Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Idealna Waga Przy Wzrocie163

Idealna Waga Przy Wzroscie 163

Polecane posty

Gość Idealna Waga Przy Wzrocie163

Ile powinnam wazyc przy wzroscie 163 cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealna Waga Przy Wzrocie163
A ile to bmi powinno wynosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealne bmi to 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-52kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa1977 wartość BMI 19 uznaje się za granice niedowagi a 24 (lub 23 nie pamiętam dokładnie) za granice nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
ja mam 164 i 53-54 kg tak samo, i wyglądam jak najbardziej normalnie i szczupło, chociaż chciałabym ważyc 48 kg ....... a do wzrostu 163, uważam że 53 kg to idealnie (odjąć 110 od wzrostu i wyjdzie dobra waga, tylko oczywiście bez skrajności) ale jak ktoś ma 172, to powinien ważyć chyba koło 62 kg? prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealna Waga Przy Wzrocie163
Bo ważę 72 kg i nie wiem czy to nie jest za dużo, ale mam talię osy, tylko 82cm, nie wiem czy mam się odchudzać, poradźcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaleja
Ja mam 163 cm ;) Waże 52.5 wymiary 81-64-89 Ogolnie niedawno wazylam 56 i nie uwazam zeby sie grubo wygladało. tak myśle ok 54-56 dobra waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja mam dokładnie 163 cm i waże 80 kg.I nie wygladam jakoś specjalnie grubo.No moze cyce mam dosc wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga kupaczyńka
163 cm idealna waga 45 kg minimum - 40 kg max - 51 kg reszta to tucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka xd
czy jest to niedowaga jeśli mam 163cm wzrostu i waże 47-48 ? o.O jem dość dużo , więc nie wiem czemu tak jest ;\\ jak uważacie ? :) mam 13 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka xd
wika olka demolka , olga podała dobrą wagę moim zdaniem . waże tyle i jeszcze żyję , jestem zdrowa i jest ok więc sama widzisz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzikudzina
wg mnie jest to ok 50kg na zdrowie, wg bmi ja mam idealna wage do tego wzrostu ale czuje sie jak swinia(mialam anoreksje) ogolnie najlepiej sie czulam wazac ponizej 40kg ale ja jestem chora:) Teraz mam 56 kilo i czuje sie okropnie, ale jestem silna i musze zarabiac na zycie oraz chce zalozyc rodzine, probowalam schudnac do 50, schudlam 4 kg ale bylam wtedy w ciazy i poronilam(odchudzalam sie nie zdajac sobie sprawy ze jestem w ciazy, dlatego poronilam) teraz juz sama nie wiem jaki mam stosunek do wlasnego ciala i odchudzania. Ogolnie jeśli patrzysz w lustro i stwierdzasz "nie ma tragedii"to wiedz ze ludzie widza cie jeszcze ladniejsza i bardziej atrakcyjna niz sama siebie widzisz, i pomimo tej calej propagandy zdrowego trybu zycia i pieknej sylwetki, to g**no warte, wazne zeby byc szczesliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy ile masz lat, dojrzala, zbyt szczupla kobieta nie wyglada pociagajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż... Ja mam 163 cm wzrostu i ważę 53 kg i nie wyglądam dobrze. Mam dużo tłuszczyku na udach, tyłku i brzuchu. To chyba zależy od budowy ciała... Moje ciało wyglada grubo przy takiej wadze i wzroście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
163 - Mój wzrost i ważę przy nim 53 kg ale ideał to 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhelll
34 lata dziecko 163cm i 54 kilo...hot...tak sie czuje,ale to psychika i zalezy tez gdzie sie odklada.Najlepiej jak sie odklada w mozgu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprościej obliczyć jest -10 od wzrostu u kobiet CZYLI : 163 wrostu - 10 = 53 kg 164 wzrostu -10 = 54 kg U mężczyzn na odwrót dodajemy 10 CZYLI : 179 wzrostu + 10 = 89kg 188 wzrostu +10 = 98 kg tak gdzieś kiedyś wyczytałam.. :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

ja waze 46 przy wzroscie 163 i nie jestem jakas bardzo chuda uwazam ze to zalezy od budowy , uda mam dosc rozbudowane i nie naleza do najchudszych ale to pewnie przez miesnie (duzo trenuje) , ludzie w otoczeniu nigdy by mi nie dali 46 kilo tylko zawsze cos okolo 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.  Jedni mają drobniejsze inni "grubsze" kości, inaczej też u każdego rozkłada się tkanka tłuszczowa i mięśniowa. Jeśli proporcje są ok, to i przy 46 kg i przy np. 56 można wyglądać świetnie.  Tabele, BMI i inne liczbowe duperele nie są jakimś super wyznacznikiem, ważne żeby  czuć się dobrze i mieć dobrą kondycję. Wiadomo że skrajności stanowią już trochę inną bajkę lecz wówczas widać, że człowiek wygląda niezdrowo czy to  ważąc bardzo mało czy z kolei bardzo dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×