Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kosztuje generalny remont mieszkania 60m2

Polecane posty

Gość gość

Odziedziczylam po babci mieszkanie. Jest jednak w ruinie. Trzeba tam zrobic wszystko lacznie ze zrywaniem podlog i tynkow. Nowe meble i sprzety nie koniecznie najlepsze. Jedyne co jest tam dobre to nowe okna i kalorycery. Ile mniej wiecej moze kosztowac taki generalny remont przyjmujac ze dokona go moj chlopak z ojcem i tesciem oraz kolega ktory zajmuje sie wykonczeniowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama lazienka to z 15 tys.wiec myślę ze całość z 60 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak liczylam ze kolo 50 tys wyjdzie. Tez duzo zalezy jakie sprzety kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dychy jesli duzo zrobią sami. Nie badz glupia ,nie puszczaj faceta samego za granicę .Tam Sodoma i Gomora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo ile kosztuje samochod na 4 kolach... mozesz kupic syrene i bmw. mozesz na remont wydac 6 tys i 60... kto ma ci to wyliczyc? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jest grzeczny wiec faktycznie go za granice wysle na rok. Liczyliśmy (z kumplem który za granice jezdzi od pracy) ze w rok zarobilby okolo 100 tys samego zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale serio w 10 tyś mozna sie zamknac? To bardzo malo a mieszkanie jest naprawde w stanie tragicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Twoj jest grzeczny ....kobieta tam nie takich w swoje sidla biorą mezatki ktore przyjechaly na zarobek .Nie bedz naiwna.Nie znasz kobiet .. Albo razem albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadac z reklamami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od jakości materiałów , w sklepach cała gama , sa kafelik 2 kategorii , 1 kategorii , są drogie , sa tanie , zależy co w kuchni, może szkło, czy szafki z ikei , czy zabudowa stolarza ze sprzętem do zabudowy lodówkę można mieć za 3500 albo 600 zł , gładzie można robić zwyczajnie albo płyty k-g albo na siatke , siatka jest droga ja takie mieszkanie remontowałam od podstaw i to jest niezmiernie ciężka praca od świtu do nocy jeśli ktoś w tym czasie pracuje albo nie zajmuje się tym zawodowo tylko zrobi "jak umie" to może się nieprzyjemnie skończyć ja miałam 3 facetów którzy mieszkali w tym mieszkaniu i codziennie robili oprócz niedzieli , wyremontowali mi w 10 tygodni ale oczywiście - non-stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z nim nie pojade bo nie znam jezyka. Tz znam angielski a on jechałby do niemiec. Rok to nie dlugo a ufam mu w 110%. On wzoruje sie na swoim ojcu a widzialam jaki on jest zaangazowany w zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ojciec mojemu bratu caly dom budowal. Ojciec chlopaka tez sam remont robi. Kiedys jak ojciec sie zabral za malowanie i panele w jednym pokoju 15 m to w jeden dzien sie wyrobil wiec myślę ze nie bedzie z tym problemu. Sprzet tez chcemy kupic nie najdrozszy ale tez nie najtanszy. Wiadomi ze np niektore rzeczy lepiej kupic drozsze bo sa na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypominam sobie jak swoje remontowałam :) jak juz pisałam miałam 3 facetów , to jest ich praca, firma budowlana skuli ściany, podłogi zerwane, rury wszystkie wyjęte na złom , umywalki, wanna, baterie , sedes , zlew - wszystko wyrzucone, cała hydraulika położona na nowo, cała elektryka miedziana położona nowa z zaprojektowanym oświetleniem nowoczesnym , ściany położone na nowo, wszystko mam nowe, baterie, umywalki, cała kuchnia , wszystkie drzwi , ościeżnice nowe jak kupowałam geberit w obi - cały komplet wysokiej jakości to kasjerka zapytała mnie - czy pani zdaje sobie sprawę z tego że to kosztuje 1300 zł ? hahahahahahaha :D jak mi sie przypomni całe to wariactwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w miarę porządny remont jakieś 40-50 tysięcy i nie można za bardzo oszczędzać bo to na długo. A na wyposażenie typu meble i agd też najskromniej jakieś 10 wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 5 lat temu remontowałam takie mieszkanie, 54 m. Musiałam też jednak wymienić okna, za to nie robiłam podłóg. Wydaliśmy okolo 50 tys, ale to już było też z umeblowaniem częściowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tych idiotek wszędzie wietrzących zdradę i inne kobiety nie słuchaj :) jak facet chce zdradzić może to zrobić na miejscu, nie musi wyjeżdżać za granicę do pracy :) Poza tym znam wiele małżeństw gdzie facet był za granicą zarobić np na dom, wrócił i żyją długo i szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skitters Gość
Bez remontowania też można ładnie zamieszkać bo ja mam wyremontowane całowita wszystkich pokoje i niedrogo sprzedawać można bo musze szybko pieniędzy zarabiać więc zobacz i może za cena romontowania satych mieszkania można kupować nowe ode mnie http://belchatow.domiporta.pl/nieruchomosci/sprzedam-mieszkanie-belchatow-kwiatowa-2429m2/135314568?clicksource=premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedna ufała na 200%. Baby potrzebują sponsorów żeby wiecej przywiezć do domu. Twoja sprawa ja tylko pisze to co widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty tam Kinga wiesz ?! Mieszkałas za granicą ?.Ja tak,tyle że z mezem.Wynajmowaliśmy dom w którym mieszkało kilka osób.Żyli jak małzenstwa a w kraju mieli rodziny.Jak nie masz pojecia to nie wymadrzaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od faceta. Mój mieszka w akademiku laski sie koło niego kręcą. Ostatnio jakaś zabrała mu klucze do pokoju i włozyła do stanika. Oczywiscie nie wyciagnął tylko kumpla poprosił a miał z niej ubaw ze jest nawalona. Gdybym mu nie ufała to bym mu nie pozwoliła mieszkac w akademiku bo wiem co tam sie dzieje :). Myślę że za granicą będzie tak zmeczony po pracy ze nawet nie bedzie miał siły spojrzec na inna laske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Generalny remont sporo kosztuje. z około 50tyś a może i więcej. Jeśli sami chcieli byście to zrobic to 40tyś Wynając firmę to 50 do 60 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skitters
W tej cena przecież można sobie kupować już wyremontowali mieszkanie. Przecież nie ma co się bawić w taka sprawy tylko korzystać z tego, że można wygodniej np sobie wynajmować. http://www.szybko.pl/wynajem/komercyjne/lokal_us%C5%82ugowy/Busz%C3%B3w/7778845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyremontowałam i wyposażyłam 71 m2 za 10 tysięcy, chociaż wstępny kosztorys opiewał na 30 tys. Dużo rzeczy udało się kupić w promocjach z hurtowni budowlanych, udało mi się też załatwić agd oraz meble bez marży po znajomości; remont samodzielny bez ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROxyn
Na pewno nie ma co szczędzić na remontach. Kiedyś zadzwoniłam po ekipę, która była tania i zniszczyli mi całą instalacje elektryczną w mieszkaniu. Dopiero później koleżanka poleciła mi taką firmę rico instalacje i oni wpadli i naprawili to. Ale co się nawkurzałam to ... ojjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasandraR
Przy poważnym remoncie warto zainteresować się firmami, które wypożyczają sprzęt budowlany. Ja w ten sposób zaoszczędziłam sporo kasy na remoncie, a wypożyczyłam tutaj: www.wawix.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukkasz
jak będziesz robił schody to uwazaj na firmy. kilka mnie wykiwało. dopiero po miesiacu udalo mi sie znalezc abc schody - pierwsza firmę, która zrobiła swoją pracę bez żadnych kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×