Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ta_jedna

HIPNOZA

Polecane posty

od pewnego czasu jestem zafascynowana hipnoza... powiem wiecej... zaczynam powoli wraczac w jej tajniki... byc moze ktos z was rowniez sie tym interesuje wiec prosze piszcie o swoich wrazeniach i uwagach dotyczacych hipnozy.. ps... dla zainteresowanych hipnoza,ktorzy maja sype,chetnie wprowadze was w trans werbalny:) piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj hipnoza
hipnoza jest niebezpieczna, ktoś może ci podczas niej wmówic różne rzeczy i potem może ci się w głowie pomieszać, nie mówiąc już o tym, że to grzech w świetle religii chrześcijańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam leczona hipnoza
efekty byly szybkie ale krotkotrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze podczas hipnozy mozesz w kazdej chwili wrocic z transu... ? mowia ze mozesz sie wygadac ,powiedziec jakas rzecz ktorej byc nie chcial/la wyjawic... to nie prawda...w kazdej chwili mozesz wrocic do normalnego stanu tu dziala tylko i wylacznie twoja podswiadomosc... wszystko kontrolujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda. Jak mnie gościu wprowadzał w trans to nie mogłam ruszyć ręką ani nogą bez jego pozwolenia. I wiem, ze jakby kazal mi wyskoczyc z okna to bym to zrobila. Dlatego nie mozna isc do przypadkowej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze aby wprowadzic kogos w trans trzeba byc bardzo wtajemniczonym...a ja stosuje jedynie hipnoze relaksacyjna ktora moze Ci zastapic nawet 3godzinna drzemke w ciagu dnia... nie wmawiam nikomu ze jest psem i nie kaze mu wchodzic pod stol.. bo aby takie zdolnosci posiadac trzeba byc naprawde dobrym hipnotyzerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to przepraszam, ja myslalam o takiej juz głębokiej hipnozie :) świetna sprawa, btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi fascynacja. od razu moge zdradzic wszystkie tajniki. do transu wystarczy czerwone caliterra 0,7. do hipnozy warto przepic jakims vina maipo, bo kwasne takie, ze mozg musi przeprowadzic kontratak wzmozona produkcja serotoniny (czyli tzw hormonu szczescia) i zaczyna byc coraz lepiej. a pozniej juz jest tylko nirvana, dopki budzik nie zadzwoni...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz wogole o czym mowisz? byles/las kiedys w transie? czulas jak sie wznosisz?jak mozna byc lekkim? jak zapominasz o Bozym swiecie i sie relaksujesz? wiesz cos o tym? widze ze raczej nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw mialam autohipnoze świadomą a potem to juz totalne odloty bez udzialu swiadomosci. ale milo wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co siedzial
w czym moze hipnoza pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipnoza moze pomoc w wielu rzeczach.... np.zwalczanie nałogów... nauczaniu jezykow obcych, wyrzucaniu z siebie zlych wspomnien... no duzo by tu wymieniac... wszystko zalezy od tego jaki rodzaj pomocy chcesz uzyskac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos chcialby sprobowac autohipnozy to podrzucam link... jest to spirala hipnotyczna http://transmisja.nscenter.pl/spirale/spirala06.gif Patrz minutę do dwóch i jak zauważysz, że zacznie Ci się obraz jakby zmieniać nieco z tej spirali np. rozciągać paski czarne lub białe itp. albo oczy lekko przymykać lub szczypać, to zamknij oczy i sprawdź, czy będziesz w transie. JJeśli chcesz, możesz wspomóc samą spiralę jakąś muzyką relaksacyjną, co wzmocni efekt zapewne i da głębszy trans. Dodam dla zainteresowanych.... aby byc w glebszym transie trzeba ulozyc sobie pewne obrazy...przyklad po zamknieciu oczu wyobrazamy sobie plaze...na ktorej jestesmy...obserwujemy czy ktos jest dookola,jak sa ubrani... wchodzimy powoli do wody... plyniemy... itd itp... to zalezy jedeynie od waszej wyobrazni...POWODZENIA! materiały sa ze strony transMisja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... osobom pod wplywem \"upojenia alkoholowego\" nie polecam spirali,moze wywolac jedynie niporzadane wizyty w WC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!! podoba mi sie ta spirala! bardzo fajna... moze nie daje wielkiego efektu ale relaks przy tym niesamowity!SzAcUkEn!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie jest wiecej spiral,jednak kazda z nich dziala tak samo nie ma roznicy w ktora bedziesz sie wpatrywac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×