Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile bierze fachowiec za zrobienie łazienki na gotowo?

Polecane posty

Gość gość

Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fachowiec nie jest tani,nikt za darmo dzis nie bedzie nic robil,w lazience jest duzo do zrobienia,znajdzcie jakas firme? trzeba sie popytac w kilku miejscach,Ja znam dobrych fahowcow w Warszawie,solidni ,nie partacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa to daleko. Wiem że tanie nie będzie ale tak mniej więcej wolałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie biorą za metr... 3 lata temu robiłam za jedną zapłaciłam 1,5 za drugą 2,5 + materiały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile miałaś metrów położone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu jest haczyk bo nie pamiętam ile metrów maja moje łazienki :O :D ta większą coś kolo 15 m2 ,jak będzie mąż to go zapytam ,teraz kładzie nam na tarasach i bierze 25 zł za m 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i musze dodać że to znajomy i w sumie nie wiem ale to chyba nie dużo bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 10m2 + ściany blat i oblozenie wanny jakieś 50 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka robila 1 miesiac temu (to bylo po znajomosci) chyba 2500zl za robote wzial (material nie wiem ile kosztowal) a w jakim miescie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licz ze moze jakies ze 2-3000 zl? nie wiem to zawsze zalezy od majstra ile zaspiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak moja jedna łazienka jest na poddaszu i w sumie dużo nam odpadło bo wiadomo ze na skosach kafli nie kladlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kafelki to jedna sprawa chcemy jeść że ściankę z plyt karton-gips podlaczenie pralki wanny itd tzn praktycznie wszystkiego co ma byc w lazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz robię , mam malutką łazienkę i większość chce 3 albo 3,5 tys . Łazienka ok 5 m2 . Oczywiście materiał swój . Znalazłam tańszego z polecenia . Będzie dłużej robił ale mniej wyjdzie a reszta to ekipy po kilka osób , co rusz piwko i papieros .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dzisiejsi fachowcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz dokladnie fachowca?niech ci pokaze zdjecia z robota ktora robil? nie dajcie sie oszukac bo moze fachowiec w polowie pracy zazadac wiecej pieniedzy od was ,sa tacy cwaniacy,albo chca zaliczke za robote,wezmie zaliczke i zniknie,nic nie dawac zadnych zaliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie województwo ? Trzeba szukać najlepiej kogoś z polecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy z polecenia zdj widzialam przyjezdza w sonote zpbaczyc lazienke ale chce predzej wiedzieć czego się spodziewać i wyrazie czego szukać kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwko ?papierosek? to niech ida do knajpy na piwko i papieroski,placicie im za robote to niech z///a///pie///rd///al///aja,lenie robia to specjalnie ,udaja tylko ze cos robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie znam nikogo ze Śląska, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fachowcy z usterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś dużo m2 Ci wyszło :) za robote pewnie z 1,5 tysia zapłacisz (tyle ja bym bynajmniej wziął) + materiały, o ich cenach ty decydujesZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo? Dokładnie policzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z 20:17 zobacz co to jest? Re: Szukam sprawdzonego fachowca do remontu łazie Dodaj do ulubionych 16.06.15, 21:25 Odpowiedz Tak znam taka osobę na pewno się nie zawiedziesz.Robił remont całego mieszkania i jestem bardzo zadowolona. Wszystko było zrobione w terminie, czysto, dokładnie. Nr tel. 608 230 119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remontowaliśmy łazienkę około półtora roku temu. Wymiana hydrauliki, elektryki, płytki na ścianach, podłodze, nowa wanna, oświetlenie i tym podobne rzeczy. Praktycznie łazienka była remontowana od zera. Łącznie wyniosło to około 10 tysięcy. Jest to łazienka mała, taka w bloku. 4 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remont lazienki: nowa glazura- ok 1,3 tys wanna - 1,2 umywalka 0,3 sedes -0,4 meble łazienkowe (szafka pod umywalke, szafka z lustrem, szafka bez lustra, szafka stojąca) - 1,3 armatura + d**erele okołoarmaturowe - 1 tys robocizna - skucie glazury, wywóz wszystkiego, połozenie nowej -3 tys czyli 8,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam budżet 16 tyś myślicie że zamieszczę sie nim robocizna+ wyposażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×