Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jusia96

herbata na uspokojenie potrzebna od zaraz!

Polecane posty

Gość Jusia96

Za niecały miesiąc podchodzę do egzaminu na prawko i szukam jakieś herbaty na uspokojenie albo innych ziołowych środków, które mnie skutecznie uspokoją. Siostra zdała dopiero za 10 razem, więc nie chciałabym powtórzyć jej losów. Sądzicie, że herbatka na uspokojenie to dobra opcja? Dajcie jakieś pomysły, nazwy herbat uspokajających, które skutecznie mogą wyciszyć. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melisę sobie zaparz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lawenda można zrobić herbatę z niej też można posadzić w doniczkę i wąchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kudzu root

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHITEpown
Wiesz co lepiej sobie wykup dodatkowe lekcje przed egzaminem jezeli nie jestes pewna swoich mozliwosci jako kierowca. Czasem lepiej troche wiecej zaplacic, a prawko jazdy zrobic znacznie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie34
dokładnie wykup lekcje, a jak serio się będziesz stresować to może zamiast herbaty na uspokojenie lepiej napij się jakieś melisy z gruszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czasem lepiej troche wiecej zaplacic, a prawko jazdy zrobic znacznie szybciej. " x a ja uważam, że lepiej sie nauczyć, a nie zapłacić, a prawko zrobic wtedy, kiedy nie będzie sie juz zagrożeniem na drodze - a nie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natffons
wiadomo, ze najlepiej uspokajaja herbaty ziolowe jak 8 ziol z teekanne, w sumie jak ja zdawalam prawko to tez sie stresowalam lecz na cale szczescie udalo mi sie zdac za pierwszym razem, ale to troche dawno temu bylo, teraz o ile mi wiadomo przepisy sie zmienily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbata i tabletki Ci nie pomogą. No chyba że sobie wmówisz i w to uwierzysz. Pierwsze co mi do głowy przychodzi to alkohol . Choć niezdrowy to jest lepszy od tabletek od psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol dla kierowcy? ty idioto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabuńka
Oj tak zmieniły, ale jak się człowiek zaprze to może zdać, może i trzeba się więcej pouczyć, ale dla chcącego nic trudnego, a jak serio się tak stresujesz to zarzuć sobie jakieś ziołowe tabletki albo uspokajającą herbatkę z liptona z dodatkiem melisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa p
mi to herbata na uspokojenie powinna byc podawana dozylnie, rok szkolny sie zaczal i w autobusie znowu wielki scisk, ludzie sie popychaja, dajcie spokoj. a co do herbaty to ziola mnicha z bio active dobre na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollinsky
To może lepiej przerzuć się na inną formę lokomocji niż komunikacja miejsca, jak nie auto to zawsze pozostaje rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykła melisa do zaparzenia albo Tabletki Uspokajające w takim pudełku z niebieską nakrętką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę Ci autorko przed egzaminem nie pić żadnych herbatek uspokajających :) moja mama też wypiła melisę i co ? była na egzaminie rozkojarzona i w efekcie nie zdała :) zapatrzyła się na czerwonym świetle :) a za drugim razem nie piła nic, poszła w stresie co wyostrzyło jej czujność i zdał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossANN
taaa rowerem do pracy, chyba przed taka malownicza wycieczka to z rana trzeba zatankowac caly termos herbaty i robic sobie stacje po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvvvia
Jak się w miarę blisko pracy mieszka to podróż rowerem nie będzie jakoś szczególnie długa, a swoją drogą nie wiem czy przy obecnej pogodzie opłaca się jeździć rowerem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0ANNA
Grunt to pozytywne myslenie, wykup kilka godzin przed samym egzaminem. Dobra herbata ziolowa jest taka ziolowa w fioletowym pudelko z teekanne z kobietka. Sama podchodzilam trzy razy, ale za trzecim sie udalo i teraz wlasnym autkiem moge sobie smigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexunia ann
nie mam jeszcze prawka jazdy, ale powaznie sie zastanawiam nad rozpoczeciem kursu, poki co herbata na uspokojenie nie jest mi potrzebna, ale w mojej rodzinie na ukojenie nerwow tradycyjnie siega sie po 8 ziol z teekanne, z dodatkiem cytryny pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie uspokaja filiżanka zielonej herbaty. Niedawno trafiłam na sklep internetowy z herbatami http://www.herbata-kawa.pl. Mają tam duży wybór herbat każdego gatunku. Mi ostatnio przypadła do gustu zielona. Uspokaja mnie, relaksuje, poprawia metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M0IRA
Z biofixa mają dobrą herbatę na uspokojenie, chyba z kwiatu bratka jak dobrze kojarze. Nie wiem jak wy, ale ja nawet ziołowe herbaty słodze bo jakoś tak lepiej mi smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananeczka
ja do kazdej herbaty na uspokojenie wkrajam plaster cytryny i slodze herbate miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K0KOSZKA
herbata na uspokojenie nerwow to ziolowa fantazja z malwy, dobra w smaku, fajnie uspokaja. akurat dawno temu juz zdawalam egzamin na prawo jazdy i ciesze sie, ze mam to za soba, bo teraz to ciezej zdac chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAVITACJA
Mnie koleżanka w pracy uraczyła melisą z gruszką, jak mamy mega sajgon i jest pełno pracy to dobrze mieć taką uspokajającą herbatę pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jękaty burek
a tak gadacie, zamiast herbaty na uspokojenie najlepszy zimny browarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADRAL1A
Tyy, ale jak ktos auto prowadzi to alkoholu nie moze pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirna_
Melisę z cytryną piłam z tekanne, owszem dobra herbata na uspokojenie, ale warto jeszcze do niej zetrzeć owoc gruszki żeby to była taka wersja herbatki z musem. No i jak doda się gruszkę to już herbaty nie trzeba słodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yedlinqa
az normalnie podziwiam twoj zapal do przygotowania takiej wersji herbatki na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanQQa
wiesz jak się chce to można wszystko :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×