Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hym nie kocha mnie ale piszemy juz niby coraz mniej bo to zepsułem

Polecane posty

Gość gość

i nachalny byłem i uwodzić nie umie po prostu sie nie znamy zbytnio ale choćbym chciał sie spotkać to ona nie chce tego . Popełniłem wszelkie możliwe błędy powiedziałem jej ze ja kocham itp. Bardzo ja lubiłem i mi się podoba eh ale nic nie mogę zrobic skoro mnie nie kocha i utkłem jako kolega ;/ fajna z niej dziewczyna szkoda byłoby mi z nią kontakt stracić tak mam przynajmniej z kim pogadać itp. nie wiem czy na długo będę miał taki kontakt z nią ... pewnie nie bo się zniechęca coraz bardziej i coraz mniej się odzywa. wiem ze to juz jest zepsute i bardzo trudne by to na prawic i powinienem sobie najlepiej dać spokój , tylko nie wiem czy tak umie nie mam przyjaciół ani znajomych wsumie a jak pomyśle że będzie z kims innym to mnie to przybije całkiem :( eh uwodzenie i tyle byłem zbyt dostępny szkoda że niemożna s kimś normalnie gadać i z tej rozmowy nawiązuje się głębsze poznanie itp . Raczej do niej nie mam poco juz pisać bo napisała mi tylko dziękuje i dobranoc pewnie sie zniechęciła całkiem po ostatnim razem bo jej powiedziałem ze ma pewnie kogoś innego itp ona powiedziała ze skoro ja lepiej wiem czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukać inej czy lepiej nie szukać kobiety bo puki co tylko ranicie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×