidacji

Polecane posty

Gość gość

Nie może być tak że osoby ze wsi uciekają sobie na pielgrzymkę w najtrudniejszym i najcięższym czasie żniw zostawiając swoich rodziców do wielkiego Akademickiego miasta, bimbać sobie i szukać przygody (nie oszukujmy się prawdziwie modlących jest garstka reszta to pozerzy) to już przynajmniej powinni iśc ze swoich parafii a nie sobie tak uciekać. Ja sam jestem z dużego miasta akademickiego studiuje i pracuje ale jako uczynny i dobry człowiek przyjeżdzam te 80km w sierpniu od 9 lat mojego dorosłego życia do dziadków na żniwa a potem na maliny i zostaje aż do połowy wrzesnia potem znowu do pracy i studia. Tez bym poszedł ale nigdy nie mam czasu pomoc drugiemu człowiekowi jest ważniejsza od sztucznych zachowań stadnych, bo jednak głębszy sens mają samotne pielgrzymki gdzie można się zachowywać naturalnie całą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leki wziąłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana ana
Kamilku, tyle razy prosiłam byś nie zabawiał się brzydko ptaszkiem i nie pił nasienia pomieszanego z atramentem bo to wcale nie kawka z mleczkiem. Och,biedaczyno, co z Ciebie wyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×