Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

iFiszki opinie o programie

Polecane posty

Gość gość

Program iFiszki od firmy Edgard. Ktoś coś wie na ten temat? To trzeba u nich kupić czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Aplikacja kosztuje około 15 zł, ale powiem szczerze, że moim zdaniem iFiszki nie wyróżniają się jakoś specjalnie na tle darmowych programów, na przykład Duolingo czy jak już koniecznie chcesz fiszki, to na przykład program Anki do którego jest masa gotowych baz. Jednak z fiszkami efektów spektakularnych się nie spodziewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15zł nie majątek możesz spróbować, znam osoby, którym to dużo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 zł to fakt taniej niż za fiszki papierowe, ale nie uczcie się fiszkami. Widziałam filmik w którym taki gość tłumaczy dlaczego to nie działa na dłuższą metę i nie działa skutecznie. Ucząc się samych słówek, uczymy się znaczenia abstrakcyjnego. Chodzi o to, że nasz mózg nie kojarzy tego słowa z jego faktycznym zdaczeniem. Przy fiszkach niby są przykłady, ale to za mało. Żeby się nauczyć słówka, trzeba je przewałkować (zrobić z nim pytanie, przeczenie, odmienić przez osoby, powiedzieć coś w liczbie mnogiej - w takim zdaniu, w takim i w takim). Tutaj on pisze ogólnei o podejściu do uczenia się angielskiego: http://enlinado.pl/ogolna/angielski-metoda-socjalizatorska/ wpis lekki, warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam uczę się nowych słówek poprzez przykłądy. Proszę ludzi, żeby mi podawali jakieś przykłady z tym słowem i to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuję taką metodą. Ile się można nauczyć przy jednej rozmowie z native speakerem, to nie ma porównania. Żadne ifiszki ani fiszki tego nie zastąpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam tak szczerze, że tydzien regularnej rozmowy z native speakerem, po kilka godzin, da Ci więcej niż jakieś 3 miesiące w szkole językowej. Starajcie sie poznawać jak najwięcej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sobie czytam o tym kursie u tego chłopaka. Widziałam jego drugi kanał i wydaje się, że po angielsku umie dobrze gadać. Kurcze, chciałabym przynajmniej się tak nie wstydzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie ma innej możliwości, tylko trzeba się przełąmać do mówienia po angielsku. Reszta przyjdzie sama. Daj sobie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz się przełamać, to koniecznie zobacz dział na enlinado w którym jest chyba z 5 lekcji poświęcocnych tylko temu zagadnieniu w jaki sposób się przełamać do angielskiego i do rozmawiania z ludźmi. Czasem najmniejsze rzeczy, porady czy wskazówki, mogą bardzo nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki temu kursowi znalazłam w okolicy Amerykankę, która przyjechała do Polski 3 lata temu. Teraz się z nią zakumplowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w naszej okolicy jest sporo obcokrajowców, tylko trzeba się za nimi troszkę pokręcić, a w tedy się na pewno znajdzie ktoś do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy iFiszki to aplikacja tylko na telefon? Jest może wersja na komputer? Ja nie używam smartfona, bo go nie potrzbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest też na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie umiesz czytac tepaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz praktycznie wszystkie programy do nauki angielskiego są na telefon. Jak by nie były, to nie ma sensu chyba z nich korzystać, bo znaczy że są przestażałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zeszyt w którym zapisuję sobie czasem niektóre rzeczy, tego nie mam na komputerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zeszyt to jest zeszyt. W nim najlepsze pomysły się zawsze zapisuje. To jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie dla każdego kto chce się na poważnie uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też planuję się w taki sam sposób jak korzystałem z tych porad z enlinado nauczyć się niemieckiego. Bo w sumie taką samą metodą można też uczyć się innych języków jak już raz załapiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×