Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kosztują was wakacje nad polskim morzem?

Polecane posty

Gość gość

Co rusz slysze od znajomych jakie to polskie morze paskudnie drogie - kwatery po 100zl/os w pensjonatach ze ze 4000zl to na tydzien ledwo starczy a ci co jezdza taniej to pewnie spia pod mostem i jedzą puszki z biedronki.... ja w tym roku jade w drugiej polowie sierpnia paliwo sporo bo jestem ze sląska - ok 500zl kwatery 14noclegow * 2os * 35zl/os - 980zl jedzenie : obiady: troche gotowania troche jedzenia na miescie pol na pol - dwa tyg jedzenia w knajpach mnie meczy... lubie upichcic cos dobrego - obiady knajpa: 40zl * 7 = 280zl obiady domowe : 20*7=140zł sniadania, kolacje - 30*14= 420zl przyjemnosci, bzdety itp ok 200 - 300zł razem: 2500zl/14dni/ 2os ile was wychodzą wakacje nad morzem....kwatery, jedzenie, atrakcje, dojazd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad dla 2 os w knajpie 40????? Chyba 60-80zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12223mm
bez przesady my bylismy w zeszlym roku w mrzezynie stolowalismy sie na miescie i nie mowie tu o restaauracjach ale zwykle nadmorskie knajpki koszt drugiego dania 12-22zl zalezy co zupa 3-9zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa33
ja na 2 osoby (1 dorosła i 11 latek) wydam na tydzień 1630 zł noclegi 540 zł podróż 250 zł dziennie do wydania 120 zł - obiad na mieście reszta w kuchni przy pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażowa damaaaaa
ja jadę w niedzielę w nocy do Chłapowa to jest koło Władysławowa. Noclegi mamy za 50 zł za osobę. Jedziemy na 7 dni( 7 nocy) to nocleg przyjdzie nas 700 zł za parę, śniadanka sami będziemy robić,a obiady, kolacja to już raczej na mieście, knajpki. Zobaczymy jak wyjdzie, zamierzamy trochę zwiedzić też - Gdańsk, Sopot, Hel Jurata, jakiś rejs statkiem itp....i troszkę żarcia i piwka, wina na plażę bo nocleg mamy 150 metrów od plaży i tam zamierzamy spędzać wieczorki na kocyku :):) w sumie przeznaczamy na nasz wypad 4tys, mam nadzieję że obejdzie się bez bankomatu :)....też jedziemy z śląska, okolice Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa98
nie wiem mnie wczasy co roku wynosza kosmicznie duzo inaczej planuje inaczej wychodzi w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ubieglym roku bylam sama jastrzebia gora noclegi 30 zl.dojazd 150.obiady do 20 zl jakas rybka mysle ze na osobe okolo 800 zl. dwa lata temu bylam w karwi nockegi 40 zl od osoby pensjonat nieopodal morza.wydalam taka sama kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażowa damaaaaa
ale wczasy nad polski morzem??? powiem wam jak wybieraliśmy miejsce pobytu to Jurata, Jastarnia czy Hel są już znacznie droższe niż właśnie takie Chłapowo czy Rozewie cz Jastrzębia Góra....a samochodem na Hel jest rzut kamieniem czy też pociąg jedzie z Władysławowa...ale to takie moje przemyślenia odnośnie wyboru noclegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na helu placilam po 60 zl na lipowej. jurata,jastarnia jakies.tam bylam ale wole wladka karwie jastrzebia gore,inne w kierunku kolobrzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos lubi morze to mu nie przeszkadza ze polskie.bo wie po co jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na helu pelno ludzi i straszne ciasno kawal drogi nad morze od ztoki nie ma prawdziwej plazy.we wladyslawowie tez pelno ale juz inny klimat. jurata jastarnia kojarzy mi sie ze snobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zdanie macie na temat Łeby ? co można w okolicach zobaczyć ciekawego? Oprócz wydm oczywiście. Warto tam pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhjj
uwielbiam polskie morze choc fakt jest drogie w zeszlym roku 2os 2 tyg ponad 4,5tyss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażowa damaaaaa
czyli w 2 osoby na 2 tygodnie wydaliście 4,5 tys.....to się nie martwię bo my w 2 osoby na tydzień mam 4 tys....tak sobie zaplanowaliśmy...ale nie musimy oczywiście wydać wszystkiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płacimy na 10 dni 800 zł za pokój, policzyliśmy że bierzemy 1500 czyli po 150 myślicie że wystarczy na obiad, kupić coś na kolację i jakieś drobne przyjemności - piwko, lody itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wydajemy ok 2tyś na tydzień,2os dorosłe,1 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkal
My w zeszłym roku prawie 5500 - 2 tygodnie w Jastarnio w domku, dwóje dorosłuch plus dziecko. Koszt samego doku to 3500, i śrendio nam szło około 100-120 zł dziennie na atrakcje i jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażowa damaaaaa
no to się nie martwię ....myślę sobie że parę rzeczy mogłam bym już wrzucić do samochodu u mnie np: piwka..z 2 paki desperadosów czy redsy jakiś...jakiś winka...może wyjdzie taniej cenowo niż nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Male nadmorskie miejscowosci maja swoj jedyny niepowtarzlny klimat.w lebie.jest piekny.palacyck.nad morzem chcialabym jechac.ale musze czekac do wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja.uwielbiam frytki rybe smazona surowke piwo.na kokacje rybke wedzona.juz,nie.moge sie doczekac mysle ze uda mi sie wyrwac z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84wwaa
tygodniowy wyjazd mój z dziewczyną kosztował 2 tys. zł Nie oszczędzaliśmy na jedzeniu,w biedronce czasem tylko alko.Z mniejszą kasą nie miałbym czego tam szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA MYSLE ZE NA DWIE OSOBY 120 DZIENNIE TO W ZUPELNOSCI STARCZY,LICZY SIE KLIMAT WYPOCZYNEK. dodam tak od siebie ze zauwazylam roznice w cenie pieczywa o polowe ta sama bulka drozsza niz w moim miescie,dlatego jak macie po drodze tansze markety to kupujcie tam. Jak ktos ma kase to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jade w tym roku tez nad pl morze. Apartament wyszedl mnie ok 1000 zl. Do tego trzeba bedzie doliczyc koszty jedzenia bo choc co prawda sniadania bedziemy jedli w apartamencie to obiady na miescie. Plus zakupy, inne wydatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że mnie się wyda jadąc we dwójkę a dużo więcej z dzieckiem/dziećmi...na same atrakcje idzie trochę kasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w piatek do juraty bebe w hotelu bryza 10 dni.ale na rybke oczywiscie do knajpki i piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a może stwórzmy listę rzeczy, które zabierzemy w wakacje, skoro jest spora liczba osób wybierających się nad Bałtyk?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o jaką listę Ci chodzi? Typu koc, parawan, parasol, przeciwdeszczowy też? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We dwoje w tamtym roku na polu kempingowym zaplacilismy zacaly pobyt ze wszystkimi wydatkami 600 zl na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina 4-os. ,7 dni w ustroniu morskim kwatera 7x150=1050 jedzenie i przyjemności dla dzieciaków liczę jakieś 200 zł dniówka czyli 1400 zł paliwo spod czeskiej granicy jakieś 500zł.....myślę,że z jakimis szaleństwami nie powinnam przekroczyć 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jade heheheheheh
kto jedzie jeszcze nad morze w przyszłym tygodniu??? ja wyjeżdzam na ranem w poniedziałek, koło 3.00 nad ranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×