Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PocztaPolskaa

Ile czasu 'idzie' paczka/list zwykły, ekonomiczny?

Polecane posty

Gość PocztaPolskaa

15.07 sprzedawca na allegro wysłał mi przesyłke. Od tamtej pory, nie wliczając weekendów minęło już 9 dni. Martwie się, że paczka mogła zaginąć. Ile przeciętnie czeka się na zwykłą, ekonomiczną przesyłke? Czy to norma, że czekam tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa na zwykłą przesyłke, nie poleconą :o to nie wiem, nigdy niczego nie zamawiałam w taki sposób, ani też nikt ode mnie nic nie kupił korzystając z takiej przesyłki...nawet nie mam takiego czegos jak zwykły list w cenniku i nikomu niczego nie zamierzam w taki sposób posyłać bo wtedy nie mam dowodu na to że posłałam i jakby co, pewny negatyw i żadnej szansy na udowodnienie tego, że nie jestem oszustką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PocztaPolskaa
Pomyliłam się, sprzedawca wysłał paczkę 13.07 czyli w piątek. Kurcze, właśnie słyszałam, że norma to 3-5 dni, a ja czekam prawie 2 tyg. Zaczynam się martwić. Nie wiem co zrobie jeżeli do jutra do mnie nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PocztaPolskaa
Nie 'pożydziłam', pryiorytet doszedłby w 1 dzień, ale w jamtym czasie byłam na wakacjach. Nie miałby kto odebrać paczki. A zależało mi żeby paczka była już kiedy przyjade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PocztaPolskaa
Upup :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zawsze wysylam zwyklymi
i najczesciej tak ludzie ode mnie kupują (sprzedaję ksiazki na allegro) i zawsze po max tygodniu dochodzila, nigdy nie mialam problemu zeby cos nie doszlo. Sama tez kupuje z taką opcją dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PocztaPolskaa
Jakim poleconym zwykłym? Nie było czegoś takiego w cenniku sprzedającego. Sprzdejący napisał, że na paczkę ekonomiczną czeka się srednio 10 dni, może nie potrzebnie panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to sie uspokoj i poczekaj,
jak nie dojdzie to trudno. Zawsze wysylka takim listem jest na odpowiedzialnosc kupujacego bo nie ma jak sprawdzic co sie z takim listem dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecony zwykły jest ok :) to list polecony ekonomiczny, miałam na myśli list ekonomiczny - nie polecony, taki gdzie tylko naklejasz zwykly znaczek i wysyłasz i nie masz dowodu nadania. Jeśli to była paczka musiała być polecona, nie ma paczek nie poleconych. To jaka w końcu dokładnie była ta przesyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PocztaPolskaa
Kinga To jest list ekonomiczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PocztaPolskaa
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×