Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile do tych wymiarów cm byście dodali?

Polecane posty

Gość gość

udo - 46 łydka - 31 biodra - 87 talia - 58 pod biustem - 66 w biuście - 78 coś co powinno być bicepsem - 24 na wzrost 162 Ogólnie jestem drobna, cycków wiadomo, że nie będę mieć wielkich i na tym mi nie zalezy. Chcę przytyć, żeby lepiej znosić choroby jakieś itp bo szybko tracę wagę. W których partiach najlepiej by to wyglądało? Oczywiście chcieć sobie mogę, ale będę się starać madrze przytyć, ćwicząc równocześnie więc licze, że choc minimalny wpływ będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ważysz? i co robisz, że masz takie szczupłe uda? W jakich partiach najpierw tyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś drobna, więc jest ok. Ja mam niewiele więcej wzrostu, a w biodrach mam 94, talia 60, biust 96, ale mam też masywniejsze udo i łydkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wagę chciałam średnio podawać bo się zacznie szkieletowanie. Aktualnie 42,5 kg. Kiedyś dochodziłam do 44, ale właśnie po chorobach mi spadło do 40 i każde pół kilo ciężko mi przytyć. w ramach tych 40-44 raczej równomiernie się rozkłada, ale nigdy więcej nie ważyłam to nie wiem co by było gdybym wazyła 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlejla
Udo i lydka ,jak u Ciebie ,w talii 66,biodra ,jakieś 92,w biuscie 104,wzrost 158 ,waga uwaga..58 kg,ale skoncentrowana w partiach górnych.Ja sama nie wiem jak to możliwe ,ale przy takiej wadze jestem drobna, oczywiście oprócz biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, jak ja bym chciała tyle ważyć. Ja najmniej ważyłam 50 kilo, oj chciałabym do tego wrócić. 4 z przodu ostatni raz miałam w 6 klasie podstawówki, dziewczyno, jak Ty to robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlejla
Ja wazylam 54 kg i bylam chuda. Mialam wtedy biust również nieproporcjonalnie duży, ale reszta chuda ,strasznie . Nogi patyki,brak tylka, rozmiar xs w dolnych partiach ze mnie spadał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geny mam chudzielcowe. Jestem przyzwyczajona i nie jest źle, ale pierwsza lepsza choroba i już 2kg mniej a to mocno wpływa jak się tak na granicy balansuje. gośćlejla dziś Jej, nieźle. x To co, myślicie, że równomiernie jak się uda to będzie ok? Bo wydawało mi się, że jakaś nieproporcjonalna jestem i, że w nogach by się przydało więcej i w ramionach Te 46-48 bym chciała osiągnąć chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×