Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dlugie Nogi18

Hosting

Polecane posty

Gość Dlugie Nogi18

jakie sa stronki na ktore mozna dodac wlasne zdjecia... cos typu darmowy hoosting zdjec.. tylko bez podawania zadnych swoich danych.. loginow i hasel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. na Hekko zakładasz konto hostingowe na rok za 44 zeta, do tego masz pierwsze 14 dni testu za free. Lepiej mieć własny mały serwerek ze zdjęciami, niż bazować na darmówce. Darmówka zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedeszo
dobre serwery mają w Prohost - działają na dellach, które są dość szybkie i stabilne. Nie mulą stron i nie wyskakują błędy i nie pojawiają się co chwila awarie. Cena jest przystępna a szczególnie jak trafimy na jakąś promocję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permon
Nie wiem czy to ma sens. Wszystkie serwisy trzymamy na Hekko, jest ich kilka, hosting kosztuje 70 zł rocznie. Tak więc nie trzeba od razu wydawać wielkiej kasy - wystarczy po prostu rozsądnie zainwestować, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardzien
Zdecydowanie lepiej kupić sobie małe konto hostingowe i na nie dodawać pliki. Całkowitą bzdurą jest rzucanie fotek w internet, bo inni mogą z nimi zrobić tak na prawdę wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Zgadzam się z tobą. Wrzucanie fotek i różnych dokumentów byle gdzie jest dość ryzykowne, już lepiej zainwestować w tani hosting i tam wszystko chomikować. Z tego co wiem tutaj można znaleźć ciekawą promocję na hosting i domenę http://superhost.pl/promocje/hosting-6-miesiecy-i-domena-za-1-zl/ Sama myślę o skorzystaniu z niej bo mój obecny hosting jest delikatnie mówiąc do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadziak
Również mam konto na Hekko. Serwisy tylko dwa, ale ze sporym ruchem. Największy plus to oczywiście cena do jakości. Takie supportu nie miałem nawet na hostingach, które mnie kosztowały 4 razy więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onemac.pl jak dla mnie jeden z lepszych hostingów internetowych. Osobiście go wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam hosting onemac Jak dla mnie jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawił bym na jakiś hosting płątny. Za kilka złotych rocznie masz prosty serwer www.cal.pl , który spokojnie wystarczy ci na takie potrzeby i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm a co bedziesz wrzucal zboczuszku ;> Podeslesz linka suni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdzialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmotan
Małe konto na hekko wystarczy po jeden czy nawet trzy serwisy - wszystko zależy od ruchu jaki macie. Przy większych serwisach lepiej od razu kupić konto ze 100 GB transferu, tam macie domenę PL w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambek
Czy wystarczy mi konto dzielone pod serwis, który ma mieć koło 10 tysięcy unikalnych odwiedzin dziennie i będzie postawiony na Wp? Strona jest w realizacji i taki ma być na niej docelowy ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalka9
Trzymam wszystkie stronki na Firehost. Mam w sumie 5 serwisów, konto za 80 zł rocznie wystarczy. Największy plus - serwer działa szybko, supporte mają genialny, reagują w kilka minut, a co jeszcze dla mnie istotne - dali mi wybór między DA, a cpanel, a nie skazali na DA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
to w tej cenie wolałbym sobie wziać normalny hosting np. z cal.pl za 79zł i miałbym o wiele większą pojemność. W dodatku mógłbym sobie postawić jaką chcę stronę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Mnie się dobrze korzysta z hostingu, które kupowałem swego czasu poprzez portal www.gbzl.pl . Ceny im się nie zmieniły, ciągle chcą tylko złotówkę od giga powierzchni. Dobry kontakt z firmą, łatwa płatność za konto, ciekawa oferta na tle konkurencji powiem szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadzian
Hekko jest ok, mam tam konto od 3 lat - 4 seriwisy, w tym jedna stronka firmowa. Całość działa na prawdę szybko. W zasadzie nigdy jeszcze nie mieliśmy problemów. No i ten support - nigdzie indziej nie mogliśmy liczyć na taką pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwil
Ile można stronek wstawić na jedno konto hostingowe, tak aby działało bez żadnych problemów? Podajcie proszę konkretnie jak ma to wyglądać? Jedna stronka będzie firmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markosik
Nie ma ograniczeń - zależy o jakim konkretnie koncie mówimy i jaki jest ******* stronkach. Bo możesz zmieścić jedną, a możesz zmieścić wiele takich serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwinekososek
Ja od roku na hekko. Domena i serwer wyszły mnie jakoś 70 zł w pierwszym roku. Dali mi za darmo znacznie więcej transferu. Ogólnie - świetna sprawa, ale to testujcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargis
Hekko, jak najbardziej tak - można nawet na małym koncie postawić kilka serwisów i całość powinna sensownie działać, ale wszystko też zależy od tego jaki macie budżet. Generalnie to dobry hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPIERRDALAĆ Z TĄ REKLAMĄ ŚMIECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialeks
Odradzam jakiekolwiek darmowe serwery - chyba że pod stronkę zapleczową. Małe konto hostingowe kosztuje kilkadziesiąt złotych rocznie. Tymczasem darmowa usługa może paść z dnia na dzień, to nie jest rozwiązanie pod normalny serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostel
Nie wierzcie w brak limitów - coś takiego nie istnieje. Serwer powinien działać odpowiednio szybko, nie sprawiać problemów, mieć solidne parametry, ale akurat transfer bez limitów to robienie ludziom wody z mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem logiki oczekiwania, że hosting nie będzie miał limitów. Przecież limity są zawsze. Jak usługa serwerowa może nie mieć ograniczeń? Dopasujcie sobie konto pod własne oczekiwania. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaersli
Kup sobie na jakimś hostingu własne konto - całość powinna śmigać. Akurat ja sobie chwalę taki sposób, jest znacznie łatwiejszy - wrzucasz zdjęcia, które nie są usuwane bo nikt ich nie ściaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Hekko - dzisiaj na cyber monday oni mają 50 proc. rabatu na wszystkie konta - zdecydowanie warto. A jeszcze ciekawiej było przed weekendem - 80 proc. Ale takie promocje to się pojawiają raz na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×