Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hello kity! Jest od szatana masakra

Polecane posty

Gość gość

Gaga tez go promuja z rihanna w swoich teledyskach a my jestesmy tego nieswiadomi nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba co drugie dziecko w kraju ma ubranka,zabawki,książki z motywami helo kity,moi siostrzeńcy nawet talerzyki do jedzenia mają z tym czortem,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moherowe berety też są od szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystko ale czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci i dla tego wprowadzają do szkoły naukę masturbacji a wiecie jak w hitlerugend uczono zabijać kazano zabijać najpierw zwierzęta kury ,swinie a potem koty psy a potem zydów bo wmówiono ze to zwierzęta nie sa ludźmi Hello Kitty ma ścisłe związki z Szatanem. - Hello Kitty to zabawka i postać z bajki demoniczna. Na pierwszy rzut oka - sympatyczny kotek. Twórca tej postaci miał syna czy córkę... Dziecko było bardzo chore na nowotwór jamy ustnej. Poprosił jakiegoś demona o uzdrowienie. Dlatego kotek nie ma ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. I widac co sie z takimi dziecmi dzieje..w mlodym wieku a klna profesjonalnie, do rodzicow odnosza sie jak do najgorszego wroga, z pogardą. Do kosciola nie chodza bo ich kosciolem jest komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swój zawsze swego będzie chronił co znaczy Belial czasami zwany Beliar lub Berial, jeden z upadłych aniołów (w niebie należał do chórów Cnót i Aniołów) i czterech piekielnych książąt (pozostali to Szatan, Lucyfer i Lewiatan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdykam, popukajcie sie w te puste lby... O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to to że mam taki nick oznacza że jestem opentany ? A może sam jestem demonem i Cie nawiedzę w nocy ? Polecam psychiatre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello astro
nie sa ludźmi Hello Kitty ma ścisłe związki z Szatanem. - Hello Kitty to zabawka i postać z bajki demoniczna. Na pierwszy rzut oka - sympatyczny kotek. Twórca tej postaci miał syna czy córkę... Dziecko było bardzo chore na nowotwór jamy ustnej. Poprosił jakiegoś demona o uzdrowienie. Dlatego kotek nie ma ust'''' 2 O tym akurat slyszalam :O Ojciec tedo zawarl PAKT z diablem i dzieciak ozdrwial, potem wymysli wzor kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko producenta helokity faktycznie chorowało na raka złoślowego🖐️jak ktoś dobrze poszuka to znajdzie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hello astro nie sa ludźmi Hello Kitty ma ścisłe związki z Szatanem. - Hello Kitty to zabawka i postać z bajki demoniczna. Na pierwszy rzut oka - sympatyczny kotek. Twórca tej postaci miał syna czy córkę... Dziecko było bardzo chore na nowotwór jamy ustnej. Poprosił jakiegoś demona o uzdrowienie. Dlatego kotek nie ma ust'''' 2 O tym akurat slyszalam Ojciec tedo zawarl PAKT z diablem i dzieciak ozdrwial, potem wymysli wzor kota xx ale z was debile, gówno wiecie o pochodzeniu Hello Kitty autorka tej postaci jest kobieta, Yuko Shimizu, a opowiastka o pakcie z diablem to bzdura, kolejna legenda miejska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie dzięki paktowi z diabłem ozdrowiało ? Co za durne wymysły. Bolek i Lolek to też dzieło Szatana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdzielice
a ja słyszałam, że to jakaś babka wymysliła kotka bo taką miała fantazję. Kotek nie ma buźki bo ma nie sugerowac nastroju kotka, jesli dziecko jest smutne to kotek też ma dziecku się wydawać smutny, jesli jest radosne to kotek też taki ma sie wydawać. I to tyle w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa....
Hehe, dobre z tym "Krolem Lwem" :D :D :D ... glodnemu chleb na mysli :D :D :D:D :D :D Na kafeteri ju mnie naprawde NIC nie dziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSami25
Z tym chorym dzieckiem i paktem z szatanem twórcy Hello Kitty, to kłamstwo. Twórcami są ilustratorzy i to trzej. Dwie kobiety i mężczyzna. Pierwsza Yuko Shimizu(nie miała dzieci w tym czasie), następnie po latach wrócono do tej postaci i odświeżył ją Setsuko Yonekubo, natomiast ostateczny wygląd i ostatnie odświeżenie postaci jest autorstwa Yuko Yamaguchi, też profesjonalnej ilustratorki. x Sama historia powstania była taka. W 1962 roku firma Sanrio rozpoczęła sprzedaż gumowych sandałów, niestety miała bardzo słabe wyniki tej sprzedaży, więc zatrudnili rysowników, żeby wymyślili wzór na nie. Wstępnie zaprojektowano taką postać. Dopiero w 1974 roku wrócono do tej postaci i umieszczono na innych produktach. x Nazwa też się zmieniała, najpierw Kiti Howaito, czyli Kitty White, potem Hi Kitty, a w końcu zdecydowano się na Hello Kitty. x Projektantka postaci twierdzi, że Hello Kitty nie ma ust, żeby patrząc na nią można jej było samemu przepisać wybrane emocje. Przykładowo dziecko jest radosne, Hello Kitty też jest radosna, dziecko płacze i jest smutne, Hello Kitty też wygląda na taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSami25
ani właściciel firmy, ani ilustratorzy - twórcy Hello Kitty nie mieli dziecka z rakiem krtani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSami25
Natomiast nie rozumiem jaki sens ma to, że według tych wymysłów Hello Kitty nie ma ust, bo dziecku można każdą treść wpoić. Co z tego nawet jeśli by tak było? Przecież to fakt psychologiczny, dziecko poznaje świat i można do pewnego stopnia kształtować jego wiedzę o nim (religia itd). To nie jest fakt wynikający z tego, że zabawka nie ma ust. Na co niby wpływa więc ta zabawka? że potwierdza jakiś fakt psychologiczny? Bo przecież za niego nie odpowiada, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne bo to z rakiem bylo podawane na jakiejs strone w necie,teraz nie pamietam,jak wroce z roboty to potem poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośc 20.06.13 [11:24]
A gdzie to pisali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam i się zastanawiam komu za młodu akuszerka przyj****a w d**ę a komu w głowę. Sam za młodu - a mam lat 40 oglądałem różne dziwne bajki, filmy itp itd. Oglądałem Cubasę, oglądałem Yatamana, oglądałem wiele innych naprawdę dziwnych rzeczy. Ani jedna z tych rzeczy nie sprawiła abym był chorym psychopatą, nawiedzonym gościem o tępych myślach. Tak naprawdę jeden z odcinków Hello Kotty pomógł zrozumieć mojej córeczce dlaczego warto sprzątać i jakie są z tego korzyści, Do tego czasu sprzątała ale często pytała dlaczego. Po drugie, nawiedzone wiedźmy i czarownicy, Jaś i Małgosia, kot w Butach i cała masa innych bajek, opowiadań, historii powinny być zabawne, kolorowe i zawierać wiele magii - od tego się jest dzieckiem. Stanowienie o tym co pochodzi od szatana czy od boga, dla trzy, czterolatka nie ma żadnego znaczenia. Ogląda to co się jemu podoba i co sprawia że jest dzieckiem. Proponuję w ogóle zabrać dzieciom Św. mikołaja, zajączka wielkanocnego - bo przecież to także mogą być wysłannicy diabła i ogólnie odebrać dziecku wszystko co stanowi o jego wieku. Naprawdę pierdalnięci ludzie powinni się leczyć a dostęp do internetu powinien być mocno ograniczony i pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jas i małgosie maja jasny przekaz a te nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to jest ojciec i matka w domu,żeby szatana pasiorem dzieciakowi z głowy przez d*pe wybili,ale teraz dzieci wychowuję się bezstresowo,bachory robią co tylko im się podoba ,a mama powie że nie,jej synuś/córeczka to aniołek,to halo kity ma rogi i wszystkiemu jest winne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×