Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochana93

Ile i jakiego alkoholu na chrzest?

Polecane posty

Gość Kochana93

Witam. Będziemy niebawem chrzcic naszego syna i z tej okazji wyprawiamy przyjęcie na 75 osób (w tym dzieci) i myślę ile alkoholu kupić. Ja nie słyszałam o piciu na chrzcie świętym, ale rodzina mojego narzeczonego nie obejdzie się bez tego. Mój narzeczony jest kiepski w planowaniu, więc pytam jak to u Was wyglądało? Impreza składa się z jakiś bąbelkow na powitanie (to sama ogarnę) później zupa, drugie danie, tort i ciasta i zimna kolacja. Soki, kawę i herbatę sama ogarnę. Problem mam tylko z alkoholem. Ale myślę, że w większośc***iwo, wino i może trochę wódki. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana93
Doradzi mi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół litra na głowę, alkoholu minimum 40%towego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwo odpada. Raczej wypada czysta wodka plus sok i pepsi. Hmm... ogolnie jak kupisz skrzynke piw i beda piwosze to licz sie z kolejna skrzynka i kolejna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jak kupisz najtansze piwo troche to zle bedzie wygladalo. Ja bym sobie piwo odpuscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana93
A ile tego wina jak myślicie na osobe liczyć? I wódki bo to jednak chrzest i nie mam pojęcia. Piwo musi być bo moi teściowie bez piwa nie egzystują. Oczywiście nie bedzie najtańsze. Carlsberg lub nasze lokalne. Tylko nie mam pojęcia ile. To w końcu chrzest, a nie wesele i impreza kończy się wieczorem, a nie nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym liczyła po pół litra wódki na dwie dorosłe osoby, butelka wina na 3 osoby a jeśli chodzi o piwa to po dwa na głowe,wkońcu to nie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×