Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhfrtswawqa

grzybica jamy ustnej po antybiotykach:o

Polecane posty

Gość jhfrtswawqa

no to mnie lekarz urzadzil;/ antybio bralam na problemy z cewka i nawracajace zapaleniadzisiaj zauwazylam objawy grzybicy gardla i pochwy:o jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiście antybiotyki wyjaławiają florę bakteryjną jaki to grzyb candida? suplementy p. grzybiczne + dużo pro i prebiotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfrtswawqa
wpt ide do lekarza rano zjadlam czosnek i 2 jogirty nauralne jak narazie i chyba skocze po priobiotyk i juz zaczne brac nie czekajac na jutro:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam z doświadczenia Candida Clear Paraprotex Czosnek Pau'd Arco Cat's Claw Gorzknik Kanadyjski Olejek z jodły syberyjskiej UWAGA TO NIE SĄ TANIE RZECZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfrtswawqa
jaki to grzyb nie wiem 4 lata temu mialam grzybice pochwy po basenie i po tym stwierdzilam ze to na bank znowu grzybica bo te same objawy wtedy w 2 tyg wyleczylam co do gardla to czuje jakby gulke w gardle ogladalam i widze ze jest bialy nalot na jezyku i dziwny posmak, na dodaek gardlo jakby podrapane ale to na pewno zadne przeziebienie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfrtswawqa
chcialam wyleczyc jedno to nabawilam sie drugiego kurde;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały nalot- grzyb candida albicans plus afty też pochodzenia grzybicznego zamawiaj i kupuj coś z górnej listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfrtswawqa
wybiore sie jednak do lekarza jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfrtswawqa
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak:
ja miałam grzybice jamy ustnej i przewodu pokarmowego w listopadzie, dostałam do ssania nystatyne w tabletkach (masakra) i później do pędzlowania, mykonazol i jakieś probiotyki. Dzięki Bogu pomogło i po dzisiaj mam spokój. A ja się tego nabawiłam z brudnych rąk.Pracowałam w dużym sklepie i jak układałam towar to nigdy nie miałam czasu umyć rąk i zawsze się jadło w biegu i miałam tego opłakany skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak:
no jasne i filmiki na you tubie puszczałam bo tam były kamery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×