Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Helloangielski opinie

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was korzystał z Helloangielski? Zastanawiam się nad jakąś skuteczną metodą nauki tego języka. Może macie jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są jakieś rozmówki polsko angielskie, prawda? Na czym to polega? Możesz powiedzieć coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są takie książki ze zwrotami i ćwiczeniami za 127 zł. Ja nie uczyłam się nigdy z książek i uważam, że to bardzo słaba technika, ale to tylko moje zdanie. Ja głównie oglądam filmiki na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio też szukałam jakiegoś fajnego rozwiązania, trafiłam na enlinado. To jest taki kurs, ale nie do końca zwykły kurs, tylko system porad uczenia się angielskiego. Ciężko to wytłumaczyć, jak chcecie to warto sprawdzić prezentację http://enlinado.pl można też zobaczyć przykładową lekcję. Po 2 miesiącach mam pierwsze wyniki i już coś mogę pomału, pomału gadać :) Coraz więcej też rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to jeden z tych szybkich kursów dla początkujących. Można spróbować może ktoś ułatwi nam naukę nakieruje co jest ważne, jęzeli nie wiemy od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość activlife
W internecie pełno jest kursów językowych które uczą dni tygodnia, miesięcy i same podstawy śmieszne. Ludzie nie macie słownika, nie umiecie włączyć filmików na youtubie? Jeżeli już korzystać z kursów to ze wskazówkami do nauki, mogę polecić enlinado tutaj kurs nie jest przeznaczony tylko dla początkujących można się nauczyć mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusy językowe dla początkujących? Super sprawa, warto w nie zainwestować. Moja koleżanka jeżdząc samochodem zamiast muzyki słucha lektora, a do pracy ma okolo 40 km. Jej angielski jest coraz płynniejszy muszę też wypróbować jej metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samochodzie też słucham sobie słuchanek po angielsku i powiem szczerze, że bardzo dużo mi to daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś więcej o Helloangielski? Czy ktoś z was może testował? Cena wydaje się dość rozsądna, ale szukam czegoś naprawdę przełomowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego potrzebujesz? Chcesz zdawać egzaminy? Chcesz po prostu umieć rozmawiać z ludźmi czy masz jeszcze jakiś inny cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi głównie zależy na tym, żeby móc w miarę spokojnie i swobodnie rozmawiać z anglikami i amerykaninami, bo czasem mam z nimi styczność w pracy. Teraz bardzo dukam i mówię nieskładnie. Czasy i tak dalej, to u mie masakra. Np. Mówię "Tommorow I go to shop" co ma przynajmniej dwa błędy gramatyczne z tego co wiem. Jednak nie mogę wskoczyć na wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeśli tak to z pewnością to enlinado jest dla ciebie. Podejście bardzo bezpośrednie i na luzie. Tu ciekawy argument: https://youtu.be/EqBFK9Oq9U4 warto sobie obejrzeć ten filmik dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznać kogoś z kim można pogadać po angielsku? Gdzie takich ludzi szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są od tego różne portale na których można takich ludzi łatwo poznać. Szukaj na FB grup "we learn English" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie jest to takie łatwe, żęby znaleźć ludzi do rozmowy, jeśli nie masz czegoś fajnego do zaoferowania. Można tez szukać na italki, ale tam zazwyczaj się płaci za lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest banalne, jeśli wiesz jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam polecam znajomości internetowe dzięki nim mam wielu znajomych z Anglii. Staram się rozmawiać z nimi czasami na skype, troszke jeszcze kaleczę w angielskim myśle, żeby skorzystać z kursów językowych dostępnych na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zadaniem najskuteczniejsza nauka języka odbywa się w domu za pomocą różnych metod. Można skorzystać z aplikacji mobilnych, kursów online oraz oglądac filmy. Całą edukację należy poprzedzić nauką słówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uczyć się słówek, żeby za kilka dni je pamiętać? Nie mam już pomysłów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam fiszki do anuki słownictwa oraz karteczki ze słówkami przyklejanymi po różnych częściach domu. Oczywiście muszą być duże i słówka kolorowe, aby przyciągały wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszłym roku mam maturę i musze poznać skuteczne sposoby na naukę..Mam zamiar uczyc się sama w domu, ktoś mi coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rok czasu można się bardzo dużo nauczyć, np na język angielski to bardzo dużo czasu. Ja ucząc się do matury uczyłam się z youtube i z repetytorium maturalnego, dużo czasu próbowałam rozmawiać, opisywałam dużo obrazków. Uczyłam się dużo słówek polecam fiszki do nauki słówek. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie korzystałam z żadnego kursu językowego, jakoś wole się uczyć sama. Mam sporo aplikacji na telefonie do nauki języka w pewnym stopniu pełnią funkcję kontrolną nad moimi umiejętnościami polecam gry językowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam znajomości przez internet z ludzmi za granicy jesteśmy zmuszeni wtedy do rozmowy i nasz angielski się upłynnia. Same pozytywy widzę jeżeli o to chodzi przed wszystkim zyskujemy znajomosć, poznajemy kulture oraz uczymy się języka. Czy więcej trzeba? Fajnie znaleźć takie osoby, które są z Anglii i chcą się uczyć języka polskiego - my uczylibyśmy ich oni nas. Wiadomo nie jest to łatwe znaleźć kogoś takiego, ale wystarczą chaty lub rozmowy na skype z ludzmi z różnych narodowości. Facebook też jest miejscem gdzie możemy takich ludzi odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy się nie interesowałam interentowymi kursami językowymi. Na jakiej zasadzie sie to wszystko odbywa? My kupujemy cały pakiet lekcji? Drogie są takie kursy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego jest interent można troche poszukać o kursach jakie koszty i tak dalej. Moim zdaniem są to groszowe sprawy, w które warto zainwestować. Lepiej wykupić day kurs za około 100-200zł niż dawać tyle co miesiąc za szkołę językwą, ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę się ktoś pomylił, sam z tego interentu nie umie znaleźć informacji :D Kursy są troszkę droższe jednakże warto, korzystałem kiedyś mozna sobie indywidualnie porozmawiać z nauczycielem. Fajnie, bo siedzisz sobie w domu godziny dostosowujesz do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy językowe najlepsza opcja! płaci się dużo mniej niż za szkoły językowe itp, a rezulaty osiąga się 100 razy lepsze. Myślę, że warto w nie zainwestować, tylko trzeba pamiętać, że trzeba sie też samemu uczyć niestety nic samo nie wejdzie do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra tak piszecie o tych kursach, aplikacjach i w ogóle wszystko takie rozwinięte. A jakoś wcześniej ludzie sie uczyli bez takich pomocy. Ja tam polecam tradycyjną metodę nauki- siadasz przed książką i się uczysz i rozmawiasz. Jeżeli ktoś ma problem z zapamiętywaniem słówek może wymyślać z nimi śmieszne skojarzenia lub zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej to było wcześniej teraz jest teraz trzeba być otwartym na zmiany, jest dużo kursów prowadzonych przez ludzi którzy mogą się z nami podzielić ważnymi wskazówkami do nauki języka nakierować nas i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×