Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chodzi o allegro

Ile idzie paczka kurierska a ile pocztowa priorytetowa?

Polecane posty

Gość chodzi o allegro

chcialam zamowic hula hop, ale nie wiem ktory sposob zaplaty wybrac ? Polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka z bazaru
kurier 2 dni jak się sprzedającemu chce wysyłać zaraz po otrzymaniu przelewu :) Paczka pocztowa priorytetowa idzie od 2 do 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na trzepaku
kurier do 2 dni paczka priorytetoa wysłana do południa jest następnego dnia u Ciebie paczka priorytetoa wysłana wysłana po południu jest pojutrze u Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglos sie do
Kurier - nadana dzisiaj jest jutro, wiec mozna liczyc 1 dzien. Priorytet - idzie ile mu sie podoba, roznica miedzy ekonomiczna jest tylko w cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka priorytetowa potrafi
iść nawet tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglos sie do
"paczka priorytetoa wysłana do południa jest następnego dnia u Ciebie" Pod warunkiem ze nadawca i odbiorca mieszkaja w miescie typu Warszawa, krakow , gdansk, poznan ;) Z pacanowa do pcimia dolnego bedzie szlo 4 dni , chocbys nadal o 6 rano ;) Dziekuje, postoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na trzepaku
Ja wysyłam i zawsze w tym terminie dochodzi .Od innych też otrzymuję na czas , więc nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie zall
Co wy gadacie za glupoty, sama mieszkam w okol. gdanska a zamawialam rzecz priorytetem z drugiego konca polski - bielsko-bialej i doszla nastepnego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracuje w necie
kurier jest na drugi dzien od nadania, ale jesli trafi sie niekompetentny kurier to mozesz poczekac sobie, mimo ze ma numer telefonu to nie zadzwoni, odda paczke sasiadom albo (jak w moim przypadku) wcisnie koperte do skrzynki pocztowej!!!:O zenada na maska, wiec ja bym sie zastanawiala nad kurierem przez to dosiwadczenie a prior fakt roznie bywa ale tez jest zwykle szybko raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-2 dni, w zależności od kurieta... np AIN kurier gwarantuje dostawy w praktycznie całej Europy w 2-5 dni roboczych, także trzeba przyznać, że b. szybko, a przy tym są tańsi niż UPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaj
Właśnie, różnie bywa. Z Tarnowa na półwysep helski pocztą paczka wysłana w poniedziałek dotarła w środę. Paczka wysłana kurierem w to samo miejsce do 4 dniach nie dotarła... Zamówiłam paczkę z Krakowa do Tarnowa w poniedziałek, dziś jest czwartek, paczki nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi paczka kurierska w firmie Wysyłam Taniej idzie średnio 24 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem. W tej firmie rzeczywiście paczka idzie bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie reklamujcie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczkaaaa
Pocztą już nie wysyłam bo kilka razy zagubiono mi paczkę. Na szczęście ubezpieczoną, ale zrezygnowałam z korzystania na dobre. A paczki kurierskie to tak jak piszą powyżej, na drugi dzień są. Jeśli ktoś chce przy okazji zaoszczędzić parę groszy to wtedy polecam wysyłkę przez pośredników. Ja od jakiegoś czasu przerzuciłam się właśnie z poczty na http://www.wysylajtaniej.pl/ i już nie mam problemów z zaginionymi paczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kor9892
A czemu tacy pośrednicy mają taniej w takim razie, bo nie kumam? Odbija się to jakoś na jakości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczkaaaa
Pobraniowa paczka jest o wiele droższa więc się nie opłaca moim zdaniem. A co do ceny to przez tego typu portale wysyłane jest dziennie bardzo dużo paczek, dzięki temu mają spore zniżki u kurierów i dlatego jest taniej. Ale nie odbija się to w żaden sposób na jakości. Przynajmniej ja nigdy czegoś takiego nie zauważyłam przy swoich paczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zmęczona to ze3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurier najczęściej zawozi dzień po nadaniu, a najwyżej dwa dni. Paczka priorytetowa jest u adresata zależnie od tego skąd wysyłasz :) jeśli z dużego miasta do drugiego dużego miasta to na drugi dzień, a jeśli choć jedna miejscowość jest mała paczka dojdzie dzień później tzn np. wysyłam we wtorek a u adresata jest w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego można się dowiedzieć na stronie centrumkurierskie.pl. Można także wybrać firmę która dostarczy przesyłkę, a także najlepszą ofertę dla danej przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/5 dni roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zawsze zamawiam poprzez opcję kurier. Paczka po dostaniu się do ich rąk, jest u mnie następnego dnia (więc jest to zależne od tego kiedy sprzedawca doręczył IM TOWAR). Jeżeli chodzi o kwestię dotyczącą przyjścia paczki (w jakich godzinach) wystarczy wejść na stronę internetową kurierską (wcześniej dotajemy emaila od sprzedawcy, że zamówienie o nr....... zostało przejęte przez kuriera, z reguły następnego dnia dostajemy emaila lub sms od firmy kurierskiej, że paczka bedzie do 2 dni (u mnie zawsze jest następnego dnia od tego emaila). Piszemy do tej firmy kurierskiej emaila, że: ,,ze względu na to, iż jestem w domu codziennie od godziny 17 do 20, proszę o dostarczenie paczki w/w godzinach. Numer paczki...., adres..... odbiorca..........tel..............". I zawsze to działa, a poczta? Prowadzę działalność gospodarczą w domu, jestem praktycznie codziennie, listonosz nawet nie zadzwonił domofonem, sprawdzić czy jest ktoś w domu i zostawił awizo. Tak więc polecam polecam korzystanie z firm kurierskich. Nawet jeśli nie mają jeszcze w komputerze numeru tej paczki to i tak można wysłać do nich w/w emaila. Zawsze przystosowują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam buty w sobotę,dopiero dziś przyszedł email że zostały wysłane.. Niby kurier a paczka 5 dni idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurierska do 2 dni. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata_998
Kurierska idzie szybciej i warto w nią zainwestować. Max 3 dni. Ale pamiętajmy, że kurierzy nie jeżdżą z taśmami itp...ja zawsze pięknie pakuję paczki. Zależy mi, ponieważ wysyłam info z prezentem do partnerów biznesowych więc hurtowo zamawiam ekologiczne opakowania od zapakujeco.pl i przekazuję kurierowi pięknie przygotowany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Give Your Box
Najtaniej, najszybciej i najwygodniej jest dać pazczkę komuś, kto i tak jedzie w tym kierunku i może je przewieźć przy okazji. Skoro i tak jedzie, to i tak musi zatankować i zapłacić za autostrady itp. Jeśli coś ze sobą zabierze i damy mu kilka dyszek, to będzie dla niego tylko oszczędność! OK, ale jak znaleźć kogoś kto jedzie w tym samym kierunku i chce zabrać paczkę przy okazji? Mieliśmy ten sam problem, więc stworzyliśmy Give Your Box, serwis który łączy osoby chcące łatwo przesłać paczkę oraz kierowców, którzy chcą zaoszczędzić koszty podróży, przewożąc przy okazji jakąś przesyłkę. W sumie to taki Blablacar dla paczek. Zajrzyjcie na Give Your Box - giveyourboxcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybralem kuriera i czeka od 3dni i nic batdziej skuteczny wybor to przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak działała przed lat temu wielu. Tera wysłany list polecony ze zwrotką. - zwrotka przyszła za 21 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupka bawoła

Lubie wysyłać paczuszki                     🦉🐉🍇🍄⭐🌸🥖🦐🐌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×