Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hej, czy warto brać 10tysięcy kredytu na wycieczkę?

Polecane posty

Gość gość

W jakich ratach to się spłaca? jak sądzicie> głupota? brał ktoś z was pożyczke na coś takiego kiedyś? potrzebuję na coś 10000, nie odłoze nigdy tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz brać 10 koła kredytu i spłacić 14-15 to bierz... głupotą to jest właśnie takie myślenie 'nie odłożę' a na ratę to będzie miała tak? :D czy nie lepiej samemu się pilnować i co miesiąc odłożyć te kilkaset złotych na konto oszczędnościowe? albo są takie produkty finansowe gdzie zobowiązujesz sie np przez okres roku, dwóch, pięciu czy nawet dziesięciu regularnie oszczędzać daną kwotą (oczywiście te pieniądze też odsetkują) i wtedy juz jesteś zobowiązana i łatwiej ci będzie odkładać bo wiesz że 'musisz' Ja zawsze swoim rodzicom powtarzałem, po co brać 10tys kredytu i stracić 4-5 tys no bo trzeba spłacić 14-15, lepiej odkładać te kilkaset złotych i po paru latach masz te 10tys i możesz wydać na cokolwiek chcesz, a potem odkładać na kolejny cel. Zaoszczędzasz dużo pieniędzy w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak pójdę do banku i poprosze o konto oszczędnościowe, na które wpłacać będę stała kwotę pieniężną co miesiąc, która będzie procentowała, to odłoze?? bo w sumie nie usze mieć 10000, chyba 8 nawet by starczyło, chcę pojechac do polanicy zdrój do wypasionego super luksusowego spa, gdzie noc w królewskimpokojukosztuje 700zł. 5 nocy bym chcialoa, czyli poniżej 5000 samo spanie, ponizej 4000 nawet. reszta kasy na fajne restauracje, zabiegi i drobne wycieczki w góry stołowe. bo to tam jest. no i transport w dwie strony. to starczy pewnie i 7tysiaków, ale wiesz...lepiej więcej odłożyć i się nie mać, kasa zostanie najwyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie goowno chcesz tyle kredytu brać? Ja myślałam, że chociaż jakaś zagraniczna, egzotyczna wycieczka... znajdź sobie sponsora lepiej, skoro marza ci się apartamenty i spa, bo jak ci później komornik wejdzie, to możesz na chleb nie mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
za 10 tys to można lecieć do nowej zelandii albo na hawaie na ten tydzień a nie do polanicy :D zero rozumu brac kredyt aby zopbaczyc cos co mozna za tysiac zobaczyc a przez reszte czasu lezec w blocie czy innym syfie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz kasy to jakim cudem chcesz jechać na wycieczkę? Wycieczki są dla tych którzy za nie płacą. Gdybyś chociaż chciała pożyczyć żeby jechać gdzieś do pracy to bym jeszcze zrozumiała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BA , za takie pieniądze można sobie pomieszkac w jakimś egzotycznym kraju, tak jak moi znajomi przez dwa miesiące mieszkali na Filipinach, zwiedzali, mieli kurs nurkowania i z lotami, jedzeniem wyszło im 6tys na rękę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde/...kazdy śmieje sie z tego marzenia kuyrwa mać;-(((( czemu dla was tylkos ie liczą namioty?;-/ NIGDY nie będę żyła w apartamentach, to chcę chociaż 5 dni na 30te urodziny na przyklad ja jebię, życie to g****o ejdnak, czlowiek musi przepraszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, w zyciu nie bralabym kredytu na wycieczke. Co innego na nauke, albo na mieszkanie. Skoro nie stac mnie na wyjazd za 10000 to nie jade, proste. Mozna tez gdzies taniej pojechac. Zwykly snobizm wedlug mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
już ci ktoś wyżej napisał za tyle to dolecisz na filipiny wezmiesz sobie ten apartament na 5 dni zjesz coś innego niz kotlet z frytownicy i jeszcze ci zostanie. to ze w polanicy spa kosztuje 700zl za dobe nie oznacza ze na calym swiecie za kapiel w blocie sobie tyle licza. jestes durna i dlatego nikt cie nie moze zrozumiec. nocleg w marina bay sands kosztuje jakies 300 euro fakt ze najtanszy ale i tak nie wiem kto placi w polanicy 700zl. hotel z widokiem z sypialni na oceanarium w tym samym miescie kosztuje jakies 400 euro a ty chcesz placic za bloto i pokoj ktory zapewne lekko trąci komunizmem kilka tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzięki, wylaliście mi kubel zimnej wody na łeb, amcie rację, nie powinnam tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nie warto, tym bardziej ze mozna sobie wyszukac naprawde fajne noclegi w dobrej cenie i na pewno nie wydasz na to 10tys. ja np korzystam z kuptravel.pl maja bogata baze hoteli, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figot44
Zależy gdzie chcesz lecieć/jechać. Ja za taką kwotę poleciałem do USA http://tanielatanieusa.pl/ bilety są tanie, a za reszte zwiedzisz kilka stanów, najlepiej na miejscu wypożyczyć auto, tam benzyna tania jak barszcz, wypożyczenie samochodu również. Gościnność amerykanów nie do opisania, bardzo lubią nas polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianek998
Jak dla mnie branie kredytu na wycieczke to idiotyzm. Lepiej troche poczekac, poszukac tanich biletow np na http://www.eloty.pl/ niz sie pakowac w dlugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to tępe stworzenia, dlatego większość nie ma ani grosza , i facet potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak tzn do autora adrianek998 nie do osoby która uważa kobiety za tępe istoty ..... My poczekaliśmy trochę ( 1,5 roku) i odłożyliśmy na wycieczkę życia po stanach. Znależliśmy fajna oferte na stronie biura kiribaticlub i zaczynamy od los angeles a konczymy w nowym jorku. Moje marzenie wrescie się spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×