Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

HejRajtuzy cz. 24

Polecane posty

Gość gość

Kolejna odsłona przygód najbardziej pokrzywdzonych przez los i życie youtuberów. Poprzedni topic: f.kafeteria.pl/temat/f22/hejrajtuzy-cz-23-p_6806848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Screen z tego powinien znaleźć się na hejrajtuzy! Odniose sie do instastory Karo: 1. Karo, hejtem i cyberprzemoca mozna nazwac wylacznie to, czym ty i twoj maz sie trudnicie - oszukiwaniem nastolatek, wykorzystywaniem swojego wizerunku do zarabiania pieniedzy na naiwnosci DZIECI I NIELETNICH UŻYTKOWNIKOW internetu. 2. Namawianie fanow do zglaszania profilu, ktory obnaża kłamstwa jest hejtem i cyberprzemocą. Uporczywe zaprzeczanie ujawnionym faktem jest juz glupota. 3. Wykorzystywanie ciąży do tego, zeby tlumaczyc swoje klamstwa jest ponizajace i jest manipulacja. 4. Jezeli twierdzisz, ze sie obnażałaś z życiem prywatnym nie masz zadnych podstaw do oskarzania innych, oni komentuja tylko to, co widza. Ty tez nie jestes swieta. Chcesz wmowic wszystkim, ze ty masz prawo do wszystkiego, bo krecisz filmy na youtube? 5. Wytykanie i pietnowanie klamstwa, technik manipulacji i wykorzystywania naiwnosci dzieci nie jest cyberprzemoca i hejtem. To tak jakby twierdzic , ze sciganie przestepcow to hejtowanie ich. Popadasz w paranoje. 6. Jesli to jeszcze mozliwe i jesli masz odwage, godnosc i honor (chocby resztki), zacznij mowic prawde. Moze zdolasz sie wybronic. Ujęte w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona powinna się zastanowić czemu tyle tematów jest o niej , o szusz? Bo są zaklamanymi sukami. Tak panna Joanna czy rlm też są tu obgafywane ale nie ma 50 tematów o nich po nie są tak sztuczne i zaklamane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele można powiedzieć o pannie joannie i rlm, ale przynajmniej są autentyczne w tym co robią, Ewka to złota dziewczyna i fantastyczna przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kitu,że konto jest prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie bylo to liczba obserwatorow by tak szybko nie rosla raczej ;D hahaha, ale sobie Karlos w kolano strzelil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu już nie ma zjęcia z szusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakby nie bylo to liczba obserwatorow by tak szybko nie rosla raczej ;D hahaha, ale sobie Karlos w kolano strzeli x Ale dlatego dalej będziecie "kisić" się w tym samym gronie, nikt nowy nie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam bana na hejterskim profilu hejrajtuzy czyli hejterzy nie lubia byc hejtowani ahhaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KARO strzeliła sobie w kolano ta wypowiedzią na instastory i podaniem linku do hejrajtuzy. Teraz Ci wszyscy widzowie którzy widzieli jak zaklamujecie rzeczywistość mogą się o tym przekonać przeglądając ten profil :) oj kiepsko kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby dostać bana na h8erskim profilu to naprawdę trzeba wykazać się głupotą i strzelić coś serio idiotycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debili wyżej napisalam że to szczyt głupoty śmiać się z ciężarnej że jest gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ona już była gruba przed ciążą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiecznie twierdzi ze nosi rozmiar M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale większość fot jest sprzed ciąży właśnie Co do insta hej rajtuzów - założenie konta, nawet fejkowego na instagramie to kwestia piętnastu sekund - wszystkie jęczące babki proszę waaaas, ogarnijcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Debili wyżej napisalam że to szczyt głupoty śmiać się z ciężarnej że jest gruba X Przed ciaza byla juz masara, co wcale nie sprzyja dziecku. Bo to zarlok, bez odrobiny sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy jeżeli obserwuje profil hejrajtuzy to automatycznie nie mogę oglądać profilu stylizacje ? Wcześniej nie obserwowałam stylizacje a posty i instastory mi się wyświetlały. Odkąd obserwuje hejrajtuzy nie mogę nic zobaczyć na profilu stylizacje. .. tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jezeli wchodze na profil stylizacje i jest napisane 'nie ma jeszcze zadnych postow' to czy to znaczy ze mam bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5;17 niestety tak-to ban Ja mam tak u olfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zablokuje każdego i nie będzie miała obserwatorów to zacznie szybko odblokowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę żeby zablokowała 4 tyś osób bo nie będzie miała już widzow. Ona blokuje te osoby które lajkuja i komentuja. Ja nie lajkuje i widzę wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jak ktoś ma czas to zmontowałby krótki filmik z fragmentów jak rajtuzy mówią, że nie pokażą dziecka, nie będą poruszać tematów parentingowych oraz fragmenty jak zdradzają płeć, pokazują pokoik, wózek itd? Można taki filmik wrzucić na ig hejrajtuzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koncu sie ta napompowana kłamczucha doigrała ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałam właśnie filmik "Primark haul" z 2013 roku. Tęsknie za tamta Karo-prawdziwa, naturalna dziewczyna, która nie wciskała reklam i kitu. Szkoda ze ten lalus tak ja zrujnował:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni nie maja juz ogladalnosc zarabiaja na reklamach i "organizuja" wyswietlenia zeby utrzymac kanal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karlos = kwintesencja desperatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie sądzę żeby zablokowała 4 tyś osób bo nie będzie miała już widzow. Ona blokuje te osoby które lajkuja i komentuja. Ja nie lajkuje i widzę wszystko x durnota do potego :P karo ma tyle subskrypcji ze te wasze 4 000 to pryszcz albo i glizda w blocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie fotki gdzie eMeczka chowa sie za ludzmi/przedmiotami martwymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek ma taki typ urody, że nieważne co na siebie włoży i jak drogimi gadżetami się obwiesi, zawsze będzie wyglądać jak typ spod dyskoteki kokocko gibający się do manieczek czy energy 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×