Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baranekszon

ile kosztuja implanty

Polecane posty

Gość ale implanty czego?
po cenach wnioskuje, ze zebow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdrfbhjn
Piersi czy zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
jesli chodzi o zeby. to trzeba rozroznic implanty i mini implanty. te pierwsze wwierca sie w kosc i caly proces trwa okolo 6 mies. mini impl zas wkreca sie przez dziaslo na jednej wizycie i te moga kosztowac okolo 1 tys zl. implanty ok 6 tys za jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
implanty fajna sprawa ale nie kazdy wie, ze goi sie to pol roku i moze sie nie przyjac. zas mini implanty to szybka sprawa, ale wszystko zalezy od tego co chcesz zrobic. najlepiej umow sie do implantologa na konsultacje. taka wizyta to ok 100 zl plus ewentualne zdjecie rtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
to wszystko zalezy co chcesz zrobic. jak masz korzen zeba to mozna zrobic korone na sztyfcie, a jak nie masz to mozesz zrobic most ale do tego sie szlifuje sasiednie zeby. wszystko zalezy od tego ile masz kasy. najlepiej pojsc do lekarza to Ci powie co mozna a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
ale w tej ofercie pisze ze leczenie nie dotyczy czesci protetycznej. czyli za czesc chirurgiczna placi sie 1700zl (nawiasem mowiac sama sruba kosztuje 1500zl czyli w tej ofercie lekarz zarabia tylko 200 zl na wszczepieniu) czyli masz sama srube w dziasle, ale musisz sobie osobno zaplacic za korone czyli ok 3 tys. calosc wychodzi i tak 5 tys prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
bo implanty montuje sie na dwa razy. najpierw sruba i to jest chirurgiczna czesc, a za kilka miesiecy protetyczna czyli juz korona zeba czyli to co wyglada jak zab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz na oferty na grouponie
normalnie implant kosztuje jakies 3600zl plus korona (zalezy jaka) najtansza 600-800zl, czyli prawie 5 tys zl a z ta oferta z gropona zaplacisz jakies 2,5 tys z korona, czyli o polowe taniej zlamal mi sie zab ostatnio i sama sie zastanawiam nad ta oferta z groupona. jak masz jeszcze jakis fragment korzenia pozostawiony to taniej bedzie odbudowac korzen i zrobic na tym korone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
korona za 600 zl to raczej jakas akrylowa, ewentualnie porcelana na metalu,a przy takich pieniadzach to juz dobrze zainwestowac na pelnoceramiczna. chyba ze u was sa tak niskie ceny bo u mnie w miescie 5 tys za impl to minimum, ale nie bawia sie w tansze korony niz pelnoceramiczne. warto zainteresowac sie na jakich materialach pracuje lekarz bo to juz ma byc na cale zycie. choc na sama korone to nie daja chyba wiecej niz 15 lat gwarancji. ja bym sie obawiala kupowac grupowo takie uslugi. czesto cena idzie w parze z jakoscia i nie mam na mysli uslug lekarskich tylko czesto bywaja buble w grupowych zakupach. mozna w wielu miejsach leczy sie na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz na oferty na grouponie
ja mam korone (na jedynce!) metalowa pokryta warstwa ceramiczna i nie powiem, zaluje strasznie, ze nie zrobilam calej ceramicznej jesli jednak korona a byc na dalszych zebach to mimo wszystko radze robic metalowa, oczywiscie tylko i wylacznie ze wzgledow finansowych. No chyba, ze autorke topiku stac na pelnoceramiczna Taka mala rada przed zakladaniem korony - wybielcie sobie zeby, a jesli kiedys planujecie prostowac zeby aparatem, to nie zakladajcie jeszcze korony! ja bardzo zaluje, ze nikt mi tego nie poradzil przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
jesli chodzi o jednyki to fakt korony pelnoceramiczne dobrze osadzone sa nie do odroznienia. korona na metalu daje czesto taka sina poswiate i nie ma takiej przeziernosci jak pelnoceramiki. to tez tyczy sie zebow widocznych. zgadzm sie ze jesli chodzi o tylnie zeby to moga to byc korony nawet akrylowe bo ich poprostu nie widac chyba ze kogos stac. nie zalamuj sie wciaz masz mozliwosc nosic apart. idz tylko do dobrego specjalisty i napewno ci pomoze. z tym wybielaniem to jest tak z pasuje aby ktos wiedzial jak szybko mu zeby ciemnieja. bo jak ktos np duzo pali to co z tego z wybieli i dobierze do tego korone jak po miesiacu zeby mu scienieja a korona pozostanie jasna :O ale jak ktos nie ma duzych zmian w kolorze to jak najbardziej. choc wybielanie tak naprawde co jakis czas trzeba powtarzac bo nie jest na zawsze. bardzo polecam wizyte u ortodonty. korona niczego nie przekresla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
aha. wiem ze mozna pelnoceramiczne korony upolowac w cenie ok 1.100-1.200 zl na roznych promocjach takze warto wymienic jak ma sie kase,bo u nas na metalu normalnie koszuje 1.000 a roznica w wygladzie czesto jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz na oferty na grouponie
u mnie przekresla, bo mam wwiercona srube w korzen, zeby sie zab nie zlamal. a co do tej sinej poswiaty to 100% prawdy! nie robcie korony metalowej na przednie zeby jesli was stac na ceramiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
zapytaj jeszcze u innego ortodonty. czasem sile jaka wykorzystuje sie podczas prostowania mozna rozmozyc na kilka zebow stosujac roznego rodzaju ligatury elastyczne. moze jest szansa aby taki zab wytrzymal takie leczenie. skoro zeby martwe, leczone kanalowo nie sa przeciwskazaniem to korona tez nie powinna. oczywiscie nie jestem lekarzem, ale wiem, ze co gabinet to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz na oferty na grouponie
jasne, zapytam (jak juz mnie bedzie stac na aparat). kurde, zeby to interes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale implanty czego?
aparat mozna tez czesto na raty rozlozyc w niektorych gabinetach takze zycze powodzenia w leczeniu i zadowolenia z usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość implant ekspert
Ponieważ w wątku została podana oferta portalu zakupów grupowych chciałem przestrzec. Przeanalizowaliśmy oferty implantologiczne jednego z największych na naszym rynku portalu tego typu. I okazało się , że nie wszystko złoto co się świeci. Dlaczego, spytacie Państwo ? Zobaczmy jedną z ofert . Normalny koszt wszczepienia implantu systemu "X" podany przez gabinet to 4000 pln, oferowana duża zniżka rzędu 63 % czyli płacimy 1480 pln. Piękne prawda? Gdzie haczyk ?Przeanalizujmy dalej co z tego ma gabinet- z 1480 pln portal zabierze 50% + VAT czyli 910 pln ,dla gabinetu zostanie 570 pln. To nie starcza nawet na pokrycie kosztu implantu . Dodatkowo koszt jednorazowych materiałów , pracy personelu itp. to 300-400 pln, których nie pokrywa Państwa płatność . Przy 100 sprzedanych implantach tylko ten dodatkowy koszt to 30 000 pln . Prowadzę własne gabinety i na dołożenie do interesu kilkudziesięciu tysięcy mnie nie stać. Co tak naprawdę jest grane ? Cofnąłem się w czasie do poprzednich cenników tego samego gabinetu . Okazuje się , że pewien czas temu cena za wszczepienie implantu w tym gabinecie wynosiła 1400 pln teraz 4000 skąd ta różnica? W cenniku pojawiła się też pozycja odsłonięcie implantu 300-500 pln -na czymś zarobić przecież trzeba . I ostatnia zmiana w cenniku tego gabinetu to zmiana cen protetyki na implancie, augmentacji kości , podniesienia dna zatoki, rentgenodiagnostyki , na wyższe oczywiście . Ponieważ w warunkach gwarancji producenta jest napisane , że w wypadku wykonania protetyki w innym niż autoryzowany gabinecie następuje utrata gwarancji, jesteście Państwo skazani na protetykę w tym gabinecie. I tym sposobem „ gabinet wychodzi na swoje na " nadwyżkach" cenowych. Trzeba dodać , że wielu lekarzy traktuje sprzedaż grupową jako drogę rozpoczęcia przygody z implantologią i poligon, na którym można zdobyć doświadczenie. Zatem czy warto? Zapewne nie ma jednej odpowiedzi . Zanim się jednak Państwo zdecydujecie porównajcie Państwo cennik gabinetu z innymi cennikami klinik wykonujących ten sam system implantologiczny . Może się okazać że gdzie indziej bez promocji zakupów grupowych cena jest taka sama. Dowiedzcie się Państwo jakie koszty jeszcze będziecie musieli ponieść. I co najważniejsze spytajcie o doświadczenie implantologa , osobiście uważam że my lekarze powinniśmy uczyć się na kursach i szkoleniach a nie na pacjentach. W tym tygodniu pokazała się oferta w warszawie lekarza po bodajże 6 przegranych wyrokach i z zabranym prawem wykonywania zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyberKasiaa
po prostu chciwosc na kase i tyle, tacy nie mają zadnych skrupolow bo wiadomo ze jak np. wypadnie jedynka to trzeba miec implant... ale mysle, ze duzo zalezy od gabinetu, są tansze i droższe, ja osobiscie wole tansze, drożśze zostawmy tym co srają kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz na oferty na grouponie
implant ekspert dziekuje za ostrzezenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordent ekspert
Witam Z ciekawością sledze tematy o implantach stomatologicznych i ich cenach. To co dzieje się na gruponie rzeczywiście wprowadza mętlik w głowie pacjenta. Podpisuje się pod tym co napisał implant ekspert. Różnice w cenie na gruponie gabinet musi sobie wyrównać później innymi zabiegami i zapewne implanty wszczepiane przez grupon nie są porównywalnej jakości do implantu wszczepionego normalnie w innych gabinetach.To poprostu nie ma sensu. Nikt nie jest w stanie dokładać do interesu więc gdzieś haczyk musi być Warto dokładnie przeanalizować zakup implantu na gruponie, bo może się okazać, że rzeczywiście sam implant tani ale za to protetyka i łącznik w cenie baaardzo wysokiej. Ostrzegam żeby nie było nie miłej niespodzianki. Normalna cena implantu na polskim rynku waha się od 2000 do 3500 do tego łącznik i korona. Także tak to u nas wygląda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Implanty nie muszą dużo koszt.
Z cenami implantów to jest tak - nic za darmo, ale nie ma też co przepłacać. Są implanty w cenie 1000 złotych, są też i takie, które kosztują 8000 złotych. Tych pierwszych bałbym się, czy aby przypadkiem nie pochodzą z Państwa Środka, drugie to albo implantologiczne "mercedesy", albo doktorzy wyjątkowo cenią wartość swoich usług. Ja proponuję coś ze środka http://www.anident.pl/implanty-ceny.html - markowe implanty (nie chińskie no-name) w przystępnej, a co więcej precyzyjnie określonej cenie, która jest znana przed zabiegiem i nie zmienia się w jego trakcie, jak to bywa z cennikami typu "od...", tak często spotykanymi w gabinetach stomatologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrr43
ja wstawiałem implanty zebowe w Centrum Vita Medica na ul Kłopotowskiego w Warszawie, prywatnie zabieg wcale nie był aż tak kosztowny, ale nawet jeśli ktoś nie ma dużych środków finansowych to w tym właśnie centrum z tego co widziałem oferowali ratalne rozłożenie opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę wiedzy i pytanie
Ja sam już jestem po zabiegu i mogę powiedzieć że trochę to kosztowało. Koszt jednego implantu to ponad 5 tys. najpierw implant za 2700 zł plus odbudowa kości około 400 zł potem śruba gojąca 300 zł no ,a na końcu porcelana za 2200 zł . Wszystko robiłem w Krakowie ,robiłem 7 sztuk na raz trzeba jeszcze wspomnieć o wcześniejszym leczeniu zębów i wyrywaniu pozostałości naturalnych zębów (korzeni). I mam również pytanie bo korony mocowane są na specjalnym kleju do implantu czemu już raz mi się oderwała sama korona od implantu ? I drugie pytanie dlaczego dziąsła nie narastają na sztuczne korony tak jak jest w naturalnych zębach tylko są nieco wyżej (implanty mam w górnej szczęce) czy może to potrzeba czasu i jeśli tak to ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie depilacje brazylijska
W BIEDRONCE WIDZIALEM PO 30ZŁ ZA SZTUKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkkkaae
W sklepie też kupisz bluzkę za 10 zł i za 90. Cena implantów zależy przede wszystkim od ich jakości, jak i fachowej pracy stomatologa. Ja jeżeli chodzi o moje zdrowie, to zawsze kieruje się tym, by dany lekarz (w tym wypadku stomatolog) był profesjonalistą. A implant wstawiałem w klinice Dental-Design Jaworska (jestem z Warszawy) - profesjonalne podejście do pacjenta i do tego wysoka jakoś usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam implant to jedno ale liczy się kto go będzie „mocował”. Ja mialam robioną szóstkę w new-dencie w lublinie na nowowiejskiego i jak już się wszytsko wygoiło – zab jak swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od gabinetu i pewnie też stanu uzębienia. Ja zakładałam ostatnio korony pełnoceramiczne w http://cenker.pl/ i wcale nie wyszło drogo a ząbki mam teraz śliczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×